חגים עם ילדים - mamy

כנסי לעמוד הפייסבוק שלנו לקבלת המלצות ועדכונים

חגים עם ילדים

 • אושפיזין ונהנים: המדריך למתארחים בחג

  אושפיזין ונהנים: המדריך למתארחים בחג

  פורסם ב: 08.10.2018

  עונת החגים מגיעה והוזמנתם להתארח אצל בני המשפחה. נכון, הפעם אינכם צריכים לבשל אך מצפה לכם נסיעה לא קצרה. התארגנות נכונה תחסוך לא מעט בעיות בדרך ותמנע חיכוכים מיותרים. אם תזכרו בארוחות קודמות יתכן והתנסיתם כבר בתהליך היציאה מהבית בו, מתלבשים, "אורזים" את הילדים ויוצאים לדרך. אך מבלי להתארגן מראש הנסיעה לסעודה פתאום "מתארכת" יותר. על מנת להימנע מקריאות "משעמם לי" ו"מתי מגיעים כבר" בדרך, אספנו עבורכם מספר רעיונות וטיפים לפני שיוצאים לארוחה המשפחתית, לצד מספר המלצות שיסייעו לכל המשפחה לעבור את החגים בשלום.

 • איך להכין איפור טבעי מתבלינים לקראת פורים?

  איך להכין איפור טבעי מתבלינים לקראת פורים?

  פורסם ב: 22.02.2018

  כולנו יודעים שלתבלינים מגוון סגולות בבישול, בחליטות ובמאכלים שונים, אבל האם ידעתם שבאמצעות תבלינים אפשר לאפר את הפנים של ילדיכם בחג הפורים? אבי ציטרשפילר, עשבונאי, הרבליסט והבעלים של "חוות דרך התבלינים" בבית לחם הגלילית מציג שיטות להכנת איפור טבעי מתבלינים לקראת פורים.

   
 • בחירת חוגים לילדים שלנו

  בחירת חוגים לילדים שלנו

  פורסם ב: 07.09.2015

  אילו שיקולים חשוב לקחת בחשבון ומאילו טעויות כדאי להימנע

 • סיפור של תחפושת- החתול המתגלגל

  סיפור של תחפושת- החתול המתגלגל

  פורסם ב: 04.03.2015

  מכירים את הסיפורים שרצים במשפחה מדור לדור? בדרך כלל אלו סיפורים מצחיקים עם איזה "שפיץ" על איזה סבא, או, דוד רחוק שעברו תוספות מעניינות מפה לפה עם השנים.

 • איך להכין משלוח מנות בריא?

  איך להכין משלוח מנות בריא?

  פורסם ב: 02.03.2015

  הצרה הגדולה של החג השמח והמבדח היא משלוחי המנות. על אלה שנמכרים בזול אנו משלמים ביוקר בגלל המרכיבים (כמו מרגרינה ושומן רווי), והמושקעים מציעים ערך תזונתי גבוה במיוחד.

 • עשרה טיפים לקניית תחפושות ברשת

  עשרה טיפים לקניית תחפושות ברשת

  פורסם ב: 25.01.2015

  לאחרונה הטרנד של לרכוש תחפושת לילדים באתר אינטרנט מחו"ל תופס תאוצה. המבחר עצום  המחירים  זולים והאיכות לעיתים עולה על הקיים בארץ. אין ספק שתחפושת עם ריח של חו"ל עושה את זה לילדים. להלן טיפים לקניה בטוחה ומושכלת של תחפושות ברשת.