אהבה ראשונה שנקטעה הסתיימה באהבה חדשה פלוס ילד

אף סופר לא היה יכול לחשוב על סיפור מצמרר שכזה: לאחר שנישואיה הראשונים של הילה הסתיימו בטרגדיה כאשר בעלה נפטר באופן פתאומי מדום לב, השבוע, בסמוך ליום הוולנטיין, ילדה הילה במרכז הרפואי הלל יפה בן מבעלה הנוכחי, בעודה מוקפת במשפחה שלה ושל בעלה המנוח. אף עין לא נותרה יבשה כאשר באופן מקרי ומפתיע, התינוק נולד באותו תאריך הלידה של בעלה ז"ל.
 
הילה אואד ניסטל בת ה- 37 מחדרה הגיעה השבוע לחדר מיון נשים במרכז הרפואי הלל יפה בשבוע 40 להריונה, עם פתיחה וצירי לידה. לאחר הערכת משקל, הוחלט להכניסה לניתוח קיסרי באופן מידי. מוקפת בבעלה מומו, משפחתם ומשפחתה של בעלה ז"ל, נכנסה הילה לניתוח 
קיסרי שבסופו ילדה בן. הילה לא האמינה שדבר כזה יקרה לה- שתלד ילד מבעלה הנוכחי באותו תאריך לידה של בעלה הראשון.
הילה התאלמנה לפני כ- 4 שנים מבעלה אייל ז"ל, שנפטר באופן פתאומי מדום לב. לזוג 4 ילדים בני 15, 14 ותאומים בני 10. כשנה לאחר המקרה הכירה את מומו ניסטל, מאמן כדורגל ב"הפועל חדרה" כאשר רצתה לקנות כרטיסים למשחק הכדורגל של הקבוצה עבור ילדיה. ניסטל, ששמע כאמור על המקרה, הביא לה מיד 3 כרטיסים ומאז נרקם הקשר בין השניים. לאחר שנתיים וחצי של עליות ומורדות, הילה ומומו החליטו למסד את הקשר והילה נקלטה להריון. 
הילה, מומו והמשפחה כולה התרגשו עד דמעות מהעובדה המצמררת שהתינוק נולד באותו תאריך הלידה של אייל- תאריך שהפך להיות כה רגיש וכואב למשפחה. "אין לי מילים להסביר את צירוף המקרים המיוחד הזה. אני מאמינה שאייל שלח לי מתנה ורצה שנמשיך לזכור אותו ולחגוג לו את יום ההולדת", אומרת הילה, ומוסיפה: "כנראה שהקשר ביני לבין מומו אינו מקרי. לא די בכך שבננו המשותף נולד בתאריך הלידה של בעלי ז"ל, גם תאריך הלידה של מומו הוא באותו התאריך של שני ילדיי הגדולים".