החסידה בדרך אלינו - דרכים יצירתיות לבשר על ההריון

גילוי הריון אצל אישה הוא אחד הרגעים המרגשים בחייה. אחרי מספר שבועות שבהן הבדיקות השגרתיות נתנו תוקף לכך שההריון תקין, עומדת בפנייך ההחלטה כיצד לבשר את החדשות הטובות לאנשים הקרובים אליך.מאת: נטע-לי כהן

 


החסידה בדרך אלינו - דרכים יצירתיות לבשר על ההריון

את בהריון!

גילוי הריון אצל אישה הוא אחד הרגעים המרגשים בחייה. אחרי מספר שבועות שבהן הבדיקות השגרתיות נתנו תוקף לכך שההריון תקין, עומדת בפנייך ההחלטה כיצד לבשר את החדשות הטובות לאנשים הקרובים אליך. קבוצת הנשים ההרות מתחלקת לשתיים, אלה שמספרות למשפחה הקרובה ביותר (אמא, אחות) ואחרות שלא ממתינות רגע ומספרות לכל מי שנקלע בדרכן.

למי שמחליטה להמתין, זמן ההמתנה הנהוג הוא עד אחרי השליש הראשון אשר אחריו הסיכויים להפלה טבעית נמוכים והחששות מעין רעה קטנות.

 

רב הסיכויים שבן זוגך שותף לבשורה הטובה מהרגע הראשון. כנראה הוא היה נוכח בעת בדיקת ההריון הביתית או שהוא ליווה אותך לבדיקה אצל רופא הנשים. כמובן שיש מקרים שבהם את מגלה זאת לבד, והנה מספר דוגמאות כיצד לספר לבן זוגך באופן מפתיע ומשעשע על ההריון. הרי, בינינו, לא כל יום עומדת  בפניך  ההזדמנות לבשר לבן זוגך כי את נושאת את פרי אהבתכם.

חשוב לזכור שבכל דרך שלא תבחרי לספר ליקירך זה יהיה רגע שהוא לא ישכח לעולם.

רעיונות:

 

אחרי שסיפרת לבן הזוג, נשאלת השאלה איך ומתי לבשר זאת לסובבים אותך?

תזכרו תמיד, את ובן זוגך, כי הזמן לספר לאחרים הוא בהחלטתכם בלבד.

לפניכן מספר היתרונות וחסרונות:

 

מדוע כן כדאי לספר על הריון בשלב מוקדם יחסית?

 

מדוע לא לספר על הריון בשלב מוקדם יחסית?

 

כפי שאתן רואות אין תשובה חד משמעית. יכול להיות שתבחרי לבשר מוקדם כי תרצי סביבך חברה תומכת ויכול להיות שתעדיפי לחכות לפחות אחרי השליש הראשון. בכל מקרה, לא תוכלי לשמור זאת בסוד לנצח לכן הבאתי

לפניכן מספר דרכים מקוריות לספר על הריון לסביבה הקרובה:

 

זוהי רשימה חלקית מתוך רעיונות רבים ומקוריים אשר עשויים להפתיע את היקרים לכם.

כל מה שצריך, זה לקחת יוזמה וליישם.

ספרו לנו למטה במערכת התגובות על הדרך היצירתית שלכן לספר על ההריון. אחת מביניכן שתדליק אותנו תזכה בגיפט כארד לשופינג לתינוק בשווי 150 שח.

בהצלחה.