יום הולדת גדול בתקציב קטן

ימי ההולדת של הילדים של היום עברו מזמן כבר את שלב תום הילדות של עוגה, שירים וזר. כיום נדרשת מצד ההורים יצירתיות, מקוריות ובעיקר תקציב שמן על מנת לאתגר את הילדים המוזמנים וליצור יום הולדת מוצלח. תקציב שמן? לא בטוח כנסו וקראו רשימת עצות זולות ומקוריות...מאת: נטע דורון


יום הולדת גדול בתקציב קטן

הדרישות הולכות וגדלות וגיל בעל השמחה ה"דורש" הפקה מסובכת הולך ויורד. מצד שני, אין מדובר בחתונה, עם כל הכבוד, ורבים ההורים הסוברים כי אין הצדקה להוצאה כל כך גדולה בעבור אירוע מסוג זה.

מה ניתן לעשות אם כן על מנת לספק את שני הצדדים? כיצד ניתן להשביע את רצון הילד ליום הולדת משובח הפקתית ומצד שני לא לחרוג מגבולות התקציב?

 

תתפלאו, אבל אין צורך בהוצאה גדולה לצורך קיום אירוע מוצלח. יומולדת מאורגן ומקורי יספק וישמח את הילדים מבלי לגרום להוצאות גדולות מדיי. ריכזנו כאן מספר רעיונות, חלקם זולים וחלקם זולים עוד יותר. יומולדת בלי ליצן/קוסם/חיות/מקדונלד'ס – אפשר גם אפשר. (חלק מהרעיונות לוקטו מאתרי אינטרנט).

  אלטרנטיבי ומקורי

 

עלויות: 150 ₪ לשעת הדרכה ו 20 ₪ מינימום לכל משתתף (מחירים מתעדכנים).

 

 

 

אלטרנטיבי מקורי ו...זול

 

 

 

 

 

 

 

 

 

לסיום, אפשרי לארגן מסיבת יום הולדת שמחה ומקורית בתקציב לא גדול. נדרשת מצד ההורים יוזמה וחשיבה יצירתית. כמו כן, יש לקחת בחשבון כי ההוצאות תכלולנה תמיד גם את נושא הכיבוד, העוגות, החומרים לפעילות והמתנות לילדים. מזל טוב!