מגזין תחושת בטן - mamy
  גיליונות קודמים גיליון 763
 
01.12.2020 - השבוע בדיקות סקר ראיה ביוזמת עמותת אור ירוק לילדים
כמחצית מההורים בישראל מעולם לא לקחו את ילדם לבדיקת ראייה אצל אופטומטריסט. כרבע מילדי ישראל זקוקים לתיקון ראייה, ז...
 
14.10.2020 - אנג'לינה ג'ולי תחבר ספר על זכויות ילדים ונוער
אנג'לינה ג'ולי תחבר ספר על זכויות ילדים ונוער בשיתוף עם אמנסטי אינטרנשיונל וג'רלדין ואן ביורן - ממנסחות אמ...
 
כל החדשות
 
ההרשמה לניוזלטר בחינם
 
          עקבי אחרינו  
אמא יקרה 
כמו שהבטחנו כמה פעילויות חדשות בקבוצה הסגורה שלנו mamy ארבעים שבועות של הריון . אם את רוצה לזכות בתמ"ל ל 3 חודשים מתנה לחצי כאן . אם רוצה במוצרי וולדה לחצי כאן . אם את לא מצליחה הצטרפי קודם לקבוצה.
 
מוזמנת להצטרף לקהילת המאמיות, קהילה חדשה לאמהות לתינוקות מלידה עד גיל שנה. תקבלי גם מתנה בשווי מעל 100 ש"ח. לפרטים לחצי כאן .
 
 
בהריון? רוצה לזכות בערכת פינוק של וולדה? בערכה של מוצרי נוק מוסטלה ובלינאום? הצטרפי אלינו ביום ג חינם לפסטיבל בייבי 🎁  לחצי כאן
 
התחלנו פעילות נחמדה עם פרסים בקבוצה הסגורה שלנו mamy ארבעים שבועות של הריון (מנשא, תיק החתלה, שובר למיננה, ערכת פינוק מסבוקאלם, שמיכות טטרה ועוד...) הצטרפו אלינו  לחצו כאן
 
בריאות לכולן
 

 

 
 
האם מותר סקס בהריון? ומה עם הסרת שיער?
מרגע שנכנסת להריון את מתחבטת בשאלות רבות מה מותר ומה אסור בהריון. קיבצנו מומחים מתחומים שונים שיענו לכן על כל השאלות ויפתרו את הדילמות.
לכתבה המלאה
 
מחזור וביוץ לאחר לידה
איך מתמודדים עם הדימום אחרי לידה? מה נחשב נורמאלי? מה פחות? מתי תקבלי מחזור רגיל אחרי הלידה ומתי תבייצי שוב? כל אלה ועוד בכתבה הבאה..
לכתבה המלאה
 
אולטרסאונד מפרקי ירכיים בילודים
מפרק הירך הוא מבנה המקשר בין האגן לעצם הירך או ליתר דיוק בין המרחשת של עצם האגן (אצטבולום) לראש עצם הירך. בילודים מפרק הירך מורכב רובו ככולו מסחוס של ראש הירך והאצטבולום. היחס בין המרכיב ה"סחוסי" ל"גרמי" משתנה במשך הגדילה לכיוון יצירת עצם על חשבון הסחוס.  
לכתבה המלאה
 
האם בני השנתיים זקוקים למפגשי חברים אחר הצהריים?
זה שלי מהבית שלי! זה שלי ורק שלי! מכירים משפטים אלו? הם מאוד לא נעימים, כשנשמעים בבית בו אתם מתארחים או מארחים חברים. האם להתערב? מה לומר? האם בכלל צריך להעמיד את הילד במצבים כאלו? באיזה גיל רצוי להתחיל מפגשים חברתיים בבתים? האם גיל שנתיים, שלוש או מאוחר יותר?
לכתבה המלאה
 
צרכנות
מוצרים חדשים בסנו לניקיון בחדר השירותים והאמבטיה
סנו מרחיבה את סדרת 99.9% ומשיקה את 99.9% מטליות לחדר האמבטיה כמו כן משיקה את סנובון- סבון לאסלה בניחוחות חדשים ופרחוניים, לאווירה מרעננת בחדר השירותים.
 
 
 
תינוקות
המעבר מהנקה למוצקים אצל תינוקות
אמהות שואלות על תהליך הטעימות ראשונות לתינוקות איך להכיר לתינוק היונק מאכלים נוספים, טעימים ומזינים שיספקו את כל מה שהוא צריך ולא יכבידו על הקיבה העדינה שלו.