הריון, לידה ומה שאחריהם

הספר מכיל, בצד מידע רפואי מקצועי ועדכני, גם עצות שימושיות ומועילות בנושאים כגון: כיצד להתמודד עם  תלונות שכיחות בהריון, מה לְצַפות ממעקב ההריון וכיצד להתמצא בסבך הבדיקות הקיימות כיום...עריכה מדעית:  ד"ר אן דינס, רופאת נשים בכירה העוסקת במיילדות בביה"ח המחוזי בדרום אנגליה FrimleyPark , תרגום ועריכה מדעית למהדורה העברית: ד"ר אהוד רז, מומחה לרפואת נשים ויועץ למשרד הבריאות בתחום מעקב הריון

 


הריון, לידה ומה שאחריהם

הריון, לידה ומה שאחריהם הוא מדריך מקיף ומפורט על התקופה החשובה ביותר בחיי אשה ובחיי זוג. הוא כולל את כל המידע שאת (ואתם) זקוקים לו בנושא זה. הספר מכיל את הניסיון המצטבר של צוות רב-תחומי, בעריכתה המדעית של רופאת נשים מנוסה (עורכת המהדורה האנגלית, ד"ר אן דינס). המהדורה העברית תורגמה ועברה עריכה מדעית בידי ד"ר אהוד רז, רופא נשים מומחה ובעל ניסיון רב בטיפול בנשים הרות וביולדות.

 

הספר מכיל, בצד מידע רפואי מקצועי ועדכני, גם עצות שימושיות ומועילות בנושאים כגון: כיצד להתמודד עם  תלונות שכיחות בהריון, מה לְצַפות ממעקב ההריון וכיצד להתמצא בסבך הבדיקות הקיימות כיום, כיצד לשמור על תזונה בריאה וכושר גופני הולם במהלך ההריון ולקראת הלידה, כיצד להקל על העומס הרגשי של ההריון וכיצד למצות במלואה את החוויה המופלאה של הלידה.

 

חלק מיוחד בפרק הפתיחה לספר, המלוּוֶה בתמונות אולטרה סאונד תלת-ממדיות מרהיבות, מתאר את התפתחות העובר שבוע אחר שבוע.

פרק מיוחד הוקדש לאבות לעתיד ועושה רבות ל"חיבור" שלהם למה שחוות  -  ועתידות לחוות -  בנות זוגם.

לבסוף, ספר זה אינו מסתפק בכך שהוא מלווה אותך במהלך ההריון והלידה, אלא מקדיש שער שלם למה שמצפה לך מאוחר יותר: הטיפול בתינוק וההתנסות החדשה והמאתגרת של הורות, לרבות ההתמודדות עם הבעיות המטרידות כל הורה חדש: שינה, האכלה ובכי של התינוק.

 

אז אפשר לצאת לדרך! במהלך תשעת החודשים הקרובים ומעבר להם ילווה אותך ספר זה ויסייע לך לשמור על בריאותך ולהעניק לתינוק שלך את ההתחלה הטובה ביותר האפשרית לחיים חדשים.

 

הוצאת "קוראים"

408 עמודים, בכריכה מהודרת, 159 ₪ בחנויות וברשתות הספרים