9 עצות כיצד להיכנס להריון עם בת - mamy
  • מחשבון הריון
  • מחשבון ביוץ
  • מחשבון משקל

מחשבון לחישוב תאריך לידה

מחשבון הריון יסייע לך להיות מעודכנת בהתקדמות ההריון שלך. כל שעליך לעשות – הכניסי תאריך ווסת אחרון למחשבון הריון וגלי נתונים על ההריון שלך.

תאריך וסת אחרון

מחשבון לשיעור תאריך ביוץ

מחשבון ביוץ יסייע לך לאתר את מועד הביוץ המשוער בהנחה שהמחזור החודשי שלך סדיר.

תאריך וסת אחרון

משך המחזור החודשי (?)

מחשבון הוספת משקל בהריון

מחשבון זה יסייע לך להעריך האם העליה במשקלך במהלך ההריון תקינה וכמה עוד עלייך לעלות במשקל עד הלידה.
גובה (מטרים, לדוגמה - 64.1מטר)
משקל בתחילת ההריון (ק"ג)
משקל נוכחי (ק"ג)
שבוע הריון (בין שבועות 24-21)

  • שם לתינוק
  • מפגשי בוקר
  • mamymail
alt

פירוש נומרולוגי חינם

הקלידו שם פרטי ומיד תקבלו במייל את הניתוח הנומרולוגי של השם שבחרתם.

alt

מפגשי בוקר חינם

כולכן מוזמנות חינם לזמן איכות עם הבייבי בקניונים ברחבי הארץ.

alt

העובר שלך רוצה לדבר איתך

אמא, בואי הרשמי וקבלי ממני העובר שלך מכתב שבועי ובו מידע על ההתפתחות שלי ועוד...


כנסי לעמוד הפייסבוק שלנו לקבלת המלצות ועדכונים

9 עצות כיצד להיכנס להריון עם בת

הדפסה altשלח לחבר
מאת
דוא"ל של החבר
פורסם ב: 27.10.2018

ישנן 2 שיטות מדעיות הטוענות מידה מסוימת של הצלחה בבחירת מין הילוד, שיטות אלו לא תמיד עובדות. הכי חשוב שהתינוק יהיה בריא כמובן, אך אם חשוב לך וחלומך היה מאז ילדות שתהיה לך בת או שאת אחרי לידות של בנים מתוקים ואת משתוקקת לבת הנה כמה עצות עבורך.9 עצות כיצד להיכנס להריון עם בת
האם הלב שלך נמס בכל פעם כשאת רואה חצאית טוטו ורודה וקטנה? או חליפת נסיכות? ברור שכן לכן את כאן. למען האמת, אין דרך לקבוע באופן טבעי את מין העובר. אבל יש כל מיני שיטות
 

1# שיטת הצפרדעים

לשיטה זו 75% הצלחה עבור זוגות שרוצים להרות נקבה והיא קיימת כבר מ-1960. ד"ר שטלס האמין כי הגורם החשוב ביותר בקביעת המינים הוא העיתוי. מין התינוק נקבע על ידי הכרומוזומים הנושאים בזרע. זרע זכרי יודע לשחות מהר יותר מזרע נקבי אך לשרוד לתקופות קצרות יותר. ע"פ השיטה של שטלס צריכים לקיים יחסי מין יומיים עד ארבעה ימים לפני הביוץ. אם את רוצה להרות נקבה כדאי להימנע ממשגל כאשר יש לך ריר נרתיקי. יש לציין כי הימנעות מיחסי מין במהלך הזמן הזה יכול להפחית את הסבירות שלך להרות בכלל. 
 

2# שיטת ווילאן 

השיטה הנפוצה השנייה של ד"ר ווילאן עם 57% הצלחה עבור זוגות שרוצים להרות נקבה. לפי התיאוריה של ד"ר ווילאן יש תזמונים שונים במקצת, וכדי להרות נקבה הוא מייעץ לקיים יחסי מין יומיים עד שלושה לפני הביוץ. ועבור זכר ממליצה לקיים יחסי מין ארבעה עד שישה ימים מראש הביוץ. 
ד"ר שטלס וד"ר ווילאן סותרים אחד את השני ועדיין שניהם עם אחוזי הצלחה. אין מחקר ברור אשר תומך בשתי השיטות לעיל, הגורמים הבאים מצוטטים לעיתים קרובות על ידי זוגות הטוענית שקבעו בהצלחה את מין התינוק שלהם אך אין הוכחה מדעית לטענתם. 
 

