זהירות גמילה לפניך

שוטר יקר,  אנחנו בגמילה!  לא מסמים ולא מאלכוהול,  אנחנו בגמילה מחיתולים. המשמעות של זה דומה לאזעקת טילים אבל בשדרות.  לא תמיד יש התראה וגם אם יש אנחנו מחויבים לתגובה מיידית תוך פחות מ 15 שניות.מתוך הבלוג של הבונבון והבונבוניירה


זהירות גמילה לפניך

שוטר יקר,

לא,  לא שדדתי בנק עכשיו.  לא,  אני לא עבריינית תנועה באופן קבוע.  אני יודעת שאדום-צהוב זאת מדרכה של אוטובוסים ואני יודעת שהגנן של העירייה מטפל יפה בצמחיית העיר.  כן,  ראיתי את השלט לשירותים הציבוריים בקצה הרחוב.  אבל!!

שוטר יקר,  אנחנו בגמילה!  לא מסמים ולא מאלכוהול,  אנחנו בגמילה מחיתולים. המשמעות של זה דומה לאזעקת טילים אבל בשדרות.  לא תמיד יש התראה וגם אם יש אנחנו מחויבים לתגובה מיידית תוך פחות מ 15 שניות.

אז שוטר יקר,  אני לא יודעת אם כבר עברת את זה בעצמך.  אם כן,  תודה שעמד בפניך פיתוי ענק להשתמש בצ'קלקה במקרה של אזעקת אמת באמצע איילון..

אז אני מציעה,  למען כל ההורים שנמצאים בתקופת הגמילה,  שיהיה שלט מיוחד בסגנון '' נהג חדש'' רק שבמקום יהיה כתוב '' זהירות גמילה לפניך''.

ואז כל שוטרי התנועה,  לא רק שלא יכתבו דוח,  הם אפילו יתנדבו לנסוע לפניך ולפנות לך את הדרך לעץ מבטחים הקרוב בשלום.

 

ולכם ההורים שמתכננים את הגמילה של ילדכם בפסח: הרבה סבלנות,  בגדים להחלפה,  תמיד תדאגו שיהיה טנק מלא דלק ברכב ו...  עוד המון סבלנות...

בהצלחה:-)