4 עצות כיצד להיכנס להריון עם בן - mamy
  • מחשבון הריון
  • מחשבון ביוץ
  • מחשבון משקל

מחשבון לחישוב תאריך לידה

מחשבון הריון יסייע לך להיות מעודכנת בהתקדמות ההריון שלך. כל שעליך לעשות – הכניסי תאריך ווסת אחרון למחשבון הריון וגלי נתונים על ההריון שלך.

תאריך וסת אחרון

מחשבון לשיעור תאריך ביוץ

מחשבון ביוץ יסייע לך לאתר את מועד הביוץ המשוער בהנחה שהמחזור החודשי שלך סדיר.

תאריך וסת אחרון

משך המחזור החודשי (?)

מחשבון הוספת משקל בהריון

מחשבון זה יסייע לך להעריך האם העליה במשקלך במהלך ההריון תקינה וכמה עוד עלייך לעלות במשקל עד הלידה.
גובה (מטרים, לדוגמה - 64.1מטר)
משקל בתחילת ההריון (ק"ג)
משקל נוכחי (ק"ג)
שבוע הריון (בין שבועות 24-21)

  • שם לתינוק
  • מפגשי בוקר
  • mamymail
alt

פירוש נומרולוגי חינם

הקלידו שם פרטי ומיד תקבלו במייל את הניתוח הנומרולוגי של השם שבחרתם.

alt

מפגשי בוקר חינם

כולכן מוזמנות חינם לזמן איכות עם הבייבי בקניונים ברחבי הארץ.

alt

העובר שלך רוצה לדבר איתך

אמא, בואי הרשמי וקבלי ממני העובר שלך מכתב שבועי ובו מידע על ההתפתחות שלי ועוד...


כנסי לעמוד הפייסבוק שלנו לקבלת המלצות ועדכונים

4 עצות כיצד להיכנס להריון עם בן

הדפסה altשלח לחבר
מאת
דוא"ל של החבר
פורסם ב: 10.11.2018

במידה ואתם מנסים להרות תינוק ממין זכר אנו ממליצות לכם לקרוא את השיטות הבאות. אומנם אין ראיות מדעיות על כך שהשיטות אכן עשויות  להשפיע על המין של התינוק שלך. אולם אם אתם כל כך משתוקקים לכך למה לא לנסות??4 עצות כיצד להיכנס להריון עם בן
ישנן תיאוריות שונות כבר במשך עשרות שנים. תיאוריות אלה אינן מבטיחות הצלחה, עם זאת עדיין כאשר משתוקקים לזה כדאי לנסות, יש סיכוי של 50% הצלחה בכל מקרה. 
 

התיאוריה:

תאי הרבייה הזכריים, או הזרע מכילים אחד משני הכרומוזומים הקשורים למין התינוק. עבור נקבה- X ועבור זכר Y. לכן, הזרע שמפרה את הביצית קובע את מין התינוק. ד"ר שטלס מחבר הספר הנמכר ביותר, "כיצד לבחור את מין התינוק" מאמין  שיש מספר הבדלים הטמונים בזרע הזכרי מול זרע הנקבי. 
באמצעות מחקר, הוא מצא כי הזרע הזכרי חלש וקטן יותר מאשר הזרע הנקבי, אך עם זאת מהיר יותר. הזרע הנקבי גמיש יותר ומסוגל לשרוד לתקופה ארוכה יותר בתוך גופה של האישה.
אז מה ניתן לעשות כדי לגרום לזרע הזכרי להפרות את הביצית?
 

#1 חדירה 

ד"ר שטלס סבור כי חדירה עמוקה חשובה והוא יתרון מהותי בהחדרת הזרע לביצית. זרע הזכר יכול להשיג את זרע הנקבה ולמצוא את הביצית מהר יותר. שיטה זו טוענת כי כדי לשפר את הסיכויים להרות זכר נדרש לקיים יחסי מין בתנוחות המאפשרות חדירה עמוקה. זה אולי לא נשמע רומנטי במיוחד אבל ככל שצוואר הרחם פתוח יותר לשפיכת הזרע כך יהיה לזרע יותר קל למצוא את הביצית. 
להלן מספר תנוחות מומלצות:
סגנון כלבלב (Dogy Styleׂ) -  תנוחה זו מאפשרת חדירה עמוקה והיא מוגדרת על ידי רבים כתנוחה אופטימלית להרות ילד. האישה צריכה לכרוע על ארבע והגבר צריך להיכנס מאחורה אל איבר מינך הנשי.
בעמידה- תנוחה נוספת שמאפשרת חדירה עמוקה, זרע זכרי מקבל יתרון בתנוחה זו כי הוא מסוגל לשחות מהר יותר נגד כוח הכבידה ולהגיע לביצית. בתנוחה זו עליכם לעמוד והגבר צריך להרים אותך או להישען על הקיר. 
פישוק- הגבר צריך לשבת בפישוק על המיטה, ספה או בכל מקום אחר שתבחרו ואת צריכה להוריד את עצמך עליו. מצב זה מאפשר חדירה עמוקה וגם יתרון של השליטה הנשית בקצב. אם לבן זוגך יש פין גדול או שאת מרגישה אי נוחות כאשר מנסים את העמדה הזו את יכולה להרים את עצמך מעט מעליו וזה יעזור לך לשלוט בעומק החדירה. 
 

#2 תזמון

יש לקיים יחסי מין קרוב לביוץ ככל האפשר, אם אתם מקיימים יחסי מין כמה ימים לפני הביוץ אז הזרע הזכרי עלול למות ולהשאיר יותר זרע נקבי כדי להפרות את הביצית.
 

#3 תחתוני הגבר

ייתכן ששמעת כי התחתונים שהגבר לובש יכולים להשפיע על ייצור הזרע. אם השותף שלך לובש תחתוני בוקסר זה מעולה, כי אז שק האשכים פחות מתחמם ואין הגבלה על הייצור של הזרע. תחתונים הדוקים פוגעים בייצור הזרע. תחתונים הדוקים יכולים להתאים עבור הישרדות של זרע נקבי אך יש לדעת שבשל החום שנוצר זה מקטין את הסיכוי לייצור של כל זרע. 
 

#4 אורגזמה

האורגזמה הנשית ממלאת תפקיד חשוב בנושא. יש הסבורים כי במהלך האורזמה של הנקבה ישנה הפרשת אלקליין המשתחררת לתוך הנרתיק אשר נותנת לזרע הזכרי סיכוי מוגבר יותר להישרדות. כדי להגדיל את הסיכוים לתינוק ממין זכר האישה צריכה לגמור לפני הגבר ולשחרר את ההפרשה זו. 
 
כל השיטות וההמלצות האלו לא נבחנו מדעית אך שווה לנסות אותם יחד עם השותף שלך. 
 למעלה alt
הדפסה altשלח לחבר
מאת
דוא"ל של החבר
קבלי טיפים והמלצות למייל

עקבי אחרינו