ילדים - מאמרים נוספים - mamy

כנסי לעמוד הפייסבוק שלנו לקבלת המלצות ועדכונים

ילדים - מאמרים נוספים

 • רפואת ילדים זה לא משחק ילדים

  רפואת ילדים זה לא משחק ילדים

  פורסם ב: 31.05.2010

  ד"ר בועז רפפורט, מומחה ברפואת ילדים ורופא להתפתחות הילד צפה בתוכנית "סופר נני" בערוץ 2 ונחרד. התוכנית מדברת על הצורך בגבולות אך חורגת מכל הגבולות האתיים והמקצועיים עפ"י דעתו. קשה להאמין שהדברים שהתרחשו בתוכנית עברו בקרה של הצוות המייעץ. "כרופא וכאזרח אסור לנו כחברה לעבור על מה שקרה בשתיקה" הוא אומר.

 • טיפים למניעת עקיצות יתושים

  טיפים למניעת עקיצות יתושים

  פורסם ב: 20.05.2010

  הקיץ בפתח ועמו המפגשים הטורדניים עם היתושים. להלן טיפים למניעת עקיצות של רוקחי ניו – פארם:

 • עולם פענוח ציורי הילדים

  עולם פענוח ציורי הילדים

  פורסם ב: 13.12.2009

  הציורים שילדנו מציירים בבית, בגן, בביה"ס מכילים צבעים, צורות וסמלים רבים. פעמים רבות הורים מוצאים עצמם מול היצירות הנפלאות של ילדיהם, ללא יכולת להבין מה מסתתר מאחוריהן.

 • איך לתכנן חופשת סקי משפחתית

  איך לתכנן חופשת סקי משפחתית

  פורסם ב: 03.12.2009

  חופשות סקי רבות אינן מייחדות זמן איכות אמיתי של ההורים עם ילדיהם, וכך יוצא שהמועד היחיד כמעט בה המשפחה יכולה להתגבש בחוויה מהנה, הופך למסגרות מפוצלות המרחיקות את הילדים מההורים ולהיפך.

  כיצד להכין את ילדך לחופשת הסקי, וכיצד למצוא חופשת סקי משפחתית אמיתית, בכתבה הבאה. 

 • לילה טוב ויבש, על הרטבת לילה מאוחרת

  לילה טוב ויבש, על הרטבת לילה מאוחרת

  פורסם ב: 01.12.2009

  השליטה בסוגרים היא שלב משמעותי בתהליכים ההתפתחותיים של הילד, היא משקפת את ההתנהגות הנורמטיבית לדרישות והציפיות החברתיות והיא מהווה מרכיב משמעותי בתחושת העצמאות של הילד. מהי הרטבת לילה? מתי יש להתייעץ עם בעל מקצוע ומהן דרכי הטיפול- ריכזנו את כל השאלות ותשובות במיוחד עבורכם.

 • טיפים להסרת כתמים האופייניים לילדים

  טיפים להסרת כתמים האופייניים לילדים

  פורסם ב: 12.09.2009

  החופש הגדול הסתיים והילדים לובשים את התלבושת וחוזרים לבית הספר, לשיעורים, לכריכים של ארוחת העשר ולמשחקים בהפסקות, אך לא תמיד חוזרים הביתה עם תלבושת נקייה...גם הקטנטנים שהולכים לגן חוזרים עם כתמים יצירתיים כמו צבעי גואש, טושים, כתמי מזון, בוץ וכד... מספר עצות שימושיות לניקוי כתמים קשים ועמוקים לכל סוגי האריגים.

 • טיפים לבחירת חוגים לילדים

  טיפים לבחירת חוגים לילדים

  פורסם ב: 30.08.2009

  דרמה, מחול, טניס, קראטה, התעמלות אומנותית, שחייה, גלגיליות ואפילו רכיבה על סוסים-  כל אלה הינם חלק קטן מאד מרשימה ארוכה ומורכבת של חוגי העשרה המוצעים לילדינו הרכים, והבחירה בין כולם היא מבלבלת ביותר. כיצד בוחרים חוג לילד? על מה חשוב להקפיד? ועל מה בשום פנים ואופן אסור להתפשר.

 • מתכוני עוגיות לאפיה עם ילדים

  מתכוני עוגיות לאפיה עם ילדים

  פורסם ב: 06.07.2009

  חופשת הקיץ כבר פה! ילדינו מכרכרים סביבנו, חסרי מנוחה, צמאים להפעלה כייפית. אז למה שלא נעסיק אותם בסדנת אפייה משפחתית? הילדים ייהנו וילמדו לאפות ואתם תשבו בבית השקט, עם כוס קפה מלווה במבחר עוגיות מעולות.

 • קרנבל דיגיטלי: חופשה בטוויטר, קייטנה פייסבוק

  קרנבל דיגיטלי: חופשה בטוויטר, קייטנה פייסבוק

  פורסם ב: 05.07.2009

  הורים רבים מוטרדים מהחופשה הדיגיטלית הזו, ודעתם אינה נוחה מכך שהילדה יושבת כל היום מול הפייסבוק והטוויטר או שהילד משחק שעות רבות במשחקים שנשמעים כאילו הגיע לשדה קרב או הוצנח למגרש מרוצי מכוניות (ואפשר כמובן גם הפוך) ואם זה לא מספיק, הרי שתוך כדי כתיבה או נהיגה פרועה מצפצף הטלפון הנייד כל דקה עם הודעת סמס, והילד/ה עוצר/ת לכמה שניות את המתרחש על המסך הגדול ועובר/ת לסמס בסלולארי.

עמודים: 1 | 2 | 3 | 4 | 5