צפיה בסרטים - זמן איכות משפחתי

איך נהפוך את הצפייה בסרטים בבית לבילוי משפחתי איכותי?צפיה בסרטים - זמן איכות משפחתי
החגים הם תקופה נפלאה ומלחיצה בו זמנית. הורים רבים מרגישים, שכבר מיצו את כל הפעילויות, שיכלו לחשוב עליהן ואפילו הילדים לא תמיד רוצים להשתולל ולחפש אחר אטרקציות חדשות. עבור כל אלה יש בשורה נפלאה, כיוון שלפני החג יוצאים סרטים חדשים שזמינים לצפייה באיכות HD גם בטלוויזיה. אין צורך תמיד לחפש רחוק ולבדר את הילדים, העולם שלנו הוא עולם טכנולוגי מתקדם והילדים יכולים ליהנות גם מסרט איכותי בבית.
 

איך הופכים את חווית הסרט בבית למושלמת?

 

בחינת לוח השידורים

תקופת החגים היא תקופה נפלאה ללוח השידורים של הטלוויזיה. סרטים חדשים יוצאים והם מגיעים באיכות HD שלא פוחתת מהאיכות של הצפייה בקולנוע. אם גם אתם והילדים שלכם רוצים ליהנות מסרט, אתם יכולים להפוך את החוויה לאירוע ביתי יוצא דופן ולתת לילדים הרגשה של חופשה נפלאה. מומלץ מאד לבחון את לוח השידורים לפי שאתם מחליטים לראות סרט, כך תוכלו להתכונן לחוויה ואולי אפילו להזמין חברים שיצטרפו אליכם. החוויה של צפיה בסרט איכותי בבית יכולה להיות מעצימה לכולם, אם יודעים מראש איזה סרט עומדים לראות.
 

להפוך את הבית לקולנוע

כל בית יכול להפוך לבית קולנוע. היום הסרטים מוקרנים באיכות HD ואין צורך לצאת מהבית לצורך חווית צפיה איכותית. הטלוויזיות גדולות וכל שנשאר הוא להעניק חוויה קולנועית בתוך הבית. כדי לעשות זאת סדרו סביבכם את החלל, דאגו לכך שתוכלו להתפנק (כמו למשל עם שמיכת פליז או כריות מהצדדים). הזמינו את החברים מראש ואם תרצו להתפנק תוכלו גם להכין קערות מקרטון שיהיו דומות לאלו של הפופקורן בקולנוע.
 

מאכלים אהובים

רבים עושים הקשר ישיר בין המילה "פופקורן" למילה סרט, אבל לכל אחד יש מאכל אהוב משלו. עצם העובדה שאתם רואים סרט לא אומרת שאתם חייבים לאכול ובטח שלא שטויות. אם תרצו להפוך את החוויה ליוצאת דופן תוכלו להכין קודם כל ארוחה שכולם אוהבים, לאכול עד לשובע ולאחר מכן להתפנות לסרט. כמובן, אם אתם מאוהבי הפופקורן מומלץ להכין סיר גדול של פופקורן, לשים אותו במספר קערות (כך שכולם יגיעו אליו) ולהתחיל ליהנות מהסרט.
 
 

קובעים כללים

חווית הצפייה בסרט בבית יכולה להיות יוצאת דופן, אך כדי שהיא תהפוך לכזו אתם צריכים לעשות אותה מיוחדת. קבעו כללים כמו כמה חברים יגיעו, מה תכינו ומה יהיה לאחר הסרט. אם אתם רואים את הסרט בשעות הערב, הסבירו לילדים שלאחריו הולכים להתארגן ולישון. אם אתם צופים בסרט בשעות הבוקר הכינו אותם למה עומד להיות כמו גם לציפייה שהילדים יארגנו את האזור כשיסיימו את החוויה. ככל שתקבעו כללים ברורים יותר כך תוכלו ליהנות מהילדים ומהסרט.