מעקב הריון - mamy

כנסי לעמוד הפייסבוק שלנו לקבלת המלצות ועדכונים

מעקב הריון

 • גאדג'טים שכל הריונית חייבת להכיר

  גאדג'טים שכל הריונית חייבת להכיר

  פורסם ב: 04.02.2020

  תקופת ההיריון מאופיינת כתקופה לחוצה הכרוכה בהמון בדיקות, מעקבים,שינויים פיזיולוגיים, המהפכה הטכנולוגית בכלל ומהפכת הבריאות הדיגיטלית בפרט הביאה לכמה פיתוחים מעניינים שיסייעו לכל אישה לעבור את תקופת ההיריון בקלות וברוגע.

 • מה עושה הרחם שלך במהלך הלידה?

  מה עושה הרחם שלך במהלך הלידה?

  פורסם ב: 24.11.2018

  אין ולא היה איבר כל כך מדהים ומשוכלל כמו הרחם. אם לגברים היה רחם הם היו מתרברבים בו השקם והערב. אז למה שאנחנו לא נשוויץ? קראי מעט מה עובר על הרחם שלך במהלך ההריון והלידה.

 • שינויים שגופך עובר במהלך ההריון - וידאו

  שינויים שגופך עובר במהלך ההריון - וידאו

  פורסם ב: 22.12.2017

  גופה של האישה ההרה עובר שינויים גופניים שונים. שינויים אלו יכולים להיות ברורים וידועים או מתוחכמים למדי. שינויים אלו נחוצים כדי לסייע בהתפתחות העובר ולהכין את הגוף ללידה. צפו בסרטון

 • 16 סימנים מוקדמים להריון

  16 סימנים מוקדמים להריון

  פורסם ב: 12.10.2015

  חלק מהנשים מספרות שהן הרגישו ממש את הקליטה של ההיריון בגופן עם הביוץ, מין אינטואציה אמהית כזו. למעשה, הטמעת ההיריון בגוף מתרחשת רק בין 7-10 ימים לאחר הביוץ ולכן לא ניתן לדעת על ההיריון מוקדם יותר.

 • עושים סדר בסל ההריון בין הקופות השונות

  עושים סדר בסל ההריון בין הקופות השונות

  פורסם ב: 30.07.2015
  את חולמת על הקמת משפחה. את הנסיך כבר מצאת. לבית החדש עם מרפסת השמש כבר נכנסת. עכשיו הגיע הזמן לשלב הבא והמרתק ביותר –הבאת תינוק לעולם.... אז מה יעזור לך לבחור קופ"ח שתלווה אותך בהריון?
   
 • היעדר מעקב הריוני קשור לסיבוכים בלידה

  היעדר מעקב הריוני קשור לסיבוכים בלידה

  פורסם ב: 12.08.2012

   

  מחקר חדש שנערך במרכז הרפואי סורוקה, מראה שהיעדר מעקב הריוני קשור באופן מהותי ביותר בסיבוכים בלידה.

 • איך תדעי שרופא הנשים שלך לא מתאים עבורך

  איך תדעי שרופא הנשים שלך לא מתאים עבורך

  פורסם ב: 22.04.2011

  בבחירת הרופא שלך מומלץ שתדעי מה חשוב לך באותו רופא עמו את אמורה לחלוק לעיתים קטעים מאוד אינטימיים – פיזיים כרגשיים. הדבר נכון בטיפולי פוריות, בקשיים להגיע לאורגזמה, ובכל בעיה נשית אחרת אותה את אמורה לחלוק עם זר. לאחר שתעני על השאלה מה נכון עבורך תדעי מהם איפיוניי הרופא שלך.

 • "המרשם לילד המושלם" – עיוות מציאות הפסקות הריון

  "המרשם לילד המושלם" – עיוות מציאות הפסקות הריון

  פורסם ב: 24.04.2010

  לפני כחודש הוקרן בערוץ 10 סרטה הדוקומנטרי של אורנה בן דור – "המרשם לילד המושלם". במהלך הסרט נטען כי הישראלים מבצעים את מספר הבדיקות הרב ביותר במהלך ההריון ונמצאים במקום הראשון בעולם בהפלות יזומות, חלקן בגלל מומים אסתטיים.

 • ליווי הריון הוליסטי ע"י רופא נשים

  ליווי הריון הוליסטי ע"י רופא נשים

  פורסם ב: 20.05.2009

  התפישה הרפואית של תקופת ההריון מצד החברה והממסד הרפואי כאחד, לצד העיסוק הבלתי פוסק במציאת פתרונות רפואיים לבעיות ומחלות, מביאים לכך שהריון הפך ל"פרויקט הריון". והריון  נתפס  בעיני הרפואה כתהליך שבכל רגע משהו עלול להשתבש. כתוצאה מכך, אצל רבים מהזוגות  ואמהות לעתיד, הריון אינו מהווה מקור להנאה ושמחה אלא תקופה של סטרס.