פעוט עוזר לאחיו התינוק לברוח ממיטת התינוק- והכל מצולם במוניטור

אחים יכולים לריב ללא הפסקה, אבל הצמד המקסים הזה בטוח ימיס את לבכם. אולי ופין תחבלו תחבולות והצליחו לחלץ את פין הקטן מהעריסה וכל זאת בזמן שהמוניטור בחדרה התינוקות צילם הכל.פעוט עוזר לאחיו התינוק לברוח ממיטת התינוק- והכל מצולם במוניטור
אולי לנינג ואחיו התינוק פין, נתפסו במוניטור התינוקות כשהם לוקחים חלק במבצע: לשחרר את התינוק ממיטתו. ותודות לפוסט בפייסבוק של הוריהם, אנחנו יכולים ליהנות מהמתיקות הזות. 
 
הוידאו מתחיל כשהתינוק פין מרעיש במיטתו. לפתע רואים את הפעוט אולי נכנס לחדר התינוקות כדי להעריך את המצב. הוא תופס כיסא ילדים, ממשיך וממקם אותו בתוך המיטה ואומר בביטחון: "אוקיי". אולי מטפס אל תוך המיטה כשפין מתחיל לשחק עם הכיסא. אבל לאולי יש את זה. הוא אומר: יש לי את זה פין", כשהוא מעמיד את הכיסא ישר ומדגים בדיוק מה לעשות. הוא אומר: "תעשה את זה", בזמן שהוא משתמש בכיסא כדי לטפס החוצה מהמיטה. 
 
אז פין עוקב אחרי אחיו הקטן, עומד על הכיסא בזמן שאולי מעודד אותו ואומר" אתה יכול לעשות את זה פין, קפוץ אליי, קפוץ אליי, קפוץ פין". אולי תופס את פין בזמן שהם נופלים על רצפת השטיח הרכה. אולי אומר "עשית את זה פין!" בזמן שאחיו צועק. הצלחה! זה מסתיים כשאולי מחבק את פין והשניים עוזבים את החדר יד ביד. 
 
אין דבר יותר חמוד מזה!
 
אולי הוא האח הגדול והטוב והאינטרנט מסכים. הפוסט קיבל 25 מיליון צפיות, 286 אלף לייקים, 276 שיתופים ואלפי תגובות חיוביות בימים האחרונים. 
 
משתמש אחד שם לב לאינטונציות החיוביות של האח הקטן וכתב, "אהבתי איך פין הסתכל על המוניטור בדיוק רגע לפני שהוא טיפס החוצה כמו אומר- חה חה אמא, הוא בצד שלי!, אוהב את הבנים האלו!"
 
בזמן שמשתמש אחר שיבח את כישורי ההורות של אולי והגיב:
"הוא עשה מאמץ להראות לו איך עושים את זה- וילדים לומדים ממה שהם רואים. בנוסף, הוא עודד את פין בזמן שהוא התלבט והיסס. אחרון חביב, הוא חיזק אותו במילים חיוביות ואפילו נתן לו חיבוק. כאילו אולי הילד הגדול ידע אינסטינקטיבית איך ללמד ילדים". 
 
כל הכבוד אח גדול!