צילומי הריון קסומים בטבע

צילומים בטבע מאפשרים גיוון רב ומעוררים השראה בהתאם למיקום הצילום.  לכל לוקיישן השראה אחרת וכל מצולמת מביאה את האופי שלה. השילוב בין הלוקיישן והמצולמת יוצרים בכל פעם שילוב חדש וייחודי שמרתק אותי.מאת: אנדה יואל מומחית בצילומי הריון, צילומי משפחה בטבע ובצילומי ניובורן (תאומים ושלישיות)

צילומי הריון קסומים בטבע
צילומי הריון בטבע אהובים עליי במיוחד מבין סוגי צילומי ההריון השונים. כצלמת האוהבת גיוון אני דואגת שלא יהיו שני סשנים זהים אף אם מדובר באותו לוקיישן .
במאמר הזה אענה על השאלות הנפוצות ביותר שאני נשאלת מדי יום.

 

 

 

מתי כדאי לבוא לצילומי הריון?

הזמן המומלץ ביותר לצילומים בין השבועות 28-32 כשהבטן בולטת ועגולה ועדיין לא סובלים מהכובד והנפיחויות שמופיעים לעיתים לקראת סוף ההריון.
במידה ומדובר בהריון תאומים או בהריון בסיכון מומלץ להקדים ולהצטלם לפני שבוע 28. 
 

באיזה שעה מצטלמים?

צילומים בטבע נערכים בשעות נעימות של היום בשעות הבוקר המאד מוקדמות או בשעות הערב המאוחרות. בשעות אלה האור בצילומים נראה רך, קסום וחלומי בדיוק כמו בפנטזיות...
כך ניתן לצלם בכל חודשי השנה גם בקיץ.

איפה מצטלמים?

לכל צלמת יש את הלוקיישנים המועדפים עליה ומתאימים לסגנון שלה. עם מצולמות שלי אני אשוחח כמה ימים לפני יום הצילום ואציג מגוון גדול של לוקיישנים מגוונים ומתוכם נבחר את המקום או המקומות המועדפים על המצולמת. ניתן להצטלם בחורשה, על שפת הים , ליד מקור מים או צילומים עירוניים ירוקים ייחודיים. מה שמיוחד במיקומים האלה הם שלרוב הם נמצאים ממש "מתחת לאף" אך לא מוכרים ומהווים רקע מושלם .
 

 

כמה זמן מראש כדאי לתאם?

צילומי הריון כדאי לתאם מספר שבועות מראש במיוחד במידה ויש לך בקשה לגבי יום ספציפי (למשל יום שישי) בו תרצי להצטלם.
 

 

למי מתאימים צילומי הריון בטבע?

לכל כך הרבה בנות. מי שמתחברת לטבע, מי שאוהבת טיולים, מי שבא לה לקבל צילומים רומנטיים, מי שהצטלמה בעבר בסטודיו ובא לה לגוון, מי שבא לה לוקיישן ייחודי, מי שבא לה צילומים זורמים כיפיים וקצת שונים.

 

 

מה להביא איתי? 

בנוגע לביגוד תקבלי מהצלמת פירוט מראש. אם לא כדאי לך לשאול...  בנוסף צלמות בדר"כ מביאות עימן פרטי לבוש אותם הן נוהגות לשלב. אני למשל מביאה פריטים בצבעים שונים ואביזרים מגוונים כמו זרי פרחים מרהיבים מהם תוכלי לבחור את המועדפים עלייך. 

 

אפשר לבוא לצילומי הריון בטבע עם ילדים?

כן, כמובן!
מומלץ לתאם את הצטרפות הילדים לשעה בה תהיי אחרי הצילומים הפרטיים שלך.
כשיש ילדים נוספים במשפחה אני תמיד ממליצה לצרף גם אותם לצילומי ההריון כמו גם לצילומי הניובורן אחרי הלידה.
 

 

ואם יש לי בקשות מיוחדות?

ספרי לצלמת מה הבקשות המיוחדות שלך. יחד תגשימו את הפנטזיות הצילומיות שלך ותישארי עם חוויה מדהימה לכל החיים.