מותר להתחזק בחגים

עכשיו בתקופת החגים קשה לנו פי כמה להתמודד עם המחשבה שהנה "עוד שנה עברה ללא תוצאה". כל המשפחה סובבת סביב שולחן, אולי יש עוד תינוקות שנולדו במשפחה בשנה החולפת ואתם עדיין באותו מקום....מאת: איריס נאור, היד שמלווה אתכם להריון

 


מותר להתחזק בחגים

עכשיו בתקופת החגים קשה לנו פי כמה להתמודד עם המחשבה שהנה "עוד שנה עברה ללא תוצאה".

כל המשפחה סובבת סביב שולחן, אולי יש עוד תינוקות שנולדו במשפחה בשנה החולפת ואתם עדיין באותו מקום....

אם תתבוננו לרגע תבחינו שכל חודש שעובר מקרב אתכם אל עבר המטרה שלכם!

 

אז מה ניתן לעשות על מנת להקל על תקופת החגים?

ראשית תנשמו עמוק, ואל תאבדו את התקווה.  נכון שיש חשיבות לחגים ומועדים ובמיוחד כשרציתם כל כך כבר להיות עם ידיים מלאות בתאריך הזה, אבל זהו תאריך נוסף לעוד 364 תאריכים בשנה ובמקום להוריד אנרגיות תקבלו אנרגיות מכך שבעזרת השם המשפחה עתידה לגדול יותר בשנה הקרובה.

 

שנית חשוב מאוד לזכור שההיריון והלידות של אותם אנשים אהובים סביבכם לא בא על חשבון ההיריון העתידי שלכם!

אם קשה לכם לפרגן מילולית, קנו מתנה וכתבו ברכה בכמה מילים פשוטות.  הקרובים אליכם שיודעים כמה שקשה לכם מאוד יעריכו את הרצון להיות חלק בדרכם.

 

תקופת החגים יכולה ליצור קונפליקטים רבים בזוגיות.  ודאו שאת ערב החג ואת הימים של החג אתם מבלים רק בין אנשים שאתם מרגישים נוח לצידם.  אם קל לכם יותר בצד אחד אז ודאו ששם אתם מבלים את ערב החג שהוא יותר רשמי סביב שולחן ואל הצד השני תוכלו ללכת באחד מימי החג לארוחה פחות רשמית ועם פחות אנשים.

 

אם בכל זאת נקלעתם למצב בו אחד מהסובבים שואלים "נו מה קורה?"  או "נו מה חדש?" התשובה העיקרית נטולת הכעס צריכה להיות כשיהיה מה לספר נספר!  זו תשובה אמיתית שלא נותנת לצד השני מקום להמשיך ולחפור, ואתם תצאו מהסיטואציה מבלי להעליב אף אחד ולא לגרום לפיצוץ.

 

ודבר אחרון, תזכרו לפרגן לעצמכם ולתחושות שלכם.  צאו למסע קניות, יום כיף זוגי של פדיקור, מניקור וכל דבר שעושה לכם טוב. 

מותר להיות עצובים, מותר לקנא ומותר לכעוס ולכאוב אבל וכאן זה אבל גדול, מדובר בשלוש שעות שבמהלכן אנחנו מכניסים שנה חדשה לחיינו.  תראו איך השנה הקודמת מתרחק ושנה חדשה מתקדמת ואיתה המון המון דברים נפלאים עבורכם.

 

אני מאחלת לכל אחת ואחד מכם שנה טובה, מוצלחת, פורה ושמחה מאי פעם, אמן!!

 

נשיקות חמות, חג שמח