טרנדים בחזיות הנקה

הנקה אופנתית, זה המוטו שמלווה את המעצבים של חזיות ההנקה. נבחרת חזיות ההנקה העכשווית פורחת וזוכה להתייחסות עיצובית במקביל לשפע של שכלולים פונקציונאליים שהופכים את חווית ההנקה לנוחה ומסוגננת יותר מתמיד. הגודל כן קובע, מוטב להתחיל מוקדם יותר והנקה ירוקה – כן, יש דבר כזה.טרנדים בחזיות הנקה

הנקה אופנתית, זה המוטו שמלווה את המעצבים של חזיות ההנקה. נבחרת חזיות ההנקה העכשווית פורחת וזוכה להתייחסות עיצובית במקביל לשפע של שכלולים פונקציונאליים שהופכים את חווית ההנקה לנוחה ומסוגננת יותר מתמיד. הגודל כן קובע, מוטב להתחיל מוקדם יותר והנקה ירוקה – כן, יש דבר כזה.

מבולבלות? לפניכן סקירה של מספר מגמות בולטות שיעזרו לכן לבחור את חזיית ההנקה האולטימטיבית והטרנדית ביותר:

 

חזיות הנקה – להצטייד לפני צניחת החזה

 אחת המגמות הבולטות בתחום של חזיות הנקה היא שחזיות הנקה הן לא רק להנקה. כן, כן, אם בעבר נשים רבות השתמשו בחזיות הנקה רק לקראת הנקה או בעת ההנקה עצמה, שכן חזיות ההנקה היו מסורבלות ולא אטרקטיביות מבחינה חזותית, הרי שכיום חזיות הנקה הן פריט מבוקש גם בתקופת ההיריון ואפילו עבור נשים אחרי לידה שבחרו שלא להניק.

הסיבה היא פשוטה: חזיות הנקה בנויות בצורה כזו שהן מספקות תמיכה מקסימאלית לאזור החזה ולכן יש להן חשיבות רבה במניעת צניחת החזה לאחר הלידה. כמו כן, רצוי ואפילו מומלץ לקנות חזית הנקה כבר בחודש השישי להריון, תקופה בה פחות או יותר החזה מפסיק להשתנות כתוצאה מהשינויים ההורמונאליים והפיזיולוגיים של ההיריון וכבר אפשר לספק לו את התמיכה הנדרשת. כדאי להצטייד בעת רכישת חזיית ההנקה בקרסים לצורך התאמת החזייה בחודשים הבאים או לאחר ירידת נפיחות החזה אחרי הלידה.

 

חזיות ידידותיות יותר לסביבה

המגמה הירוקה משתלטת גם על תחום חזיות ההנקה. החשיבות היא גבוהה שכן בתקופת ההריון הגוף רגיש יותר ויש להקפיד על חומרים בטיחותיים וידידותיים במגע עם הגוף. כיום ניתן לראות יותר חזיות הנקה עשויות מחומרים טבעיים נושמים ואווריריים כגון כותנה, שבמגע עם הגוף מעניקים תחושה נוחה ומגע רך ומלטף וכמו כן, הכותנה ידועה כחומר שמונע גירויים בעור. כמו כן, נעשה שימוש בצבעים ידידותיים לסביבה (פרט חשוב שמצויין על גבי החזיות).

 

להניק בנוחות – האלסטיות קובעת
לנוחות חשיבות מכרעת בהנקה וכיום ישנה שאיפה לאפשר הנקה אינטימית בצורה הנוחה גם לאם וגם לתינוק. התשובה העיצובית לצורך הזה הוא פתח הנקה גמיש באזור הפטמות שמאפשר זרימה שוטפת של החלב ומונע גודש באזור החלב. חשוב מאוד לבחון את אלסטיות הפתח ולוודא שהתחושה באזור הפטמות היא משוחררת. כמו כן, חשוב שהתפסים יאפשרו פתיחה וסגירה ביד אחת.

 

חזיות הנקה 24/7

בניגוד למה שהיה נהוג בעבר, שבחזיות הנקה השתמשו רק בעת ההנקה או עטו על הגוף לפני הנקה, הרי שכיום חזיות ההנקה בנויות כך שניתן ללבוש אותן כל היום, יום ולילה, 24 שעות ביממה ואפילו לישון אתן בנוחות. כל מה שיש לעשות זה לשחרר מעט את הקרסים של החזייה מאחור. לבילוי המתמשך עם חזית הנקה יש חשיבות במניעת צניחת החזה ולכן, חשוב ללבוש אותה לפחות בשבועות הראשונים כל הזמן.

 

חזיות הנקה – יש סטייל
חזיות הנקה מתעדכנות בהתאם לטרנדיים הנוכחיים, כשהלבן עודנו שולט, אך גם ההדפסים והגוונים הפסטליים נכנסו לתחום. תוכלי להתאים את החזייה בהתאם לבגד, כשבגזרות הרפויות נטולות התפרים מככבות ומעניקות לך תחושה משוחררת ואוורירית במיוחד. ניתן לראות גם חזיות הנקה המעוצבות כמו חזיות ספורט עם תפסיםהמיוחדים הנשארים שטוחים גם מתחת לבגדים צמודים ומאפשרים לכל אישה ללבוש מה שהיא רוצה.

 

חזיות הנקה – למידות גדולות במיוחד
חזיות ההנקה העכשוויות מגיעות במגוון מסחרר של דגמים וגם גדלים. ניתן למצוא חזיות הנקה למידות f/g ואפילו h, החזיות במידות גדולות מתאימות לבעלות חזה שופע במיוחד ולמי שהחזה שלה עבר שינוי משמעותי בתקופת ההריון.