בריאות האם - mamy

כנסי לעמוד הפייסבוק שלנו לקבלת המלצות ועדכונים

בריאות האם

 • 5 טיפים לבחירת מעצב שיער

  5 טיפים לבחירת מעצב שיער

  פורסם ב: 25.04.2022
  אם את מחפשת אחר מעצב שיער – בין אם מתוך רצון להחליף את המעצב הנוכחי, בין אם עברת למקום מגורים חדש ובין אם מכל סיבה אחרת, ההמלצה היא לשים דגש על מספר פרמטרים, אשר בכוחם להבטיח לך את הבחירה הטובה ביותר. 
  להלן 5 טיפים ישימים אשר יסיעו לך במטרה, ויאפשרו לך לבצע את הבחירה הטובה והנכונה ביותר בעבורך:
 • שמפו ושיער – יחסי הגומלין בין השניים

  שמפו ושיער – יחסי הגומלין בין השניים

  פורסם ב: 21.12.2021

  לפני שנים לא רבות מדפי השמפו לא כללו יותר משלושה או ארבעה סוגים של שמפו. לא היו כל כך הרבה יצרנים ולא היו כל כך הרבה אפשרויות. אז כל אחד בחר את השמפו שמצא חן בעיניו או בגלל הניחוח שלו, או בגלל המראה החיצוני שלו או אפילו בגלל המחיר שלו.

 • מהו קרע במיניסקוס וכיצד נטפל בו?

  מהו קרע במיניסקוס וכיצד נטפל בו?

  פורסם ב: 24.11.2021

  מדי יום ביומו, עם כל צעד שאנו עושים, הברכיים שלנו צוברות מתח רב. מדובר באחד מהמפרקים הפעילים ביותר בגופנו ולכן, הוא גם נתון לשחיקה רבה. פציעות באזור הברך הן שכיחות מאוד ועשויות להסב כאב רב ומגבלה בתנועה. אחת מהפציעות השכיחות ביותר היא קרע במיניסקוס. זוהי אחת התלונות הנפוצות ביותר במשרדי האורתופדים והפיזיותרפיסטים והגורמים לתופעה רבים ומגוונים. החדשות הטובות הן שקיימות גם לא מעט דרכים לקדם החלמה מיטבית. כאן נסביר יותר על התופעה ונלמד כיצד לנהל אותה נכון. 

 • הטיפולים שעוצרים את הזמן

  הטיפולים שעוצרים את הזמן

  פורסם ב: 08.11.2021

  העובדה שעדיין לא הצליחו להמציא מכונת זמן (אולי כזאת כמו שבסרט "בחזרה לעתיד"), לא אומרת שאי אפשר לעצור את הזמן. וכשאומרים "לעצור את הזמן" זה ברור לכולם שהשעון ימשיך לתקתק והימים ימשיכו לעבור, אבל הודות למגוון רחב של טיפולים וטכנולוגיות מתקדמות, הזמן יכול להשפיע עלינו (לפחות בהיבט הוויזואלי) בצורה פחותה. 

 • טיפולי פוסט קורונה – איך השפיעה הקורונה על עולם הטיפולים האסתטיים

  טיפולי פוסט קורונה – איך השפיעה הקורונה על עולם הטיפולים האסתטיים

  פורסם ב: 04.08.2021

  18 החודשים האחרונים הם תקופה שלעולם לא נשכח. משבר הקורונה, חוסר הוודאות והתחלואה שמסביבנו הפכו לא רק את חיי היום יום שלנו לשונים מאוד – הם השפיעו גם על המראה שלנו ועל מה שאנחנו מציגים ומציגות כלפי חוץ.

 • מדוע דווקא הורים צריכים להיגמל מעישון?

  מדוע דווקא הורים צריכים להיגמל מעישון?

  פורסם ב: 20.01.2021

  כהורים אנו מנסים לתת דוגמה אישית לילדים על מנת שיגדלו להיות אנשים טובים, נבונים ויחיו חיים בריאים. הדוגמה האישית צריכה לבוא לידי ביטוי גם בהימנעות מסיגריות, העישון לא משפיע רק על המעשן עצמו אלא גם על מי שבסביבתו, והילדים, בסביבה הקרובה מאוד. ההשפעה באה לידי ביטוי בכל כך הרבה היבטים.

 • טיפולי יופי חדשים לחורף 20-21 אצל ד"ר אירנה שנדשטיין

  טיפולי יופי חדשים לחורף 20-21 אצל ד"ר אירנה שנדשטיין

  פורסם ב: 30.11.2020

  החורף הגיע ובמיוחד השנה אנחנו לא רק נתונות לפגעי הגיל ומזג האויר אלה לפגעי הקורונה, שגורמת ללחץ חרדה וסטרס ומשפיעה כמובן דרך הנפש על הפנים, השיער והמראה הכללי שלנו. אילו טיפולים חדשניים יסייעו לנו להתמודד עם התופעות הללו.

 • חדש: סידן הידרוקסי אפטיט ( רדיאס ) לטיפול בהזדקנות העור - ד"ר אירנה שנדשטיין

  חדש: סידן הידרוקסי אפטיט ( רדיאס ) לטיפול בהזדקנות העור - ד"ר אירנה שנדשטיין

  פורסם ב: 09.09.2020
  ד"ר אירנה שנדשטיין, מומחית ברפואה אסתטית, מציגה את המוצר החדשני שאתן (וגם אתם) חייבים להכיר. ויש גם בשורה חיובית לעתיד עור הפנים שלכם
  מילוי קמטים ונפחים מתקדם על בסיס סידן
 • לא יזיק לך להתאפק קצת (אבל רק קצת!)

  לא יזיק לך להתאפק קצת (אבל רק קצת!)

  פורסם ב: 03.09.2020

  ההתאפקות וההמתנה לפני מתן שתן, נחשבות הרגל לא בריא, ולא תמיד בצדק. מדובר ככל הנראה בתובנה ציבורית, שמקורה בניסיונות לחנך את הילדים שילכו לשירותים בזמן, ולא יתאפקו, שמא השתן יברח החוצה ללא שליטתם. למרות שישנן כמה השפעות לא בריאות להתאפקות, היא הכרחית לחיים של בני אדם ושל חיות נוספות בטבע. במאמר זה נציג את היתרונות שמספקת היכולת להתאפק. 

עמודים: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6