ערכת השנה הראשונה Dr.K– טבעי להיות בריא

ילדת תינוק במזל טוב? חדש: ערכת 5  תוספי תזונה (תמציות צמחים) שיעזרו לך לעבור את השנה הראשונה בקלות!ערכת השנה הראשונה  Dr.K– טבעי להיות בריא
שנת חייו הראשונה של תינוק מאתגרת ולא פשוטה הן עבור הרך הנולד והן עבור הוריו. התינוק מגיע לעולם עם מערכת חיסונית שנבנית אט אט.
בנוסף שנת חייו הראשונה של התינוק צרופה התמודדויות לא פשוטות לתינוק והוריו, כמו כאבי גזים, חיסונים, בקיעת שיניים ולעיתים אף חוסר רוגע וקשיים בהירדמות ושינה. 
ערכה חדשה של 5 תוספי תזונה (טיפות של תמציות צמחים) מסייעת לתינוק בהתמודדות עם האתגרים והתופעות הנפוצות של שנתו הראשונה. הכירו את ערכת השנה הראשונה מבית Dr.K– טבעי להיות בריא.
 

הערכה כוללת 5 תמציות:

ליקצ'יק - לכאבי גזים, מכיל תמצית צמח הליקופדיום.
קמילצ'יק  - לתקופת יציאת שיניים. מכיל תמצית צמח הקמומיל.
סליפציק- להרגעה ושינה. מכיל תמצית עלי פסיפלורה, תמצית ולריאן אדוליס ותמצית פרחי קמומיל.
וקסינצ'יק – חיזוק מערכת חיסון. מכיל תמציתשורש צמח האסטרגלוס.
קלינציק- לניקוי וחיזוק לאחר חיסונים. מכיל תמצית שורש איסטיס הצבעים.
 
כל התוספים בערכה מכילים 30 מ"ל. עלותה במחיר מבצע באתר ד"ר קיי 285 ₪. את מוצרי ד"ר קיי לרבות תוספי התזונה המרכיבים את הערכה ניתן להשיג גם בכ-400 בתי טבע ובתי מרקחת פרטיים ברחבי הארץ ובאתר   https://drk.co.il/
 
כשילדי היו קטנים השתמשתי באדיקות במוצרים של Dr. K, סייעו לי מאוד הן בחיזוק המערכת החיסונית והן במחלות שתקפו את הקטנטנים. ממליצה לנסות.
 
מוצרי Dr. K הינם תוספי תזונה, אינם תרופות ואין לייחס להן כל סגולות ריפוי. בכל בעיה רפואית יש להיוועץ ברופא. המוצרים מאושרים לייצור ע"י משרד הבריאות בהיבט הנוגע לבטיחות השימוש ברכיביהם בלבד והינם בעלי תקןGMP . המוצרים כשרים למהדרין בהשגחת בד"ץ מהדרין – הרב רובין.