3# לעשות את המשימה שלך

כדי להרות זכר, חדירה עמוקה בעת קיום יחסי המין היא המפתח. אך עבור נקבה ההפך הוא הנכון. קיום יחסי מין בתנוחה המיסיונרית אמור להגביר את הסיכוי להרות נקבה משום שהיא מגבילה את עומק החדירה. זה מגביל את הגעת זרע הנקבה לביצית. כאמור, זרע זכר יודע לשחות מהר יותר אך לא לשרוד לתקופה ארוכה והוא עלול ללכת לאיבוד בדרך לביצית. לכן לזכר נדרשת חדירה עמוקה. במידה ורוצים נקבה יש למנוע חדירה עמוקה ולגרום לזרע להישאר לתקופה ארוכה בצוואר הרחם ולהגיע לביצית. 
 

4# אורגוזמה

הימנעות מאורגזמה עשויה להיות המפתח להרות נקבה. האורגזמה הנשית משחררת הפרשת אלקליין שעשויה לעזור לזרע הזכר לשרוד זמן רב יותר על ידי סביבה פחות עוינת.
ללא הפרשות אלה זרע הזכר עשוי להיתקל בקושי לשרוד לזמן רב ולהגיע לביצית. 
 

5# יותר סקס

במקום להגביל את חיי המין שלך , כאשר רוצים להרות נקבה יש לעשות הרבה סקס. זה יקטין את ספירת הזרע של הפרטנר שלך ביחסי המין ויהיה פחות זרע מהיר. מה שכן יצטרף זרע זר זמין עבור ההפריה. 
 

6# תזונה

אכילת פירות וירקות יכולה לשפר את הסיכויים להרות תינוק ממין נקבה, יש המאמינים כי דיאטה צמחונית יכולה אף היא לעזור במיוחד אם אוכלים מזונות כמו תרד, אגוזים וברוקולי. 
מזונות עשירים באופן טבעי בסידן ומגנזיום כגון ירקות, עלים, פירות ואורז עלולים גם לעזור להרות תינוק ממין נקבה.
 

7# סביבה חומצית

עוד עצה הקשורה למזון ותזונה, מומלץ לאכול מזונות חומציים בימים לקראת הביוץ, זרע זכר פחות מסוגל לשרוד בסביבה חומצית pH של הנרתיק ואכילת מזונות חומציים יכולה למעשה לשנות זאת. עם זאת יש לדעת ולזכור כי זה לא בריא עבור הגוף להיות במצב חומצי. יש הסבורים כי כדאי גם להימנע מאכילת מזון בסיסי כמו תפוחים, שקדים, מלפפונים ואבוקדו (מזונות חשובים ביותר מבחינה תזונתית) לקראת הביוץ. 
 

8# פחות מלח

דיאטת מלח, בכללי בריא יותר לאכול מזונות ללא מלח. בנוסף זה יכול לסייע ולשפר את הסיכויים להרות נקבה. נסו לצמצם אכילת בשרים מומלחים, זיתים, גבינות כחולות ומזון מעובד בזמן הניסיון להרות. נדרש גם להגביל את כמויות המלח בזמן הבישול. 
 

9# זמן אמבטיה

יש הסבורים כי זרע זכר הוא חם, ולכן אמבטיה לפני סקס עשויה לעזור להחליש את הזרע.  לכן נסו לעשות אמבטיה רגועה בטמפרטורה חמה על מנת לתת לגופכם להיות חם. 
 
 
 
עבור רוב הזוגות הורם החשוב ביותר עבור התפיסה היא להצליח להרות תינוק בריא. אם ישנה השתוקקות לתינוק ממין נקבה אפשר לנסות את השיטות לעיל אבל לזכור כי רב השיטות ללא ראיות מדעיות כמעט או בכלל. למעלה alt
הדפסה altשלח לחבר
מאת
דוא"ל של החבר
קבלי טיפים והמלצות למייל

עקבי אחרינו