בחירת מין העובר - mamy
  • מחשבון הריון
  • מחשבון ביוץ
  • מחשבון משקל

מחשבון לחישוב תאריך לידה

מחשבון הריון יסייע לך להיות מעודכנת בהתקדמות ההריון שלך. כל שעליך לעשות – הכניסי תאריך ווסת אחרון למחשבון הריון וגלי נתונים על ההריון שלך.

תאריך וסת אחרון

מחשבון לשיעור תאריך ביוץ

מחשבון ביוץ יסייע לך לאתר את מועד הביוץ המשוער בהנחה שהמחזור החודשי שלך סדיר.

תאריך וסת אחרון

משך המחזור החודשי (?)

מחשבון הוספת משקל בהריון

מחשבון זה יסייע לך להעריך האם העליה במשקלך במהלך ההריון תקינה וכמה עוד עלייך לעלות במשקל עד הלידה.
גובה (מטרים, לדוגמה - 64.1מטר)
משקל בתחילת ההריון (ק"ג)
משקל נוכחי (ק"ג)
שבוע הריון (בין שבועות 24-21)

  • שם לתינוק
  • מפגשי בוקר
  • mamymail
alt

פירוש נומרולוגי חינם

הקלידו שם פרטי ומיד תקבלו במייל את הניתוח הנומרולוגי של השם שבחרתם.

alt

מפגשי בוקר חינם

כולכן מוזמנות חינם לזמן איכות עם הבייבי בקניונים ברחבי הארץ.

alt

העובר שלך רוצה לדבר איתך

אמא, בואי הרשמי וקבלי ממני העובר שלך מכתב שבועי ובו מידע על ההתפתחות שלי ועוד...


כנסי לעמוד הפייסבוק שלנו לקבלת המלצות ועדכונים

בחירת מין העובר

הדפסה altשלח לחבר
מאת
דוא"ל של החבר
פורסם ב: 05.06.2013

יש לכם רק בנות או רק בנים ואתם רוצים להרחיב את המשפחה אבל רוצים שהילד/ה הבא שלכם יהיה מהמין ההפוך למה שיש לכם כבר, או שמא שניכם נשאים של מחלות גנטיות האופייניות למין מסויים ואתם רוצים להקטין את הסיכוי להולדת תינוק נשא/חולה. אתם בהחלט יכולים...מאת: ד"ר דניאל דריי סקסולוג ומטפל זוגי, מפתח שיטה ייחודית לבחירת מין העובר


בחירת מין העובר

יש לכם רק בנות או רק בנים ואתם רוצים להרחיב את המשפחה אבל רוצים שהילד/ה הבא שלכם יהיה מהמין ההפוך למה שיש לכם כבר, או שמא שניכם נשאים של מחלות גנטיות האופייניות למין מסויים ואתם רוצים להקטין את הסיכוי להולדת תינוק נשא/חולה, או אולי אתם מעוניינים להרות עובר ממין ספציפי מסיבות אידאולוגיות או תרבותיות אחרות. אתם בהחלט יכולים.

עד לא מזמן השיטות להרות עובר ממין רצוי היו ערבוב של אמונות טפלות, תיאוריות אלטרנטיביות, אגדות אורבניות או תהליכים מורכבים טכנולוגית ובירוקרטית.

לא עוד.

 

לאחרונה, היה ד"ר דריי שותף במחקר ענקי בצרפת, בו השתתפו 5000 נשים שביקשו להרות עובר ממין רצוי. במסגרת אותו מחקר עלו נתונים מעניינים וביניהם הקשר הישיר בין הרגלי, חיים, מיניות ובריאות כללית של שני בני הזוג ללידת תינוקות מאותו המין.

מסקנות המחקר הביאו אותנו החוקרים לידיעה כי כדי להשפיע על קליטת הריון ממין מסוים, יש צורך לשנות בצורה זמנית את התנאים הסביבתיים בנרתיק, כך שיאפשרו הפרייה של זרעונים בעלי מטען גנטי ממין מסויים, בסבירות הגבוהה ביותר.

