חדש! תרסיס הדברה אורגני נגד מזיקים

האורנג' גארד הוא תכשיר ההדברה האורגני היחיד בישראל אשר קוטל מיידית את החרקים במגע ישיר.


חדש! תרסיס הדברה אורגני נגד מזיקים
מרבית תרסיסי ההדברה המוצעים כיום בשוק מכילים רעלים המסכנים את בריאותם של יושבי הבית. עשרות אנשים, בעיקר ילדים, נפגעים בכל שנה משאיפה או מגע ישיר עם חומרים מסוג זה.  ישנה כיום אלטרנטיבה טבעית ובטוחה המאפשרת להדביר חרקים בבית מבלי לסכן את הילדים.
 
בדומה לתרסיסים הביתיים הרעילים, אפקט הדחייה של האורנג' גארד אפקטיבי בעיקר כלפי יתושים וחרקים מעופפים ומשך הדחייה משתנה מאוד בהתאם לאזור ומאפייניו . לדוגמא, לצורך הרחקת יתושים מהחצר או המרפסת מומלץ לרסס כ-20 דקות לפני היציאה. הייחודיות של האורנג' גארד היא בעובדה שהוא טבעי, 
ריחני ואינו מכיל רעלים ועדיין מספק מענה זהה, לעיתים קרובות אף טוב יותר, מהתרסיסים הרעילים. מדובר בתכשיר הדברה היחיד שבטוח לחלוטין לשימוש בסביבת ילדים ותינוקות, נשים בהיריון, קשישים, אנשים חולים, חיות מחמד ועוד.
 
האורנג' גארד עשוי מפטנט ייחודי של קליפות תפוזים, טבעי לחלוטין ומשאיר בבית ריח של פרדס תפוזים. הוא תכשיר ההדברה היחיד בישראל שקיבל מהמשרד להגנת הסביבה אישור להוריד מעל התווית את סמל הגולגולת, בשל העובדה שאינו רעיל לבני אדם ולבעלי חיים. 
 
בנוסף, הוא מוכר כאורגני על ידי ארגון OMRI האמריקאי  ומרכיביו מאושרים על ידי ה – FDA (מנהל המזון והתרופות האמריקאי).
התכשיר קוטל נמלים, ג'וקים, פרעושים, יתושים וחרקים מעופפים אחרים, מיובא לישראל על ידי חברת "הדברה אורגנית" ונמכר בכל רשתות הטבע- עדן טבע מרקט, טבע קסטל, ניצת הדובדבן, אניס ועוד.
 
התנסיתי במוצר ובהחלט ממליצה עליו. בחצר ביתי חוגגים יתושים מסוג הנמר האסייתי בעיקר בשעות אחר הצהריים. כ-20 דקות לפני יציאתנו לחצר אני מרססת את המרחב וובעיקר את אזורי השיחים הסבוכים במוצר והתוצאות אכן נראות לעין. הרבה פחות יתושים והרבה פחות עקיצות.
גם ברחבי הבית כאשר אני רואה שיירת נמלים או תיקן אני מעדיפה להשתמש בחומר הטבעי הנל ולא לרסס בחומרים כימיים שאינם בריאים לילדים ולנו המבוגרים.