על אומגה שלוש ובריאות ילדכם - mamy
  • מחשבון הריון
  • מחשבון ביוץ
  • מחשבון משקל

מחשבון לחישוב תאריך לידה

מחשבון הריון יסייע לך להיות מעודכנת בהתקדמות ההריון שלך. כל שעליך לעשות – הכניסי תאריך ווסת אחרון למחשבון הריון וגלי נתונים על ההריון שלך.

תאריך וסת אחרון

מחשבון לשיעור תאריך ביוץ

מחשבון ביוץ יסייע לך לאתר את מועד הביוץ המשוער בהנחה שהמחזור החודשי שלך סדיר.

תאריך וסת אחרון

משך המחזור החודשי (?)

מחשבון הוספת משקל בהריון

מחשבון זה יסייע לך להעריך האם העליה במשקלך במהלך ההריון תקינה וכמה עוד עלייך לעלות במשקל עד הלידה.
גובה (מטרים, לדוגמה - 64.1מטר)
משקל בתחילת ההריון (ק"ג)
משקל נוכחי (ק"ג)
שבוע הריון (בין שבועות 24-21)

  • שם לתינוק
  • מפגשי בוקר
  • mamymail
alt

פירוש נומרולוגי חינם

הקלידו שם פרטי ומיד תקבלו במייל את הניתוח הנומרולוגי של השם שבחרתם.

alt

מפגשי בוקר חינם

כולכן מוזמנות חינם לזמן איכות עם הבייבי בקניונים ברחבי הארץ.

alt

העובר שלך רוצה לדבר איתך

אמא, בואי הרשמי וקבלי ממני העובר שלך מכתב שבועי ובו מידע על ההתפתחות שלי ועוד...


כנסי לעמוד הפייסבוק שלנו לקבלת המלצות ועדכונים

על אומגה שלוש ובריאות ילדכם

הדפסה altשלח לחבר
מאת
דוא"ל של החבר
פורסם ב: 27.06.2009

זוכרים את סיפורי האימים על שמן קיק וילדים קטנים שלקחו אותו בכוח? אלה היו ימי סבל לילדים ולהורים... מאז עברו כמה דורות ואין צורך יותר לרוץ עם כפית שמן דוחה אחרי ילד אומלל במסדרונות הבית... נטילת תוספת אומגה 3 בדמות כדורי בליעה או כדורי לעיסה כבר מזמן הפכה לדבר נעים.מאת: נטע דורון


על אומגה שלוש ובריאות ילדכם

זוכרים את סיפורי האימים על שמן קיק וילדים קטנים שלקחו אותו בכוח? אלה היו ימי סבל לילדים ולהורים... מאז עברו כמה דורות ואין צורך יותר לרוץ עם כפית שמן דוחה אחרי ילד אומלל במסדרונות הבית... נטילת תוספת אומגה 3 בדמות כדורי בליעה או כדורי לעיסה כבר מזמן הפכה לדבר נעים.

אומגה 3 - מדוע היא חשובה

אומגה 3 היא חומצת שומן חיונית. היא מהווה את אחת מאבני היסוד של רקמת המוח. לפי מחקרים רבים, הוכח שצריכה של אומגה 3 חשובה להתפתחות הילדים: החל משלב העובר ועד בגרותם. ומה יגרום מחסור באומגה 3? עלול להוביל לבעיות ראייה, ובהתפתחות השכלית וכן להפרעות קשב וריכוז.

ולמה בעצם צריך לחשוב על אומגה 3 כחלק נפרד מהתזונה ולהוסיפה באופן מלאכותי? זאת בגלל שבתזונה המערבית לא נמצא כמעט מרכיב זה בתפריט היומי, ולכן תוסף תזונה זה חשוב. אומגה 3 תהיה חיונית לכל ילד בכל גיל ותעזור להתפתחותו התקינה ולתפקוד תקין של מערכות העצבים אצלו.

תחשבו על זה

ייתכן שאומגה 3 צריך עוד קצת יחסי ציבור על מנת שיתייחסו אליו כחשוב וכטריוויאלי. חלק מהציבור ודאי סבור כי מדובר בטרנד או תוסף מיותר שקיבל כותרות שווא.

כדאי לדעת: מחקרים שנעשו בעולם מצאו שילדים עם לקויות למידה כמו add, adhd או הלוקים בדיסלקציה היו בעלי רמות אומגה 3 ירודות בדם. מתן התוסף שיפר באופן מובהק את הקריאה שלהם, את האיות ואת שאר הסימפטומים הקשורים ללקויות למידה. עוד נמצא שמתן התוסף בריכוז גבוה של epa מתאים מאוד לכאלה עם בעיות קשב וריכוז. ייתכן שמתן התוסף אף חסך מתן ריטלין לילד היפראקטיבי, מה שמהווה עוד יתרון.

מהו epa

בשמן הדגים קיימות שתי חומצות שומן אומגה 3: epa ו – dha. החומצה הראשונה יעילה מאין כמותה בהפחתת בעיות קשב וריכוז והפרעות למידה. מכאן, שתוסף אומגה 3 עם ריכוז גבוה של חומצה זו יעיל בטיפול בילדים עם בעיות אלו.

איך נוטלים את התוסף

תוסף המזון ניתן בצורה קלה באמצעות כמוסות קטנות המותאמות לילדים או על ידי סירופ טעים, לכאלה שעדיין לא יודעים את תורת הבליעה. קיים בשוק היצע גדול של תוספי אומגה 3 של מגוון חברות, וניתן להשיג אותם בכל פארם או בחנויות טבע.

אומגה 3 - השורה התחתונה

לאור מחקרים שמאוששים השכם וערב את חשיבות אומגה 3 להתפתחות תקינה של מוח הילדים, אין ספק כי מתן התוסף הוא רווח נקי. לא מדובר בטרנד אלא בצורך חיוני וחשוב.

כפי שאתם  משקיעים בבריאות השיניים של ילדכם וטורחים לקחת אותם לביקורת רופא שיניים או לקלינאי תקשורת בעת בעיות הגייה, חשוב שתקדישו גם מחשבה לגבי התפתחות מערכת העצבים של הקטנים שלכם. אומגה 3 יכול בהחלט לעזור.

וטיפ אחרון לדרך: ככל שתבחרו לילדכם את הירקות עם הצבעים הכהים יותר כך תעניקו להם יותר נוגדי חמצון. ככל שהירק כהה יתר הוא מכיל יותר מחומר חיוני זה.

בתאבון!
למעלה alt
הדפסה altשלח לחבר
מאת
דוא"ל של החבר
קבלי טיפים והמלצות למייל

עקבי אחרינו