איך זה עובד?

 

להרות עובר זכר

 

אנחנו יודעים שכדי ללדת בן, הזרעונים בעלי הכרומוזום הזכרי (xy) צריכים להפרות קודם כל את הביצית. לכן שני תנאים צריכים להתקיים. אחד, תהליך ההפריה צריך להיות בעיתוי כזה שהביוץ קרה כבר, ובזמן המפגש המיני הביצית של האישה מחכה מוכנה להפריה, והתנאי השני הוא שהזרע שיגיע להפרות אותה ראשון יהיה כזה שנושא כרומוזום מין זכרי.  כדי להגיע לתוצאה של הקלטות הריון עם עובר זכרי אנחנו משנים את סביבת הנרתיק ע"י דיאטה ספציפית מאוד, דלת סידן ומגנזיום וכוללת נתרן, קפאין ואשלגן. הדיאטה הזו משנה את התנאים הסביבתיים בנרתיק האישה וגורמת  לעידוד תנועתיות הזרע בעל הכרומוזום הזכרי על פני זה הנקבי. בהפריות מלאכותיות נוהגים לשטוף את הזרע בקפאין כדי להמריץ אותו, בשיטה הטבעית שפותחה על ידנו, גוף האישה יעשה עבור הזרע את התהליך ע"י כך שהאישה תרבה בשתיית משקאות המכילים קפאין לפחות 15 יום לפני ההקלטות.  חשוב לציין כי את הדיאטה אין לעשות ללא השגחה רפואית מאחר והיא כוללת פירוט של מאות מאכלים מומלצים ואסורים.

 

אחרי שהסביבה הנרתיקית של האישה הפכה ידידותית במיוחד לזכרים בעלי כרומוזום מין זכרי, נותר ללמוד על מחזור הביוץ של כל אם לגופה כדי להביא את התנאים האידיאליים להפרייה עם עובר ממין זכר.

אנחנו עורכים מעקב זקיקים  של לפחות חודש כדי לקבל את המידע המירבי על גוף האם ומחזורי הביוץ שלה. מחזור האישה בממוצע הוא בן 28 יום, וכללית הביוץ מתרחש סביב היום ה 14 למחזור. אנחנו עורכים את בדיקת האולטרא סאונד הראשונה ביום ה 8 למחזור, ומודדים את גודל הביצית ( או הזקיק). גודל הביצית צריך להיות בשלב זה כ 8 מ"מ. הביצית אמורה לגדול בכ 2 מ"מ ליום ואנחנו מלווים את הגדילה שלה בבדיקות אולטרה סאונד, עד שתגיע ל 20 מ"מ.

* אנו לא ממליצים להסתמך על ספירת ימי הביוץ בלבד מאחר ויש סטיות במועד התרחשות הביוץ גם בנשים שהמחזור שלהם קבוע ומדוייק מאוד. סטייה במקרה שלנו יכולה להשפיע משמעותית על סביבת הנרתיק ותזמון יחסי המין.

 

על הביוץ

בתהליך הביוץ הנשי מעורבים שני הורמונים שמשתחררים מהמוח בעיתוי מסוים.

הורמון fsh  הוא זה שגורם לביצית להתפתח. מאחר ואנחנו מתיחסים לנשים פוריות בלבד שאצלן התפתחות הביצית מתרחשת מעצמה, אין צורך לתת זריקות הורמונליות כפי שניתן לנשים בטיפולי פוריות, כן יש לוודא שהתהליך מתרחש בצורה תקינה ולפי הציפיות דרך בדיקות אולטרה סאונד.

 

ההורמון שגורם לביצית להיות זמינה להפריה נקרא lh ואותו מזריקים לאישה פעם אחת כאשר רוצים לקבוע בדיוק של שעה מתי מתרחש הביוץ, וזאת כדי לקבוע מתי צריך לקיים יחסי מין כדי להרות בן .

