לקראת הריון - mamy

כנסי לעמוד הפייסבוק שלנו לקבלת המלצות ועדכונים

לקראת הריון

 • איך תדעי שאת מוכנה?

  איך תדעי שאת מוכנה?

  פורסם ב: 02.01.2013

  יום אחד זה מגיע. אי אפשר לצפות את זה מראש וזה מגיע בלי התראה מוקדמת. יש פרפרים לא מוסברים בבטן ואנחנו מתחילות לשים לב לפרטים שלא שמנו לב אליהם קודם לכן

 • רוצה להיכנס להריון? שמרי על היגיינת הפה

  רוצה להיכנס להריון? שמרי על היגיינת הפה

  פורסם ב: 27.08.2011

  נשים המנסות להיכנס להריון צריכות לוודא לבקר את רופא השיניים שלהן ולצחצח שיניהן באופן תדיר. כך נמסר לאחרונה בכנס רפואי בנושא הפוריות בשטוקהולם.

 • הכיני גופך להריון – על ויטמינים כבר שמעת?

  הכיני גופך להריון – על ויטמינים כבר שמעת?

  פורסם ב: 11.06.2011

  אז על מנת למנוע ממך את הלחץ ההולך וגובר של מיני חברות וחברות ויטמינים מצ"ב סקירה אמיתית ולא מתייפיפת בנושא, את כלל הסקירה ניתן לסכם במשפט אחד – ויטמינים זה  טוב! גם להריון! כמו כל דבר בחיים- בואו לא נסחף!".

 • להיכנס להריון? קלי קלות.. אז זהו - שלא

  להיכנס להריון? קלי קלות.. אז זהו - שלא

  פורסם ב: 21.04.2011

  את המשפט החצי הומוריסטי חצי רציני – "מותק..אני מבייצת" ראינו כולנו במיני סדרות קומיות. איך אפשר לתמרן בלחץ הגובר להיכנס להריון הזה, והאם באמת יש שיטות בטוחות לכניסה להריון? בחן את עצמך!

 • כשיחסי המין הופכים לעבודה

  כשיחסי המין הופכים לעבודה

  פורסם ב: 19.12.2010

  לעיתים מה שפעם היה אקט של אהבה הופך להיות רצף של חישובים קלנדריים מתמטיים מסובכים. וחישובים אלו זועקים לנו בכל פינה ממדפי רשתות השיווק המנצלות את חלומותינו והופכות אותם למוצרי מדף יוקרתיים. בעבר קליטה ספונטנית להריון, כעת צוות יועצים הנמצא עימך ועם בעלך במיטה.

 • סטרס ואי פוריות – איך שוברים את המעגל?

  סטרס ואי פוריות – איך שוברים את המעגל?

  פורסם ב: 04.09.2010

  כאשר מחליטים להרות ומפסיקים להשתמש אמצעי מניעה, אני ממליץ לא לשנות כלום בחיי המין. להמשיך לקיים יחסי מין באותה תדירות ותזמון כמו בתקופה שלא רציתם להרות. הגוף כבר יודע לכוון אותכם למועדים הרצויים. הרצון להתעברות הוא טבעי ולא מודע ויש להישמע לגוף.

 • הריון או הריון מדומה?

  הריון או הריון מדומה?

  פורסם ב: 11.07.2010

  תופעת ההריון המדומה (false pregnancy, pseudocyesis) הינה תופעה נדירה, כאשר בספרות המקצועית העולמית ניתן לאתר מאות בודדות של דיווחים, המתייחסים אליה ובישראל בפרט, יש מספר בודד של מקרים כאלה המתרחשים בשנה. התופעה מתרחשת על רקע רגשי כתוצאה משכנוע פנימי עמוק של האישה, שגורם להפרשת הורמונים ולתסמינים המאפיינים הריון ממשי, אך מבלי שהריון ממשי אכן קורה.

 • אני רוצה להיכנס להריון, מה עכשיו?

  אני רוצה להיכנס להריון, מה עכשיו?

  פורסם ב: 14.09.2009

  כיום ידוע כי הכנת הגוף להריון יכולה למנוע תופעות לא נעימות במהלך ההיריון, כגון: צרבות, דלקות בדרכי השתן, עצירויות , טחורים, אנמיה... ולא מעט סיבוכים אחרים כמו: יתר לחץ דם, סכרת הריונית ועוד. כמו כן, הכנת הגוף מהווה בסיס טוב לעובר בריא, חיוני ובעל עמידות גבוהה בפני מחלות.

 • השפעת הקפאין על נשים בתקופת הפוריות

  השפעת הקפאין על נשים בתקופת הפוריות

  פורסם ב: 08.08.2009

  כיום מתבצעים מחקרים רבים העוסקים בבריאות נשים ורבים מתמקדים בתזונה המומלצת במהלך ההיריון ובמהלך ההנקה. על סמך מחקרים אלו אין צורך לחשוש משתיית קפה במידה המומלצת (עד כה מתוצאות המחקרים שנעשו נמצא כי אין נזק כשצריכת הקפאין הינה מבוקרת).

עמודים: 1 | 2 | 3 | 4