איך להתגרש מבלי להרוס לילדים שלך את החיים?

הספר מספק תובנות וידע על האתגרים שמציב תהליך הגירושין.מאת: עו"ד שירי מלכה


איך להתגרש מבלי להרוס לילדים שלך את החיים?
לאחרונה כמה וכמה מחברי התגרשו. היו שעשו זאת בתהליך מכובד, ששמרו את הילדים מחוץ למאבק והיו כאלה שערבו את הילדים ופגעו בהם, או לפחות אחד הצדדים נהג בדרך זו. אף על פי ש100% המתגרשים מצהירים בקול רם שהם מוכנים להכל רק לא לפגוע בילדים ... בדרך, תוך כדי הוויכוחים, אי ההסכמות והרגישות הם לפעמים שוכחים ואת ההבטחה הזו שנתנו.
 
אני חושבת שזו גדולה להצליח להתגרש יפה מבלי לערב את הילדים, בלי להכניסם לתמונה ולפעמים כדי לעשות את התהליך נכון כדאי לקבל עזרה מאנשי מקצוע.
עו"ד שירי מלכה, עורכת דין בעלת משרד העוסק בסכסוכים בתוך משפחות וביניהם סכסוכי גירושין, שמעה במהלך שונת עבודתה זוגות רבים כל כך מבטיחים לא לפגוע בילדים אך מצאה אותם אבודים בתוך התהליך. על כן החליטה לכתוב מדריך שיעזור למחליטים להתגרש או לכאלו שנמצאים בתהליך גירושין לעשות את זה אחרת - להתגרש מבלי להרוס לילדים את החיים ולזכור לכל אורך הדרך שהבטחות צריך לקיים.
 
"איך להתגרש מבלי להרוס לילדים שלך את החיים?" הוא ספר הביכורים של עו"ד שירי מלכה. הספר מספק תובנות וידע על האתגרים שמציב תהליך הגירושין. הספר מהווה תמרור אזהרה ומגדלור המאיר את הדרך לנתיב הנכון תוך מחשבה שאפשר לנהל את תהליך הגירושין לטובת הילדים. הספר מספק ידע על  אנשי המקצוע שמלווים את התהליך, מה המשמעות של כל אחד מהם, אילו בדיקות יעברו, מהם המשמעות של הליכים משפטיים בענייני אלימות ובכלל איך מנהלים את ההליכים המשפטיים לטובת הילדים. 
 
אם החלטתם להתגרש או אתם שוקלים זאת ברצינות, אני מאוד ממליצה לקרוא את הספר אפילו כהכנה לתהליך על מנת שתוכלו לבוא מוכנים ועם הידע הנדרש לעבור תהליך מכובד ומכבד שלא יפגע בילדיכם.
 
160 עמודים, הוצאת ספרי צמרת
68 שח ספר מודפס 19.9 שח ספר דיגיטלי.
 
ניתן להשיג: באתר האינטרנט לחצו כאן ובחנויות הספרים