הדיוק חיוני מאוד לקבלת התוצאה הרצוייה וזאת למרות שיש מידע בהתיחס לביוצים קודמים. לפעמים דווקא ברגעים אלו, המתח והצפייה גורמים להיעלמות או תזוזה של מועדו, מה שיכול להיות קריטי לקבלת התוצאה הרצוייה.

 

מדובר בהורמון טבעי שמשתחרר ממילא בגוף והרפואה במקרה זה מתגייסת רק כדי כך לגרום לביוץ לקרות תוך שליטה מלאה (בתאום עם הבשלת הביציות, כפי שראינו במעקב האולטרה סאונד).

כחלק מהתהליך אנחנו אוסרים על קיום יחסי מין הכוללים שפיכת זרע בתוך הנרתיק מספר ימים לפני הביוץ  כדי לא להרות עובר ממין נקבה. 36 שעות לאחר מתן הזריקה יש לקיים יחסי מין וכדי להגדיל את הסיכוי להפריה עם בן יש לבצע חדירה עמוקה ולשפוך את הזרע עמוק ככל שניתן בנרתיק האישה, ובנוסף יש לוודא כי האישה הגיעה לאורגזמה לפני בן זוגה (ע"י גירוי אורלי, אוננות או כל גירוי שמתאים לה) כדי לגרום להפרשות נרתיקיות שמעודדות את המרצת הזרע הזכרי נושא הכרומוזום הזכרי.

 

להרות עובר נקבה

המון נשים כמהות יותר ללדת בנות והן מוכנות ללכת רחוק בשביל ילדה.

במקרה זה הסיכוי להרות עובר של בת עומד על 96% וההמלצות התזונתיות מחמירות וקפדניות יותר מההמלצות להריון בן. גם משך הדיאטה ארוך יותר (לעיתים אפילו עד חצי שנה).

גם במקרה זה יוזרק הורומון ה lh, ולהבדיל מהריון לבן כאן יש לקיים יחסי מין עד שלושה ימים לפני הביוץ.

הסיבות לכך קשורות לעמידות הזרע הנקבי ברחם שלהבדיל מהזכרי שורד 3 ימים לאחר השפיכה. תזמון יחסי המין כאן קריטי כי אנחנו חייבים שיהיו מספיק זרעונים שישרדו עד לביוץ.

 

בכל מקרה, בגלל הסביבה הנרתיקית שהשתנתה בעקבות הדיאטה ובגלל שהזרע שנושא כרומוזום מין נקבי עמיד יותר, אם ישאר זרע חי, מי שיפרה את הביצית יהיה זרעון בעל כרומוזום מין נקבי.

המלצות נוספות: מומלץ שהאישה לא תגיע לאורגזמה כלל בעת קיום יחסי המין הללו בלבד.בנוסף,  יש לדאוג ששפיכת הזרע תהיה לא עמוקה וסמוכה לצוואר הרחם אלא בפתח הנרתיק.

 

במקרה של נשים דתיות יש לבצע התאמות מיוחדות המותרות ע"פ החוקי הטהרה והלכה ובאישור רב (יש רבנים שמודעים לשיטה ותומכים בה)

שימו לב, ע"פ המחקר ביצוע התהליך המתואר כולו מעלה את הסיכוי להריון עובר זכר ל 92% והריון לעובר נקבי ל 96% תוך 3-6 חודשים בהתאמה.

 

בהצלחה!!!

 

* אין לראות בכתוב משום כל המלצה שהיא. בכל מקרה כדי להעלות את הסיכוי להריון עובר ממין מסויים מומלץ להיוועץ ברופא.
למעלה alt
הדפסה altשלח לחבר
מאת
דוא"ל של החבר
קבלי טיפים והמלצות למייל

עקבי אחרינו