לידה טבעית - mamy

כנסי לעמוד הפייסבוק שלנו לקבלת המלצות ועדכונים

לידה טבעית

 • הכיני גופך ללידה טבעית

  הכיני גופך ללידה טבעית

  פורסם ב: 13.12.2018
  כיצד מפיגים את הפחדים והחששות של היולדת שמעכבים את הלידה, האם אפשר לעזור לאישה הרה להימנע מניתוח קיסרי, וכיצד מאזנים את הגוף שלה 
  לפני הלידה? כל מה שצריך לדעת על לידה טבעית באמצעות הומאופתיה
 • לידת לוטוס: ניתוק טבעי של חבל הטבור

  לידת לוטוס: ניתוק טבעי של חבל הטבור

  פורסם ב: 19.03.2018

  השלייה וחבל הטבור לרוב נחתכים ומתנתקים מהעובר, רגע קצר לאחר הלידה, ע"י הרופא, המיילדת או האב המאושר. אבל, האם שמעתם על האפשרות להשאיר את חבל הטבור והשלייה מחוברים עד לניתוק טבעי? תכירו את לידת לוטוס. 

 • לידה במים ואביזרים ללידה טבעית במים

  לידה במים ואביזרים ללידה טבעית במים

  פורסם ב: 23.09.2017

  במסגרת פרויקט גמר במכון הטכנולוגי בחולון HIT במגמת עיצוב תעשייתי עיצבה נינה נטע רוזן אביזרים משלימים ללידה טיבעית בבריכת לידה. בכתבה תתוודעו לתהליך העיצוב ולאביזרים.

 • לידה בטבע על שפת הנחל - סרטון וידאו מדהים

  לידה בטבע על שפת הנחל - סרטון וידאו מדהים

  פורסם ב: 23.07.2016

  ברגע הלידה עצמה ראשה של התינוקת ביצבץ וסימון נשענה על גבה אולם התינוקת היתה קצת תקועה, היא ביקשה עזרה מבן זוגה שהזיז קצת את ראשה של התינוקת והגוף החליק החוצה. סימון הרימה את התינוקת וחיבקה אותה כשיתר בנותיה צופות במחזה.

 • איך מתכוננים ללידה טבעית

  איך מתכוננים ללידה טבעית

  פורסם ב: 18.10.2010

  לעיתים קרובות יש ליולדת בבית החולים תחושה, שהיא רק איזושהי דמות משנית בסט התפאורה של סרט שנקרא "לידה". אחרי הכל, הרופאים יודעים טוב יותר, כך גם האחיות, כולם מנוסים יותר. וכך קשובה להוראות, מאמינה במדע – היא יולדת ילד בריא במזל טוב.

 • לידת מים וצילום הלידה

  לידת מים וצילום הלידה

  פורסם ב: 04.09.2010

  נשים רבות מבינות את חשיבות תהליך הלידה הטבעית – גם לעצמן כנשים ואמהות, וגם לתינוק עצמו. מחקרים מראים כי מהלך הלידה עצמה בסביבת מים מקטין את ההזדקקות לאמצעים רפואיים ומשככים, ומקטין את ההסתברות לסיבוכים המובילים לניתוח קיסרי.

 • לידה במים - חזרה למקורות

  לידה במים - חזרה למקורות

  פורסם ב: 11.07.2010

  בוודאי כבר תכננת איך הלידה שלך תראה, במיוחד כיום, כשקיימות אפשרויות מגוונות ללדת. האם תלדי בלידה קונבנציונלית, כולל שימוש במשככי כאבים כמו אפידורל? או שמא תבחרי בלידה טבעית, או אולי אפילו לידה במים? אז מה כוללת בכלל לידת מים? איך מים יכולים לעזור במהלך הלידה? מה הן יתרונותיה הן עבור האם והן עבור התינוק?

 • ללדת בקלות - דמיון או מציאות ....

  ללדת בקלות - דמיון או מציאות ....

  פורסם ב: 15.12.2009

  טרנד חדש בחדרי הלידה הוא שילוב של ההומאופתיה, כבר במהלך הלידה על ידי מילדות ודולות. נמצא כי, נשים רבות יותר בוחרות לשלב טיפול הומאופתי כחלק בלתי נפרד מתהליך ההיריון והלידה. יולדות אלו, שמחות לגלות שלידה בהחלט יכולה להיות קלה וטובה יותר ועם כמה שפחות התערבויות רפואיות.

 • דמיון מודרך בלידה

  דמיון מודרך בלידה

  פורסם ב: 27.07.2009

  דמיון מודרך יכול לסייע להריונית ולאפשר לה לחוות את תהליך הלידה באופן טבעי, ללא משכחי כאבים ועד כמה שניתן ללא כאבים. נשמע לך בלתי אפשרי? אם ענית שכן.. אז קראי את הכתבה הבאה ותני לעצמך צ'אנס – הרבה ממה שקורה ויקרה  בהחלט בשליטתנו..

עמודים: 1 | 2