אוהבת רק את אימא..הגיע הזמן, לא?

לפני כמה חודשים, באחד הטורים הראשונים שלי כתבתי שהנסיכה אוהבת רק את אבא. עם אבא היא צוחקת, רק לאבא היא מחייכת ואימא פה כדי להאכיל, לטפל, לרחוץ, לדאוג, להשכיב לישון, ללא אף תמורה המסתכמת סך הכול בחיוך. אפילו חצי. היום אני גאה להגיד- הנסיכה אוהבת (בעיקר) את אימא.אוהבת רק את אימא..הגיע הזמן, לא?

לפני כמה חודשים, באחד הטורים הראשונים שלי כתבתי שהנסיכה אוהבת רק את אבא. עם אבא היא צוחקת, רק לאבא היא מחייכת ואימא פה כדי להאכיל, לטפל, לרחוץ, לדאוג, להשכיב לישון, ללא אף תמורה המסתכמת סך הכול בחיוך. אפילו חצי. היום אני גאה להגיד- הנסיכה אוהבת (בעיקר) את אימא.

איזה כיף להעיר את הנסיכה בבוקר ולראות את החיוך המתאמץ שלה בין קורי השינה והמוצץ. כמה כיף להחזיר אותה מהמשפחתון אחה"צ וצחוק מתגלגל מקבל את פניי. ובעיקר בעיקר הזכות שנפלה בחלקי שהנסיכה נרגעת רק בחיקי. אם פעם על כל ציוץ או בכי הייתי רבה עם החצי מי קם, היום אני ממהרת אליה ולא מאפשרת לו לזוז מהמיטה באמצע הלילה. אני נכנסת לחדרה, הבכי נרגע, אני מרימה אותה אלי (למרות שאני יודעת שאני מקלקלת אותה ולא אכפת לי) מחייכת אליה, שרה לה את השיר הקבוע, מנשקת את מצחה והיא נמסה בין ידיי. ממלמלת כמה הברות לא ברורות מתחת למוצץ ונרדמת. החצי מצידו מבסוט על שנת הלילה השלמה שלו אך רוטן בשעות העירות. "אוף, היא לא אוהבת אותי יותר!!" רוטן החצי כל היום. להוציא ממנה חיוך לכיוונו מצריך מאמץ עילאי. ואני, מתמוגגת מבפנים כי הנה תורי הגיע, וכמה אני מבינה אותו כי גם אני הייתי שם לפני מספר חודשים ועדיין שמחה לאיד. "לא נכון, מאמי, היא מאוד אוהבת אותך, היא פשוט אוהבת את אימא יותר." אותו משפט בדיוק נאמר מצידו כשהנסיכה עוד הייתה אפרוחית קטנטנה בלי שיניים. וכמה שזה בטוח מעליב, זה גם ממש כיף. כן, כיף להשוויץ. הנסיכה שלי אוהבת אותי. היא שמחה לראות אותי ומפגינה זאת בהמון חיוכים והנפות ידיים לכל הכיוונים. היא כל הזמן מחפשת אותי, רוצה לוודא שאימא שלה בסביבה. היא אוהבת לשמוע את הקול שלי, היא מתגלגלת מצחוק מהשיגועים שלי ומהצחוק שאני עושה מעצמי וזה כיף. הכי כיף בעולם. הנסיכה שלי צריכה אותי. לידה, איתה. וכמה זה כיף שזקוקים לי, תלויים בי, רוצים בי. והתמורה, אח התמורה, לא יכולה להיות טובה מזו. חיוך, צחוק, ליטוף, ובעיקר, הראש הקטנטן שלה על הכתף שלי.

נסיכה שלי, אני תמיד פה בשבילך, גם אם תקומי 4 פעמים בלילה (אל תתפסי אותי במילה, אפשר גם פחות, הרבה פחות..) ארוץ אלייך ואחבק אותך חזק חזק...


אוהבת. אימא.