בנק הזרע - mamy

כנסי לעמוד הפייסבוק שלנו לקבלת המלצות ועדכונים

בנק הזרע

 • המצב העגום בבנק הזרע בישראל

  המצב העגום בבנק הזרע בישראל

  פורסם ב: 17.09.2015

  יחס משפיל לתורמים, מחסור בתרומות, וחוסר רגישות ללקוחות- מחקר חדש שערכה ד"ר יערית בוקק – כהן מאוניברסיטת אריאל חושף את המצב העגום של בנקי הזרע בארץ

 • לחייך כל הדרך אל בנק הזרע-פרק8 החלטה על שם האב

  לחייך כל הדרך אל בנק הזרע-פרק8 החלטה על שם האב

  פורסם ב: 01.11.2010

  משרד הפנים נותן חלון הזדמנויות עד גיל שנה, לרשום אדם שאינו אביו של ילדיך כאב הביולוגי ללא הוכחות וללא בדיקת רקמות. מטרת הרישום היא למנוע מצבים של ספק ממזרים באוכלוסיה, ולאפשר לרשום אבות החפצים בכך.

 • לחייך כל הדרך אל בנק הזרע-פרק7 מי ילווה אותך ללידה

  לחייך כל הדרך אל בנק הזרע-פרק7 מי ילווה אותך ללידה

  פורסם ב: 29.10.2010

  לקראת סוף ההיריון, את חייבת להתחיל לחשוב מי את רוצה שילווה אותך ללידה, ומי יהיה איתך בלידה עצמה. הטיבעי ביותר בדרך כלל לפנות לאמא או לאחיות שלך ולבקש שהן ילוו אותך בלידה. אך לא תמיד יש אמא או אחיות, ולא תמיד רוצים לפנות אליהן.

 • לחייך כל הדרך אל בנק הזרע - פרק 6 אל תתביישי

  לחייך כל הדרך אל בנק הזרע - פרק 6 אל תתביישי

  פורסם ב: 16.10.2010

  אל תתביישי. בחרת לפנות לבנק הזרע תרגישי גאווה שעשית זאת. אם את צריכה עידוד – נסי לראות את הנשים שנמצאות סביבך שלא התחתנו ואין להם ילדים. רוב הנשים שראיינתי במצב זה היו משנות אותו אם הן יכלו.

 • לחייך כל הדרך אל בנק הזרע - פרק 5 איך מתחילים?

  לחייך כל הדרך אל בנק הזרע - פרק 5 איך מתחילים?

  פורסם ב: 24.09.2010

  נשמי עמוק. יש נשים שמרגישות שהן באיזה סרט ושלא הכל עובר עליהן. הן עושות הפרדה בינן לבין התהליך. אם זה יעזור לך – לכי על זה. אם לא – כדאי שתתכונני לתקופה כמו טירונות. זה לא ממש נעים, אבל זה יעבור.

 • לחייך כל הדרך אל בנק הזרע - פרק 4 איך בוחרים זרע

  לחייך כל הדרך אל בנק הזרע - פרק 4 איך בוחרים זרע

  פורסם ב: 24.09.2010

  יש כמה בנקי זרע בארץ. את יכולה לבחור ביניהם. בדקי היצע ביותר ממחלקה אחת. בדקי על מי את סומכת. תחושות הלב והאינטואיציה שלך צריכות לעבוד כאן – סמכי על עצמך. יש זרע של תורם מהארץ, זרע של תורם שאינו יהודי, זרע שניתן לייבא מחו"ל איך בוחרים???

 • לחייך כל הדרך אל בנק הזרע-פרק3 סטיגמות וחד הוריות

  לחייך כל הדרך אל בנק הזרע-פרק3 סטיגמות וחד הוריות

  פורסם ב: 24.09.2010

   לאנשים קל יותר להתמודד עם שיגרה. אנשים מצפים שתגמרו צבא, שתתחתנו ושתלדו ילדים. יש הרבה "נאורים" שהבחירה שלכן בבנק הזרע והבחירה להיות אם חד הורית – יזעזעו אותם. הזעזוע אולי נובע מהפחד שלהם – שלהם זה "לא יקרה".

 • לחייך כל הדרך אל בנק הזרע-פרק 2 ההחלטה

  לחייך כל הדרך אל בנק הזרע-פרק 2 ההחלטה

  פורסם ב: 17.09.2010

  אף פעם אין זמן מתאים להריון. תמיד ההיריון ישנה ויקטע תכניות אחרות. אם תחכי לזמן מתאים סביר להניח שתחכי לנצח. אבל יש זמן של בשלות, של החלטה, של רצון, שכאשר הם חוברים יחד אולי זה הזמן הנכון לקראת הצעד הבא.

 • לחייך כל הדרך אל בנק הזרע - פרק 1

  לחייך כל הדרך אל בנק הזרע - פרק 1

  פורסם ב: 17.09.2010

  אם הגעת לגיל 35,  ואין לך זוגיות או קשר קבוע, את בטח לא נהנית לקרא את השורות האלה וחושבת לעצמך שוב משהי שאני לא מכירה מתעסקת בשעון המתקתק שלי. את צודקת. כשהייתי בגילך תיעבתי מי שרק העז להגיד לי את האמת, כי הרבה יותר נוח לטמון ראש בחול ולא לרצות להתמודד.