טיפים בטוחים לילדי מפתח

לא מעט ילדים קיבלו לידם, ליד הסנדוויץ' והקלמר החדש, גם מפתח לבית, ושינו סטטוס מתלמידים רגילים ל"ילדי מפתח. ריכזנו עבורכם מספר טיפים שיעזרו לכם לעזור להם לא לשכוח את המפתח..טיפים בטוחים לילדי מפתח
באופן רשמי החופש הגדול הסתיים לפני חודש וחצי, אבל בפועל, שנת הלימודים התחילה אחרי סוכות. לא מעט ילדים קיבלו לידם, ליד הסנדוויץ' והקלמר החדש, גם מפתח לבית, ושינו סטטוס מתלמידים רגילים ל"ילדי מפתח. ריכזנו עבורכם מספר טיפים שיעזרו לכם לעזור להם לא לשכוח את המפתח, לא להיתקע מחוץ לבית ועוד. 
 
החופש הגדול מאחורינו והחגים גם. הילקוטים התמלאו בספרים חדשים ובמחברות צבעוניות, בסנדוויצ'ים שנארזו באהבה ושימעכו באופן יסודי בתיק, בקלמרים שמתפקעים מעפרונות ועטים – ולצד כל הציוד הזה, לא מעט ילדים קיבלו היום, לראשונה בחייהם, גם מפתח לבית. 
 
האקט הפשוט של מסירת המפתח לילד מסתיר מאחוריו אינספור לבטים ולילות לבנים עבור לא מעט הורים. מצד אחד מדובר בהבעת אמון טוטאלית, באחד הרגעים המכוננים בעצמאות של ילדכם. בהצהרה שמשמעותה שאנו סומכים על הילד שישמור על המפתח כראוי ושישמור על עצמו כשהוא לבד בבית. מצד שני – אלוהים ישמור – רק שלא ישכח את המפתח במגרש המשחקים ושלא יחמם את השניצל עם המזלג במיקרוגל. לכבוד הפתיחה האמיתית של שנת הלימודים, ולרגל שינוי הסטטוס של המוני ילדים ל"ילדי מפתח" מחלקת מוצרי הנעילה של "רב בריח" מספקת כמה טיפים שיעזרו לכם להבטיח את הביטחון שלהם (ואת השקט שלכם):
 
 
הקפדה על הכללים הפשוטים הללו תבטיח גם לילדים וגם לכם שנת לימודים בטוחה יותר ושקטה הרבה יותר.