תיבת הפלאים של שינלנדיה ממלכת פיות השיניים

"תיבת הפלאים של שינלנדיה - ממלכת פיות השיניים" היא מתנה מקורית ומיוחדת, מפתיעה ומעצימה לילדים בתקופת נשירת שיני החלב.  תיבת הפלאים של שינלנדיה  ממלכת פיות השיניים

הורים רבים נעזרים באגדה על פיית השיניים, שמגיעה להניח בלילה מתנה מתחת לכרית של כל ילד שהשן שלו נשרה, על מנת לשמח אותם ולקחת חלק פעיל בהתרגשות שמלווה את התהליך. 

 
"תיבת הפלאים של שינלנדיה - ממלכת פיות השיניים" היא מתנה מקורית ומיוחדת, מפתיעה ומעצימה לילדים בתקופת נשירת שיני החלב. הערכה מבוססת על סיפור קסום ומנוקד המלווה באיורים מרהיבים על ממלכת שינלנדיה שהיא ממלכה עתיקה וסודית של פיות ופיוני שיניים אשר עיקר מלאכתם היא לשמח, להעסיק ולהעצים ילדים בתקופה ששיני החלב שלהם נושרות והם גדלים. את הסיפור מלווים הפעלות, הפתעות ודפי פלאים המוחבאים בתוך כיסים נסתרים בתיבת הפלאים ומזמינים את הקטנטנים להתקדם צעד אחר צעד בשלל ההרפתקאות שמחכות להם בתיבה.  תיבת הפלאים עוצבה בצורה מקורית שמעוררת סקרנות ורצון ולגלות את מגוון ההפתעות והפעילויות שבה.
 
"תיבת הפלאים של שינלנדיה - ממלכת פיות השיניים" מעשירה, משמחת, משעשעת, מאתגרת ומעודדת את הדמיון, ומציעה להורים, לאחים ולסבים וסבתות זמן איכות עם הילדים ובילוי משותף מעצים המפתח מיומנויות כגון ציור, גזירה, כתיבה, הדבקה ועוד. 
 
נתתי את המתנה לאחיינית שלי בת ה -6 . מתנה מקסימה. היא רק בתחילת התהליך של נשירת שיניים. מרותקת וקורנת מהספר התכנים ההפעלות. הספר מושקע ביותר ממליצה מאוד.
 
לתיבת הפלאים יש גם גירסה באנגלית. 
 
מחיר: 180 שקל + דמי משלוח. 
מחיר השקה: 150 שקל + דמי משלוח
 
למידע נוסף ולהזמנות של תיבת הפלאים בעברית או באנגלית:  sheenlandia.co.il