אמצעי למניעת הריון בשלט רחוק

דמייני לעצמך שבב אלקטרוני המושתל בגופך ומפריש הורמונים למניעת הריון יום יום בלי שתרגישי. את השבב את יכולה להפעיל ולהפסיק על ידי שלט רחוק. היית מנסה שליטה בשלט רחוק על הילודה שלך?אמצעי למניעת הריון בשלט רחוק
דמייני לעצמך שבב אלקטרוני המושתל בגופך אותו את יכולה להפעיל ולהפסיק על ידי שלט רחוק. שבב אלקטרוני זה מזרים הורמונים למניעת הריון לגופך בדיוק כמו נטילת גלולה או התקן תוך רחמי המפריש הורמונים. ההבדל הוא שהשבב נמצא בתוכך לאורך שנים רבות, את לא צריכה לזכור ליטול גלולה כל יום, את לא צריכה להחליף התקן תוך רחמי כל מספר שנים...את פשוט תהיי מסודרת מבחינת הילודה שלך לשנים רבות.
 
 
אז בינתיים אנחנו יכולות להמשיך לדמיין אבל אולי בעוד 4 שנים הפיתוח הזה כבר יוצע לכל אישה.
 

שבב אלקטרוני למניעת הריון

חברת מסצ'וסטס מארה"ב, נמצאת בתהליך פיתוח של שבבים למניעת הריון שיושתלו תחת עורה של האישה ויוכלו לתפקד עד 16 שנים. התכנית שלהם היא להציג מוצר מוגמר לשוק בשנת 2018.
 

איך זה עובד?

השבב בגודל האצבע מוכנס לתוך הגוף, השבב מפריש יום יום הורמונים למניעת הריון. כאשר האישה מעוניינת להיכנס להריון היא לוחצת על השלט הרחוק שמפסיק את פעילות הפרשת ההורמונים של השבב. כאשר היא מעוניינת במניעת הריון היא לוחצת על השלט הרחוק ומפעילה שוב את השבב שמפריש הורמונים למניעת הריון.
 

מתי נוכל להשתמש בזה?

השבב נמצא בשלב נסיוני על חיות מעבדה כרגע. שבב דומה שמפריש תרופה למניעת אוסטיאופורוזיס נוסה כבר במשך 4 חודשים על בני אדם. השלב הבא במידה והניסוי יצליח על חיות מעבדה יהיה לנסות את השבב על בני אדם.
 
ההשקעה בטכנולוגיה הגיעה מקרן ביל ומלינדה גייטס, אשר תרמה מעל 4.6 מיליון דולר למימון הפרויקט. 
 
בהינתן האפשרות, היית מנסה שליטה בשלט רחוק על הילודה שלך?