עצות שיעזרו לך לקצץ בהוצאות על בגדי הריון

בין אם זהו ההריון הראשון או השישי שלך, תמיד ישנו האתגר להמשיך ולהיראות במיטבך במהלך ההריון – ושיהיו לך מספיק בגדים עד הלידה. הנה כמה עצות שימושיות שיוכלו לעזור לך לקצץ בהוצאות על בגדי הריון.מאת: אריאלה דובראוין, המו"ל והמנהלת של אתר "הנקה טובה" – חנות אינטרנט למוצרי הנקה.

 


עצות שיעזרו לך לקצץ בהוצאות על בגדי הריון

בין אם זהו ההריון הראשון או השישי שלך, תמיד ישנו האתגר להמשיך ולהיראות במיטבך במהלך ההריון – ושיהיו לך מספיק בגדים עד הלידה. כאמא וכמשווקת בגדי הריון, גיליתי במהלך השנים שלא תמיד צריך למהר ולהוציא אלפי שקלים על מלתחת הריון מהודרת. להפך, יש דרכים קלות ויצירתיות להפוך את המלתחה הנוכחית שלך לגמישה ומתרחבת, כדי שתוכל להתאים את עצמה לשינויים המתרחשים בתקופה נפלאה זו. הנה כמה עצות שימושיות שיוכלו לעזור לך לקצץ בהוצאות על בגדי הריון בעודך ממתינה לבואו המרגש של התינוק.

 

ראשית, אין כל סיבה שלא תוכלי להמשיך וללבוש את בגדייך הנוכחיים במהלך חודשי ההריון הראשונים. ייתכן ותגלי כי את מאותן נשים שאינן עולות הרבה במשקל בעת ההריון, ותוכלי ללבוש את המכנסיים, החצאיות והחולצות שלך בגזרות הרחבות יותר במהלך רוב השליש השני. אל תרוצי לרכוש מלתחה חדשה ברגע שאת מגלה שאת בהריון; המתיני לראות כיצד גופך משתנה. ייתכן שתופתעי לטובה מכך שאת יכולה ללבוש לא מעט מבגדייך הרגילים. את יכולה תמיד לרכוש גם בגדים ברשתות כמו  forever 21,פוקס, זארה וכו..

 

בין אם הבטן שלך גדלה במהירות ובין אם לאו, תוכלי להמשיך וללבוש את החצאיות והמכנסיים הגמישים שלך ואת החולצות הגדולות יותר שלך, לזמן מה. אחד הפריטים שמאפשרים לך להמשיך וללבוש את הבגדים הרגילים שלך למשך זמן ארוך יותר הוא חגורת הבטן. היא עוזרת לך להרוויח זמן רב יותר עם בגדייך הרגילים מבלי להרגיש חשופה כאשר רוכסן הג'ינס פתוח או כאשר החצאית עולה קצת כלפי מעלה. כמו כן, כדאי לשקול לרכוש כמה סוודרים מרווחים או צעיפים. תוכלי ללבוש את הבגדים הרגילים שלך למשך זמן ארוך יותר אם תתעטפי בשכבה שנייה רפויה וכך תסתירי את האזורים שעלולים להיחשף.

 

הצעה נוספת היא ללבוש את החצאיות והמכנסיים שלך מתחת לבטן. לא כתוב בשום מקום שהחצאיות או המכנסיים צריכים לכסות את הבטן שלך במהלך ההריון. אם תלבשי את הבגדים הרגילים שלך מתחת לבטן, ואז תלבשי חולצה גדולה יותר או את החולצות הרגילות שלך ומעליהן רצועת הבטן tummy band, תוכלי להמשיך ולהשתמש במכנסיים ובחצאיות שלך במשך זמן ארוך יותר.

 

כשהבטן שלך תגדל עוד יותר ותצטרכי פריטים מסוימים, תמיד תוכלי לקנות בגדים בחנות רגילה, אך במידה גדולה יותר. קל הרבה יותר למצוא בגדים מוזלים שאינם בגדי הריון מאשר בגדי הריון במחירי מבצע. אם תרכשי פריטים גדולים במידה אחת או שתיים מהמידה הרגילה שלך, תוכלי לעבור כך את רוב ההריון מבלי להוציא כסף רב. כמו כן, אם בן הזוג שלך גדול ממך בכמה מידות ויש לו כמה חולצות חמודות, תוכלי לפשוט על הארון שלו בחיפוש אחר חולצות מרווחות...

 

כמובן, רוב הנשים רוצות שיהיו להן גם כמה פריטי הריון. אם את קונה בחוכמה, תוכלי לרכוש רק מספר קטן של בגדי הריון שיוכלו להספיק לך למשך ההריון כולו. בעזרת זוג מכנסי ג'ינס הריון טובים או חצאית ג'ינס, מכנסיים שחורים או חולצה שחורה, שמלה שחורה אחת וכמה חצאיות חמודות, תוכלי לעבור את רוב תקופת ההריון כשאת נראית מצוין. תמיד ישנה גם האפשרות לבקש מכמה חברות טובות להשאיל לך את בגדי ההריון שלהן. רוב הבגדים הללו אמורים להיות במצב טוב כי הם נלבשו במשך תקופה קצרה, ורוב הנשים ישמחו להשאיל לך את מה שיש להן.

 

כולנו רוצות להיראות ולהרגיש טוב בתקופת ההריון; אבל רובנו רוצות גם לחסוך כסף במקביל. בעוד הבטן שלך גדלה, תוכלי לשמור על הארנק שלך בעזרת עצות בסיסיות אלה.