מותג צעצועי התינוקות הישראלי שיהפוך את ההורות שלכם לקלה יותר!

צעצועי ההתפתחות של חברת טף טויס נמכרים כיום בלמעלה מ-40 מדינות ברחבי העולם וזכו בעשרות פרסים בתערוכות הנחשבות בתחום. ממש בימים אלו משיקה החברה קולקציה חדשה עם בשורה מיוחדתכתבה שיווקית


מותג צעצועי התינוקות הישראלי שיהפוך את ההורות שלכם לקלה יותר!
 אין כמעט  מותגי תינוקות ישראליים שזכו להצלחה בינלאומית בסדר גודל של צעצועי טף טויס. 
 
צעצועי ההתפתחות של החברה נמכרים כיום בלמעלה מ-40 מדינות ברחבי העולם וזכו בעשרות פרסים בתערוכות הנחשבות בתחום. ממש בימים אלו משיקה החברה קולקציה חדשה עם בשורה מיוחדת: צעצועים להורות קלה יותר! מוצרי המותג החדשים נועדו לעזור להורה במטלות היומיום עם התינוק, בד בבד עם תמיכה בהתפתחות התינוק ובפיתוח חושיו ויכולותיו המוטוריות.  
 

בקולקציה חמש קטגוריות

קל יותר בנסיעה, קל יותר בשינה, קל יותר בהאכלה, קל יותר בהתפתחות וקל יותר מחוץ לבית. בכולן תמצאו מגוון רחב של מוצרים מעוצבים ועדכניים, לשעות של כיף, אהבה, התרגשות ושמחה משותפים, לתינוק ולהורה.
 
צעצועי טף טויס הפופולאריים לנסיעה קלה יותר ("קל יותר בנסיעה"), כוללים צעצועים יחודיים לשימוש ברכב, אשר מעסיקים את התינוק בזמן הנסיעה ומבטיחים כי ההורה יוכל להתרכז בנסיעה, כך שתעבור בצורה קלה ובטוחה יותר. לדוגמא – צעצוע הרכב 2 ב-1, כולל מראה, דרכה רואה ההורה את התינוק היושב הפוך לכיוון הנסיעה, ללא צורך להסתובב לאחור, וחלק משחקי, הכולל 3 בובות רעשן רכות, המעסיקות את התינוק בזמן הנסיעה. מגוון הצעצועים לרכב כולל גם צעצועים מוזיקליים וצעצועים המתאימים לפעוטות היושבים עם כיוון הנסיעה.
 
טף טויס לרכב
 
בקטגורית "קל יותר בהתפתחות" תמצאו צעצועים המעודדים את התינוק לשחק ולהתפתח, מגיל לידה ומעלה, ע"י עידוד פיתוח החושים, היכולות המוטוריות והכישורים הקוגניטיביים והרגשיים של התינוק. ההורים יכולים להיות בטוחים שהם מספקים לתינוק שלהם צעצועים לאפשרויות משחק מגווונות ובהתאם לגילו ולצרכיו, כך שהוא ילמד ויתפתח תוך כדי משחק מהנה. מגוון זה כולל אוניברסיטאות ושמיכות פעילות מרופדות במיוחד, בגדלים שונים, הכוללים מגוון רחב של בובות פעילות רכות עם צלילים שונים, רעשנים וספרי פעילות, המשלבים מוזיקה ואורות. 
 
צעצוע לפעמים נועד גם להרגיע ולתת תחושת בטחון. המוביילים של טף טויס כוללים הם צעצועים מוזיקליים ומאירים, שנועדו להרגיע את התינוק לפני השינה עם מוזיקה קלאסית בעיבודים מותאמים לתינוקות ומשולבים עם תאורת לילה רכה או הקרנת צורות. כל זאת, על מנת שגם ההורים יוכלו לזכות במנוחה ובשינה שהם זקוקים לה.
 
ויש גם כמובן צעצועים חכמים חדשים שיאפשרו לכם ולהם שעות בילוי מהנות בחוץ, צעצועים לשעת האכלה והמון דמויות אהובות וצבעוניות שיהפכו את השנים הראשונות של התינוק למהנות ומרגשות.
 
בימים אלו אנו חוגגים את חודש 'טף טויס' בחנויות למוצרי תינוקות ברחבי הארץ.
לחצו כאן הכנסו ללינק וצפו בצעצועים, בהטבות וברשימת החנויות המשתתפות במבצע.
 
 
משטח פעילות טף טויס
 
 
קשת פעילות טף טויס