חופשה ראשונה לבד

הנסיכה חגגה שנה בשבוע שעבר ואימא ואבא נסעו לחגוג לה רחוק, באילת. לבד. כן, כן.. חופשה ראשונה מזה שנה רק החצי ואני. כשהגענו למלון, עטפה אותי תחושה מוזרה שהרבה זמן לא הרגשתי. מן שקט כזה, שלווה, חופש. התלהבנו כמו ילדים קטנים מכל דבר בחדר.חופשה ראשונה לבד

הנסיכה חגגה שנה בשבוע שעבר ואימא ואבא נסעו לחגוג לה רחוק, באילת. לבד. כן, כן.. חופשה ראשונה מזה שנה רק החצי ואני. הנסיכה נשארה בבית לחגוג עם סבתא. כמה ימים לפני החופשה ניסינו החצי ואני לחשוב איך תיראה החופשה שלנו. מה נעשה כל היום בלי לקחת מהגן, לאכול יחד ארוחת ערב, להשפריץ באמבטיה.. מה נעשה עם כל הלבד הזה. כמובן שחרדות הציפו אותי וכבר התחלתי להתגעגע.

כשהגענו למלון, עטפה אותי תחושה מוזרה שהרבה זמן לא הרגשתי. מן שקט כזה, שלווה, חופש. התלהבנו כמו ילדים קטנים מכל דבר בחדר. מהמיטה, האמבטיה, סלסלת הפירות שקיבלנו לחדר, הנוף של מובילי המכוניות מנמל אילת... הכל היה מרגש... מייד הכרזתי שאני לא קמה מחר בבוקר ומוותרת על ארוחת הבוקר. רוצה רק לישון.

הבוקר הגיע, מוקדם מידי. ב 6 כבר קפצתי מהמיטה, החצי נוחר לידי ולא היה לב להעיר אותו (למרות שהתחבטתי עם עצמי אולי כן..). מה פתוח ב 6 בבוקר??? ירדתי לטיילת וסביבי אצנים. כן. גם באילת אנשים עושים כושר. מוזר, לא? הלכתי הלוך חזור הלוך חזור והייתי בטוחה שעברה כבר שעה. עליתי חזרה לחדר. השעה הייתה 6 וחצי. מה עושים?? נכנסים לאמבטיה. שכשכתי לי באמבטיית קצף עד אשר העור התכווץ לי והפכתי זקנה בכמה שנים. בטח כבר הגיע הזמן לארוחת הבוקר. השעה 7. החצי לא מראה סימני התעוררות. ניסיתי לחזור לישון. הראש לא הפסיק לעבוד- איפה יש סיילים, מה כדאי לקנות בשילב.. אני צריכה בושם חדש?? המחשבות האלה לקחו כנראה הרבה זמן כי הופ, הגיעה השעה 8 וחצי בבוקר. עכשיו כבר מותר להעיר, נכון? החצי הרוטן דידה אל האמבטיה וירדנו לארוחת הבוקר. יאללה שופינג! הצהרתי. לכי לבד. אמר החצי. אני חוזר לישון. לישון?? בחופשה?? מי ישן בחופשה???

בוקר לאחר מכן כבר ישנתי עד מאוחר. 8 בבוקר ליתר דיוק. והפעם החצי לא רטן. ההיפך. הוא דווקא הציע שנלך לחפש לו מעיל. אז הלכנו לחפש. והוא ישב בחוץ בזמן שאני מודדת את כל המכנסיים, חולצות וג'קטים במידה הכי גדולה בחנות. ככה זה שנה אחרי הלידה. המשקל לא השתנה. שלא יעבדו עליכם.

כל היום טיילנו, החצי קנה לו הליקופטר עם שלט, זימזם לי כל החופשה בחדר ואני כבר תכננתי את אסון המסוק הבא מגובה קומה תשיעית במלון. חבל שהוא נרדם איתו מחובק. אני העמסתי בגדים לנסיכה לשנה הבאה. שיהיה. גם סייל גם ללא מע"מ. לא תקני??

כשחזרנו הביתה רצנו מהמכונית מהר מהר. מצאנו את הנסיכה על השטיח עם סבתא, קוראות ספר (היא למדה לקרוא בסופשבוע). הנסיכה רצה אלינו (זחלה, אבל לא חשוב, מתאים לסיפור) ואנחנו חיבקנו אותה חזק חזק.

נסיכה שלנו, אבא ואימא חזרו. עוד 9 חודשים אולי יהיה לך אח. או אחות. או שניים..