דברים מוזרים שזוגות עושים כדי להיכנס להריון

צפו בסרטון וידאו משעשע על דברים משונים שזוגות מוכנים לעשות כדי להיכנס להריון. מצחיק!!דברים מוזרים שזוגות עושים כדי להיכנס להריון
למרות שלהיכנס להריון זוהי משימה חשובה ורצינית, הומור שחור אף פעם לא מזיק. אולי אפילו עוזר לשיפור מצב הרוח מה שעשוי לעזור גם להיקלט להריון.
 
לרוב הזוגות יהיו בוודאי כמה אנקדוטות מצחיקות לספר לחברה מתקופת ה"התעברות". החל מסקס במקומות משונים וכלה בתנוחות שוברות בירכיים... זוגות יעשו הכל על מנת להצליח במשימה להיות הורים.
 
אצל חלק מהזוגות לא מדובר בסקס נוטף תשוקה ובדיקות הריון חיוביות. עבור רוב הזוגות התהליך לוקח כמה חודשים עד שמופיע לו הפס השני בחלון בדיקת ההריון החיובית.
 

אז מה באמת קורה כאשר זוגות מנסים להיכנס להריון?

החודש הראשון הוא חודש מרגש. יש סקס לפי דרישה, אפילו רומנטיקה... ושני הצדדים מרגישים תקווה כי יהיו בין 20 אחוזים מהזוגות שמצליחים להרות בחודש הראשון. כשזה לא הולך בחודש הראשון ההתרגשות הראשונית עשויה להתפוגג ברגע וניצני דאגה מתחילים לנבוט.
 
לפני שאתם אומרים ג'ק רובינזון חדר האמבטיה שלכם מלא כוסות פיפי כשאתם מנסים לחשב מתי הכי כדאי לקיים יחסי מין כדי להיכנס להריון. שניכם כבר הפסקתם להתרגש מהסקס שהופך אט אט מונוטוני ומרגיש כמו מטלה.
 
הוידאו המצורף של BuzzFeed מציג את כל הסיטואציה הזו בצורה הומוריסטית ומושלמת. החל מההתרגשות הראשונית וכלה באובדן העניין בסקס. הם לא שוכחים הערות מצחיקות של האישה כמו "אל תאונן" לפני שהיא עוזבת את הבית (כי זה פוגע בספירת הזרע!!!).
מוזמנים לצפות בסרטון הקומי של הזוג שמנסה להרות. אני בטוחה שחלקכם יעשו וי על כמה מהסיטואציות המשעשעות שעוברות על בני הזוג. 
החל מסקס עם בן זוג זב חוטם לסקס מונוטוני תוך כדי משחק בקנדי קראש בטלפון.  משכיבה עם הרגליים למעלה באוויר מיד אחרי הסקס בתקווה למנוע מהזרע לברוח, ועד סקס חסר התלהבות מצד שני בני הזוג. 
 
בכל מקרה... הכל שווה את זה, גם בני הזוג בסרטון מגלים בסופו של דבר שהם מצפים לתינוק. תכינו את הממחטות. סרטון מרגש ומצחיק בטירוף.