עיצוב חדרי תינוקות בתקציב שפוי

אין שום סיבה לעצב את חדר התינוק בתקציב לא שפוי. שדרוג של רהיטים בבית, השקעה נבונה בטקסטיל, הוספה של מדבקות ואפליקציות יכולות לעשות את העבודה.מאת: ליהי סלמן, בעלת חברת "BabyCakes" המתמחה במתנות לאחר לידה ופריטים נלווים להתפתחות התינוק
עיצוב חדרי תינוקות בתקציב שפוי

כשנכנס תינוק חדש למשפחה אנחנו רוצים לתת לו הכל, אבל בין הפנטזיות למציאות בשטח, חשוב לזכור שהתינוק שלנו גדל כל הזמן – וכדי שיוכל ליהנות מהחדר שלו לאורך כמה שנים, חשוב להפנים כמה עקרונות בסיס לעיצוב חכם של החדר.  

"כאשר התינוק מגיע הביתה אנחנו רוצים לתת לו את הטוב ביותר. אם נצא לחנויות נגלה שהתקציב לאבזור חדר תינוקות הרבה פעמים חורג ממנה שתכננו, ולכן חשוב לעשות תוכנית מסגרת – בה נוכל לעצב את החדר בהדרגה ולהתאימו להתפתחות התינוק. בשנה הראשונה החדר אינו צריך להתאים לאופיו של התינוק, אבל מאוחר יותר נגלה שגם לבייבי שלנו יש מה להגיד בנושא. מהסיבה הזו חשוב לחשוב באופן נייטרלי וכשאנחנו משקיעים בריהוט לבחור בפריטים שיכולים להשתלב בסוגים שונים של חדרי ילדים ותינוקות". ואכן, סלמן מכירה את השוק היטב. בשנים האחרונות עבדה בצמוד למאות אמהות צעירות שבקשו עצה מהמעצבת לגבי עיצוב נכון ובחירה של פריטים לחדר התינוק והילד הגדול. להל"ן מספר טיפים שמאפשרים להשלים את המשימה בכיף, בתקציב שפוי ועם כל הדגשים העיצוביים הנדרשים.