טיול משפחתי עם הקטנים

כמה טיפים לפני טיסה לחו"ל עם הקטנטניםטיול משפחתי עם הקטנים
אנחנו ההורים, רוצים לבלות בחופשות יחד עם הילדים ומוצאים כי חו"ל מעניין אותנו מאד אך מעורר בנו חששות לגביי הסידורים השונים. רוב המשפחות אשר מתכננות את הטיול בחו"ל עם הקטנטנים נהנות מאד ומעידות על חופשה משפחתית מרגשת' שישמחו לחזור עליה. הצלחת הטיול בחו"ל מורכבת ממספר גורמים שיש לתכנן אותם:
 
 

מזוודה

הורים רבים רוצים לדעת כיצד לארוז את המזוודה המתאימה ביותר לטיול עם הילדים. ישנם מספר דברים שמומלץ לקחת לכל טיול בחו"ל וישנם לא מעט פריטים עליהם ניתן לוותר. אם הילד שלכם עוד משתמש בחיתולים מומלץ להביא כמות חיתולים לפחות ליומיים הראשונים כשניתן לשער שברוב המקומות תוכלו לרכוש חבילת חיתולים במקום. תחליפי חלב כדאי להביא מהארץ בכמות מספקת מכיוון שלעיתים יתכנו שינויים בטעם בין המדינות (לא כדאי להתעסק עם תינוק בוכה שמסרב לשתות תמ"ל לא מוכר...). מומלץ מאד לקחת במזוודה מספר פריטים שהילד יוכל לשחק איתם בנסיעה או במקום אליו תגיעו ואם ישנו חפץ אהוב במיוחד מומלץ לקחת אותו לטיסה. שימו לב' שאין צורך להגזים במשחקים כיוון שהטיול עצמו צריך להיות האטרקציה שלכם ושל הילד. לגביי כמות בגדים, אם אתם טסים לטיול ארוך בדקו האם במקום יש שירותי כביסה או לא.
 

 

תכנון נכון של הטיול

טיול משפחתי בחו"ל צריך לענות על הדרישות של כולם, של הילדים ושל המבוגרים. עבור הילדים יתכן ובילוי בג'ימבורי יהיה מספיק טוב, אך אתם בוודאי תרצו ליהנות בטבע ובאטרקציות של חו"ל. מומלץ לבחון המלצות למקומות בילוי באזור אליו אתם מתכננים להגיע ולשלב בין אטרקציות לילדים לצד אטרקציות מבוגרים. קחו בחשבון שאם אתם מתכננים לבקר במוזיאון ייתכן והילדים יאבדו מהר מאד את הסבלנות שלהם והביקור יהיה קצר. כמו כן, אם ישנן אטרקציות פופולריות שאתם חושבים לבקר בהן, כדאי שתבדקו אפשרות לרכישת כרטיסי כניסה באינטרנט וכך תוכלו להימנע מתורים ארוכים ומשעממים.
 

 

השכרת רכב בחו"ל

השכרת רכב בחול היא משימה שיש לתכנן אותה. ישנן חברות שונות להשכרת רכב ואתם תרצו לוודא לא רק את המחיר של הרכבים השונים אלא גם האם החברה מעמידה לרשותכם כסאות בטיחות והאם ברכב יש מרחב מספיק לכל הציוד שלכם. גם אם יש לכם ילדים קטנים, הם לא ירצו לנסוע מאחור עם ערימת תיקים ומזוודות. קחו בחשבון שהנסיעה צריכה גם היא להיות מהנה מרגע השכרת הרכב בחו"ל ועד להחזרתו.
 
 

 

תנאי לינה

כל מקום בחו"ל מציע תנאי לינה שונים כשיש מקומות שמציעים מיטה מיוחדת לילדים, יש מקומות שמציעים עריסה ויש מקומות שיציעו לכם ספה. על מנת לא להיות מופתעים במקום הלינה, צרו קשר עוד לפני הזמנת החדר ובררו מהם תנאי הלינה. אם אתם חוששים שהילד יפול מהמיטה, רשמו זאת במפורש ובקשו לדעת האם יש מיטה עם מגן או לא. לאחר שתגיעו למקום הלינה הוסיפו לילד את הצעצוע האהוב עליו כך שירגיש בטוח (רק אל תשכחו לקחת אותו איתכם בחזרה).