אורנג' גארד - ריסוס אורגני לבית

קוטל החרקים היחיד בישראל שלא יסכן אתכם ואת ילדיכם כי הוא עשוי כולו מחומרים אורגנים.


אורנג' גארד - ריסוס אורגני לבית

השנה לא עשינו ריסוס בבית ובחצר. האמת, אני לא סובלת את הריח הרעיל הזה. למרות שאנחנו עוזבים את הבית לכמה שעות כשאני חוזרת אני עדיין מרגישה.

מעבר לזה שאני מבינה שהרעל הזה עם כמה שהוא הורג את כל המזיקים למיניהם הוא גם לא בריא לנו, יושבי הבית. אני חושבת על חפצים שלא נדבר על מזון שנפלו לאזור בו פוזר הרעל ולאחר מכן הילד הרים את החפץ והכניס לפה.

בבית עם תינוקות זוחלים זה בכלל נראה לי אסון. הם מכניסים כל דבר שעומד לנגד עיניהם לפה ואני די בטוחה ששאריות רעל נכנסות כך לגופו של התינוק.

אורנג' גארד הנו הפתרון הבטוח ביותר שאינו כולל חומר כימי ובטוח לשימוש גם לנשים בהריון, חולים או בקרבת ילדים. המוצר מאושר על ידי המשרד להגנת הסביבה והינו בעל אישור אורגני מהארגון הבינלאומי- הוא התכשיר האולטימטיבי הקיים היום בשוק שמיועד להשמדת חרקים ואינו מכיל חומרים כימיים רעילים.  
 
התכשיר מגיע בתרסיס וקוטל ודוחה את כל חרקי הבית – נמלים, יתושים, ג'וקים, פרעושים ואפילו זבובים. הוא אינו מכיל חומר כימי ובעצם מקור החומר הפעיל בו הוא קליפות תפוזים. באמצעות ריסוס פשוט, בשימוש עצמי וביתי, ניתן להגן על הבית ועל יושביו מפני החרקים המופיעים בהמוניהם מדי קיץ. 

 

אז הקיץ ריססתי בעצמי, כפי שתראו בתמונה הריסוס מאוד פשוט, בקבוק עם ידית ריסוס כמו של חומרי הניקוי. מרססים בפינות משאירים כמה דקות ואכ עוברים עם מטלית לספוג את השאריות.

למחרת הריסוס מצאתי כמה חרקים הפוכים על גבם :-)... 

אצלנו בחצר בשעות אחר הצהריים חוגג הנמר האסייאתי. גיליתי שאם אני מרססת כמה דקות לפני היציאה לחצר באזור הצמחיה ומעט באיזור בו אנו שוהים אנחנו יכולים להעביר את אחהצ בחצר מבלי להיעקץ.

בהחלט מומלץ!!!