חוגים לילדים - mamy

כנסי לעמוד הפייסבוק שלנו לקבלת המלצות ועדכונים

חוגים לילדים

 • מה לעשות כשהילד מגלה סימני חרדה בחג הפורים ובכלל?

  מה לעשות כשהילד מגלה סימני חרדה בחג הפורים ובכלל?

  פורסם ב: 08.03.2019
  חג הפורים מעורר אצלנו המבוגרים שמחה וצחוק, אבל מה עושים כאשר אצל  הילדים מתעוררים פחדים, מהמסכות, מהליצנים ומדמויות הענק המחופשות? שלוש מומחיות משלושה תחומים – הדרכת הורים, התפתחות מוטורית- חושית והומאופתיה, משתפות אותנו בהמלצותיהן. 
 • חוג שחיה כאמצעי למניעת השמנה אצל ילדים שמכורים למסכים

  חוג שחיה כאמצעי למניעת השמנה אצל ילדים שמכורים למסכים

  פורסם ב: 07.12.2018

  השמנה אצל ילדים היא חלק מתחלואת העולם המערבי. לסמארטפונים, טלוויזיה ומשחקי המחשב יש חלק גדול במגפה זו. הילדים לא משלבים פעילות גופנית בחיי היום יום כמו בעבר. משחקי הרחוב שאנו גדלנו עליהם פוגשים את הילדים לעיתים רחוקות מאד.

 • מה אוכלים לפני שיעור שחיה?

  מה אוכלים לפני שיעור שחיה?

  פורסם ב: 06.07.2017

  כל ילד צריך לאכול לפני שחיה או פעילות גופנית על מנת לקבל אנרגיה זמינה. ילד שלא יאכל לפני השיעור יאבד את כל האנרגיה מהארוחה הקודמת ואחרי 15 דקות בלבד התפוקה שלו תרד ב-10%-20% והוא יחווה קושי בלי להיות מודע אליו.  אורי סלע, מומחה להידרותרפיה, הבעלים של רשת מרכזי עולם המים ומייסד שיטת השחייה WEST מסביר על תזונה לפני  אימון בכלל ושיעור שחיה בפרט. 

 • בחירת חוגים לילדים שלנו

  בחירת חוגים לילדים שלנו

  פורסם ב: 07.09.2015

  אילו שיקולים חשוב לקחת בחשבון ומאילו טעויות כדאי להימנע

 • בחירה מוצלחת של חוג לילד

  בחירה מוצלחת של חוג לילד

  פורסם ב: 24.09.2012

  סיטואציה מוכרת היא כאשר הילד בוחר בחוג, הולך אליו בפעמים הראשונות בציפייה ולאט לאט התלהבותו דועכת, קשה לו להצליח ולהתמיד. בואו ללמוד, איך אפשר להגדיל את הסיכויים ל"שידוך טוב" בין הילד לחוג, בשאיפה שיצליח להתמיד לאורך השנה.

 • בחירת חוג מתאים לילד

  בחירת חוג מתאים לילד

  פורסם ב: 19.09.2012

  סיטואציה מוכרת היא כאשר הילד בוחר בחוג, הולך אליו בפעמים הראשונות בציפייה ולאט לאט התלהבותו דועכת, קשה לו להצליח ולהתמיד. בואו ללמוד, איך אפשר להגדיל את הסיכויים ל"שידוך טוב" בין הילד לחוג, בשאיפה שיצליח להתמיד לאורך השנה.

 • חלמת שהקטנה שלך תהיה בלרינה?

  חלמת שהקטנה שלך תהיה בלרינה?

  פורסם ב: 11.08.2011

  האם כדאי לשלוח את הילדה לחוג מחול? מה הסיכוי שהבת שלי תהפוך לעוד פבלובה? למה חשוב לשים לב, כאשר אנחנו בוחרות את החוג? איזה סגנון מתאים לילדה שלי? האם חייבים להתחיל את הלימוד דווקא במחול קלאסי? מה הסיכונים? מה התזונה המתאימה? אם יש סוגי ספורט שלא מומלץ לשלבם יחד עם לימודי המחול?

 • פילאטיס קלאסי לילדים - First educate the child

  פילאטיס קלאסי לילדים - First educate the child

  פורסם ב: 10.07.2011 האם שיטת הפילאטיס מתאימה לילדים? ולנוער? ואם כן מאיזה גיל? ומה הם היתרונות של השיטה על כל סוג אימון אחר הקיים היום בשוק? האם הם יכולים להתאמן עם המכשירים השונים? ואם כן, איזה?
 • תיאורית האינטיליגנציות המרובות ואיך זה קשור לחוגים

  תיאורית האינטיליגנציות המרובות ואיך זה קשור לחוגים

  פורסם ב: 05.07.2011

  עד כמה הילד חכם? מהם כישרונותיו? עד כמה הם ניתנים לטיפוח? הוא נושא שהעסיק פסיכולוגים והורים רבים במהלך השנים. כל הורה היה שמח לקדם את ילדו ולאפשר לו סיכוי טוב יותר להצליח בחיים, דבר שכיום מתאפשר בזכות תיאוריות האינטילינציה החדשות של גארדנר.

עמודים: 1 | 2