9 חודשים ב 1000 תמונות

הפתעה חיכתה לנו בתיבת ההודעות מאב גאה ומאושר. תומר ואושר תיעדו בעקביות ובהתמדה מדהימה את כל תשעת חודשי ההריון שלהם. התוצאה יצאה מקסימה ומרגשת.9 חודשים ב 1000 תמונות

אנחנו בצוות הפורטל, נרגשות בכל פעם מחדש לקבל בתיבת המייל או בהודעות הפייסבוק, את סיפור הלידה שלכן, סיפורי אימהות וכמובן רעיונות שונים לתיעוד ההריון.

קיבלנו כבר קולאז'ים עם תמונות עובריות בתלת מימד, צילומים של הבטן מדי חודש עד ללידה, צילומי הריון מקסימים מקצועיים יותר או פחות, תמונות של פסל גבס שעשו לבטן ההריונית וציורי גוף מיוחדים -איך לא, על הבטן התופחת...כמובן שיש גם הריוניות שמתעדות בכתב את תהליך ההריון עם כל תופעות הלוואי (המביכות והמצחיקות) ואנחנו מלוות אותן עד ללידה.

הפעם, חיכתה לנו הפתעה בתיבה דווקא מתומר גנסל, אב גאה ומאושר לקטנטונת בשם אמה. תומר ואושר תיעדו בעקביות ובהתמדה מדהימה את כל תשעת חודשי ההריון שלהם. התוצאה יצאה מקסימה ומרגשת.

 

הנה מה שתומר כתב לנו:

"קוראים לנו תומר ואושר. התחתנו באוגוסט 2011, ובירח הדבש בברזיל התחילו למעשה תשעת החודשים שלנו... כשחזרנו לארץ, התרגשנו לגלות שאנחנו בהריון עם הבת הבכורה שלנו, ורצינו לתעד כל רגע ורגע במסע המופלא הזה.

מכל תופעות הלוואי האפשרויות הפוקדות אותנו בהריון קל לפספס ולשכוח כמה התהליך הזה מרגש וקסום, ורצינו לשמר את החוויה שלנו וליורשת שלנו, וליצור זיכרון שישאר לתמיד.

לאשתי מבנה צר וכששמענו הערות לרוב כגון "לא יראו עליך שאת בהריון בכלל עד חודש שישי", נפל לנו האסימון והחלטנו ליצור סירטון שבו נוכל לראות יום יום, שבוע שבוע, חודש חודש כמה גדלה הבטן...

בגלל שאני מתעסק שנים רבות בצילום ועיבוד פוטושופ, הועלה רעיון סירטון ה"סטופ מושיין".

למרות הבחילות, הבצקות וכל החברים, התמדנו בתהליך, ונעמדנו כל ערב, באותו לבוש, באותה נקודה, מאותה זווית לצילום היומי, סה"כ כ-1000 פעם! כן, הסירטון מורכב מ-1000 תמונות שונות שעובדו ונערכו לכדי יצירה אחת של 4 דקות, שמסכמת 9 חודשים של יצירה אחרת..

הסירטון היה מיועד לתינוקת ולא ציפינו לכזו חשיפה שגררה תגובות מפרגנות ואוהבות מאנשים שאנחנו בכלל לא מכירים, מה שמחמיא לנו מאד!

בנוסף קיבלנו בקשות מאנשים שונים לייצר סירטונים דומים עבורם, ואנחנו חושבים על דרך לאפשר זאת גם עבורם"

 

וזה מה שיצא להם– פשוט רעיון מקסים!

מי מאמצת אותו גם לעצמה?