מה נמצא בארגז החול בגן של ילדכם? - mamy
  • מחשבון הריון
  • מחשבון ביוץ
  • מחשבון משקל

מחשבון לחישוב תאריך לידה

מחשבון הריון יסייע לך להיות מעודכנת בהתקדמות ההריון שלך. כל שעליך לעשות – הכניסי תאריך ווסת אחרון למחשבון הריון וגלי נתונים על ההריון שלך.

תאריך וסת אחרון

מחשבון לשיעור תאריך ביוץ

מחשבון ביוץ יסייע לך לאתר את מועד הביוץ המשוער בהנחה שהמחזור החודשי שלך סדיר.

תאריך וסת אחרון

משך המחזור החודשי (?)

מחשבון הוספת משקל בהריון

מחשבון זה יסייע לך להעריך האם העליה במשקלך במהלך ההריון תקינה וכמה עוד עלייך לעלות במשקל עד הלידה.
גובה (מטרים, לדוגמה - 64.1מטר)
משקל בתחילת ההריון (ק"ג)
משקל נוכחי (ק"ג)
שבוע הריון (בין שבועות 24-21)

  • שם לתינוק
  • מפגשי בוקר
  • mamymail
alt

פירוש נומרולוגי חינם

הקלידו שם פרטי ומיד תקבלו במייל את הניתוח הנומרולוגי של השם שבחרתם.

alt

מפגשי בוקר חינם

כולכן מוזמנות חינם לזמן איכות עם הבייבי בקניונים ברחבי הארץ.

alt

העובר שלך רוצה לדבר איתך

אמא, בואי הרשמי וקבלי ממני העובר שלך מכתב שבועי ובו מידע על ההתפתחות שלי ועוד...


כנסי לעמוד הפייסבוק שלנו לקבלת המלצות ועדכונים

מה נמצא בארגז החול בגן של ילדכם?

הדפסה altשלח לחבר
מאת
דוא"ל של החבר
פורסם ב: 05.09.2009

נוכחותם של מזיקים ומכרסמים בגן הילדים עלולה לפגוע בבריאותם ועל כן כדאי להורים לבדוק האם בגן בו שוהה ילדם רוב היום ובחצרבה הוא משחק בוצעה הדברה, על מנת להקטין את הסיכויים למחלות, זיהומים וכדומה. מה נמצא בארגז החול בגן של ילדכם?

מומחי ברגר הדברות המתמחה בהדברה ירוקה מסבירים על הסכנות האורבות לילדכם בגן במידה ולא נעשתה בו הדברת מזיקים.

נוכחותם של מזיקים ומכרסמים בגן הילדים עלולה לפגוע בבריאותם ועל כן כדאי להורים לבדוק האם בגן בו שוהה ילדם רוב היום ובחצרבה הוא משחק בוצעה הדברה, על מנת להקטין את הסיכויים למחלות, זיהומים וכדומה. 

ברבים מגני הילדים ניתן למצוא בובות פרווה, שטיחים ובדים מסוגים שונים כגון וילונות, הנוטים לשמש ככר גידול לקרדית האבק. במיוחד לאחר החופש הגדול שבו הצעצועים ישבו לא מאווררים ולא שחקו בהם, הסיכוי למציאת קרדית אבק עליהם יוצר חשש וסכנה מפני אסתמה בקרב ילדי הגן, והחרפת הסימפטומים של ילדים בעלי אסתמה השוהים בו. הדברה תבטיח שהגן יהיה נקי מקרדית האבק וההורים יוכלו לחשוש מסיכון אחד פחות בסביבה בה נמצא ילדם מרבית היום.

רוב גני הילדים מגישים לילדים ארוחה חמה בצהרים. מזון מפתה מזיקים רבים שחומדים אותו - מזבובים ועד מכרסמים כגון עכברים שנוכחותם מסכנת את בריאות הילדים ועשויה לגרום לקלקול קיבה וזיהום חמור. ביצוע הדברה במטבח הגן, תוודא כי מזיקים אלו לא יטרידו את ילדי הגן במישרין או בעקיפין. ביצוע ההדברה במטבח הגן יבטיח כי המזונות שיוכנו בו יהיו נקיים ממזיקים החודרים לדברי מזון וממכרסמים שעלולים להסתובב במטבח.

גני ילדים רבים כוללים כיום פינות ליטוף. פינות ליטוף אלו מסייעות אמנם להתפתחות ולקשר עם הטבע, אך הן עשויות להיות בית גידול למזיקים מסוג פרעושים ופשפשים שמלבד חוסר נוחות הנגרמת מעקיצתם יכולים להוות סכנת חיים ממשית לאחוזים באוכלוסיה. בכדי לפתור את הבעיה מבלי לפגוע בחיות הדרות בפינת הליטוף ניתן לבצע הדברה ירוקה לפני איוש מחדש של פינת החי.

ארגזי חול הם מקור נוסף שדורש הדברה בגני ילדים. התקנות בישראל קובעות כי יש להחליף את החול כאשר הרמות הבקטריולוגיות בו גבוהות, אך בתוך החול יכולים להמצא גם מזיקים רבים שעלולים לגרום למשחקים בארגז לנזקים שונים הנעים מגירויים בעור ועד לחולי. באמצעות הדברה ניתן להבטיח כי היחידים שיהנו מארגז החול הם הילדים ולנטרל את הסכנה בהיותו ארגז צרכיהם של מזיקים או בית גידול.

ארגז החול נמצא באוויר הפתוח וילדי הגן אוהבים לבלות בו זמן רב. אם לא בוצעה בארגז החול הדברה סיכוי רב שהילדים יתקלו ביצורים מעבירי מחלות וזיהומים כגון זבובים, עכבישים ומקקים, בנמלים שיטפסו על המזון אותו אוכלים הילדים ואף בצואת עכברים הידועה כמפיצת מחלות. בכדי לוודא כי נמנעים סיכונים מיותרים לבריאותם של ילדיכם וודאו כי ארגז החול עבר הדברה כנגד סוגי מזיקים שונים.

על הדברה הנעשית בגני ילדים להיות הדברה ירוקה. הדברה ירוקה הינה הדברה חסרת ריח שאינה מסכנת את בני האדם. דבר קריטי בחשיבותו משום שילדים נוטים להתפלש על הרצפה ובארגז החול, לגעת ברצפה ובכל מקום שבו נגעו חומרי הדברה ואף להכניס את ידיהם לפה לאחר עשותם זאת. ההתעקשות על הדברה ירוקה חשובה ביותר כאשר מדובר בילדים משום שבשל מסת הגוף הקטנה שלהם הם רגישים במיוחד לחומרי הדברה. חומרי הדברה מיושנים יכולים לגרום לבעיות נשימה, בעיות נוירולוגיות, ואף בעיות במערכת החיסון בקרב ילדים וכתוצאה מכך, חובה לוודא כי למדביר יש רישיון מדביר של המשרד לאיכות הסביבה וחומרי ההדברה בהם ישתמש בגן הם מאסכולת ההדברה הירוקה.
למעלה alt
הדפסה altשלח לחבר
מאת
דוא"ל של החבר
קבלי טיפים והמלצות למייל

עקבי אחרינו