סדרות מומלצות לחופשת לידה

נולד לך תינוק? כדאי שתדעי שיחד עם האושר לעיתים גם מגיע השעמום, כל היום את לבד בבית עם יצור קטן ומתוק שלא מתקשר. הנה כמה סדרות ישראליות שיעזרו לך להעביר את הזמן בכיףסדרות מומלצות לחופשת לידה
חופשת לידה היא הזדמנות מצוינת לבלות קצת זמן איכות מול הטלוויזיה. למרות האושר הגדול שמגיע יחד עם התינוק, יש להתכונן ללא מעט שעות של שעמום וזאת למרות ערימת הכביסות והכלים שלא נגמרת. היצור הקטן לא כל כך מתקשר עם ההורים והאמא והאבא לא תמיד יודעים מה לעשות. בדיוק בגלל זה כדאי לעקוב אחר סדרות ישראליות חדשות שיעזרו בהתמודדות עם השגרה השוחקת:
 
 
 

להרוג את הסבתא

הפנינה הטלוויזיונית של החודשים האחרונים מציעה שילוב מרתק בין דרמה ישראלית אותנטית והומור שחור ברמה הגבוהה ביותר. "להרוג את הסבתא" היא סאטירה בכיכובם של רמי הויברגר, אלי פיניש, גל תורן, מירי אלוני ושחקנים מעולים נוספים. היא מספרת על סבתא מבוגרת שלא מוכנה למכור את האדמה שעליה היא גרה ולחלק את הכסף בין הילדים, בגלל שורה ארוכה של סיבות מקוריות. בכל פרק מגיעים הילדים לרף חדש של סבל ואי אפשר להזיז את המבט ממה שמתרחש על המסך. 

 

שטיסל

הדרמה המשפחתית שהחזירה את החרדים למרכז הבמה גם בטלוויזיה כבר עברה שתי עונות מרשימות ועתידה עוד לפניה. בעונה הראשונה פגשנו את משפחת שטיסל ובעיקר את האבא (בכיכובו של דב גליקמן) והבן (מיכאל אלוני), בזמן שהם מנסים להתמודד עם שינויים בחיים האישיים והמקצועיים. יוצרי הסדרה הם אורי אלון ויהונתן אינדורסקי ובכל פרק ניתן להרגיש את האהבה האמיתית והכנה שלהם לעולם החרדי. בעונה השנייה העלילה הפכה להיות מורכבת ומרגשת, בסצנות שלא נופלות מהתכנים הטלוויזיוניים המובילים בעולם. 
 

ג'וני ואבירי הגליל

הורים שרוצים להעביר את חופשת הלידה באווירה משועשעת יותר מוזמנים להצטרף לרשימת הלקוחות המרוצים של "ג'וני ואבירי הגליל". קאסט השחקנים של הסדרה כולל את עוז זהבי, אושרי כהן, יוסף סוויד ויואב לוי, שמגלמים ארבעה חברי ילדות. הם מחליטים יום אחד להפוך ללהקת חשפנים ומשם הכל הולך ומסתבך. אם מוסיפים לעלילה המקורית גם את הנופים המרהיבים של הגליל ורמת הגולן, מקבלים תמהיל מוצלח לסדרה משובחת. 
 

החממה

לא חייבים להסתפק בתכנים למבוגרים ותמיד אפשר לרענן את השגרה עם כמה מכוכבי הנוער העדכניים ביותר. הסדרה "החממה" משודרת החל מסוף שנת 2012 ולא מעט ילדים גדלו עליה. היא נוצרה ונכתבה על ידי גיורא חמיצר, בהתבסס על עלילותיהם של בני נוער שלומדים בבית ספר למנהיגים על שפת הכנרת. בעקבות הסדרה יצאו לא פחות משלושה ספרים והיא זכתה בפרס האקדמיה הישראלית לטלוויזיה בשנת 2014. מומלץ לראות אותה בחופשת הלידה לא רק כדי להעביר את הזמן וליהנות מהמתח והאינטריגות, אלא גם כדי לדעת מה באמת מעניין את המבוגרים של דור העתיד.