התינוק "ההפוך"

נו.. נו... אבות אבות, לא סתם כנראה יותר אמהות מאבות עוסקות בגידול התינוקות שלהם ... אל תתפסו אותי לא פוליטקלי קורקט. אני לגמרי לא נחשדת בשוביניזם אני לא בסביבה אפילו.  אבל יש משהו בהתנהלות השלומיאלית של האבות (בייחוד ה"טריים") שיכול להפיל אותי לרצפה מצחוק והסיפור המצחיק הבא הוא אחד מהם..מאת דנה אדרי פינבלט מבוסס על סטטוס פייסבוק של Photos of The Unmumsy Mum


התינוק "ההפוך"

אתם מכירים את ניק דיוויס? לא?! גם אני לא!  אבל אני ואשתו ג'מה כבר חברות "וירטואלית" ותיקות

 

 ניק הוא אב צעיר ומלא מוטיבציה לתינוק בן כ-10 שבועות, לני שמו. ניק טיפל בלני המתוק בזמן שהאם, ג'מה, הייתה עסוקה בסידורים.
הוא הרגיש גאה בעצמו עד בלי די. הוא מסתדר לבד. החלפת חיתול? קטן עליו!! להלביש בגד גוף לתינוק?! מה אתם עושים צחוק?! זה משחק ילדים!!
הוא התרגש שהוא חיתל והלביש את בנו המתוק והכין אותו לשינה.
לקראת הערב חזרה ג'מה הביתה וגילתה את לני שלה, לבוש "היטב" כך... כדאי להסתכל טוב טוב בפרטים הקטנים...בייחווד באזור הידיים והחיתול
 
 
 
ג'מה התפקעה מצחוק, מייד צילמה את הרגע והעלתה את התמונה לפייס וכך כתבה:
 
"בעלי אמר שהבגד גוף החדש של לני הוא מעולה, עם עיצוב ממש נהדר כי יש בו, כך הוא אמר:  "כפפות מובנות נגד שריטות וגישה נוחה לחיתול". ניק למי שלא הבין, הלביש ללני את הבגד הפוך. אין ספק שמדובר באב יצירתי במיוחד, הוא כל כך התלהב מגאוניות העיצוב והסביר לג'מה כי החור באזור החיתול (איפה שבעצם נכנס הראש) הוא בשביל שתהיה גישה נוחה להחתלה....והכפפות לידיים (איפה שבעצם הרגליות) הן ממש נהדרות למניעת שריטות בפנים. 
 
"לא הצלחתי להפסיק לצחוק", כתבה ג'מה "הבגד הזה היה כמו תעלומה בשביל ניק, הוא לא הבין שהוא הפוך והיה רציני לגמרי ב'תובנות' שלו לגבי העיצוב".
 
יחד עם ג'מה המתוקה נהנו עוד 110 אלף גולשים לפחות .. שעשו לייק לסטטוס. אני משוכנעת שהם פשוט הזדהו עם התמימות המקסימה של האב החדש והחמוד הזה.
 
ג'מה סגרה את הנושא ברכישת בגד גוף עם דף הוראות מודפס עליו של "איך להלביש את התינוק נכון!". קריצה קטנה לאב המצחיק ... 
כדאי לקרוא מה כתוב על הבגד...