כל מה שרצית לדעת על הריון - mamy

כנסי לעמוד הפייסבוק שלנו לקבלת המלצות ועדכונים

כל מה שרצית לדעת על הריון

 • קצת על כאבי אגן בהריון ...

  קצת על כאבי אגן בהריון ...

  פורסם ב: 29.11.2015

  עוד אחת מהתופעות הפחות זוהרות של ההריון הוא לחץ באגן באזור הנרתיק. לחץ שיכול לגרום לבחילות בוקר לכאבי גב, להדיר ממך שינה בלילה ולפיכך להפוך אותך לזומבי ביום

 • על העובדות המופלאות שמתרחשות בתוך הבטן

  על העובדות המופלאות שמתרחשות בתוך הבטן

  פורסם ב: 26.02.2015

  עד כמה שהמדע מתקדם והיכולות שלנו לראות ולהבין את תהליך התפתחות העובר לכדי יצור אנושי שלם ומושלם מתבהרת עוד ועוד, עדיין לידת תינוק, נדמית כפלא טבע.  אין זה מפתיע אם כך, שתמיד לצד הריון ולידה מצטרפות מילים כמו: נס, פלא, קסם...

 • איך תעברי את השליש הראשון של ההריון בשלום?

  איך תעברי את השליש הראשון של ההריון בשלום?

  פורסם ב: 15.12.2014
  השליש הראשון של ההריון מה שמכונה הטרימסטר הראשון, הוא ודאי הכי מטלטל עבורך בייחוד אם זהו הריונך הראשון. אז מה את הולכת לעבור? מה תרגישי? מה הדברים שאליהם את צריכה לשים לב ולבדוק בשליש הראשון של ההריון שלך?! 

   

 • על 20 הדברים שהרגשתי בהריון והתביישתי להודות...

  על 20 הדברים שהרגשתי בהריון והתביישתי להודות...

  פורסם ב: 04.12.2014
  החשקים הבלתי נשלטים, החייזר הקטן שמשתלט לך על הגוף ומעוות אותו לכל מיני צורות גיאומטריות מאתגרות,שרוך הנעל הדבילישכל כך קשה לך לקשור. 
  הריון לא תמיד עובר חלק אבל כל עוד נלמד לצחוק מזה ולהבין שאנחנו לגמרי לא לבד בתחושות,  בפרצי הרגשות ובטירופים הקטנים שכל כך חדשים לנו,אנחנו נעבור את זה טוב יותר!
 • לישון בהריון - מותר ואסור

  לישון בהריון - מותר ואסור

  פורסם ב: 02.08.2012

  מותר לי לישון על הבטן? ומה לגבי הגב? ועל מיטת מים? עם שמיכה חשמלית? כל מה שרצית לדעת על שינה (או חוסר שינה בהריון)

 • תשני עכשיו...אחר כך כבר לא יהיה לך זמן

  תשני עכשיו...אחר כך כבר לא יהיה לך זמן

  פורסם ב: 27.08.2011

  ועל זה נאמר- יופי נחמה! כאילו אפשר בכלל לישון. כמי ששלושת הריונותיה היו הריונות קיץ, פיללתי ליום בו הולד ייצא כבר כדי שאוכל סוף סוף לתפוס שינה הגונה. גם כך שנתי קלה עלי, לא כל שכן בהריונות. ההורמונים, ההזעה, כבדות הגוף, הבטן שלא מוצאת תנוחה הגונה ומה לא...וכמובן הבעל שנוחר ליד אבל זה לא בהכרח קשור להריון.

 • איסורים בהריון

  איסורים בהריון

  פורסם ב: 27.04.2010

  איך מחליטים מה לעשות במהלך ההריון? האם לצבוע שיער? האם לטוס לבלות בחו"ל? אני מציע לשקול את היתרון או החשיבות בביצוע הפעולה לעומת אי ביצועה בהקשר למצב ההריון. על רוב השאלות הנפוצות שמציקות לכן בהריון, אין תשובות חד משמעיות המגובות במחקרים. 

 • האם מותר סקס בהריון? ומה עם הסרת שיער?

  האם מותר סקס בהריון? ומה עם הסרת שיער?

  פורסם ב: 03.03.2010

  מרגע שנכנסת להריון את מתחבטת בשאלות רבות מה מותר ומה אסור בהריון. קיבצנו מומחים מתחומים שונים שיענו לכן על כל השאלות ויפתרו את הדילמות.

 • את, גופך וההיריון שלך

  את, גופך וההיריון שלך

  פורסם ב: 09.04.2009

  הריון אינו בגדר הוספת משקל תמימה. אישה החווה הריון עוברת שינויים מרחיקי לכת בגופה. כיצד מתמודדת כל אחת ואחת עם העניין? התשובה לכך מורכבת. יש את בנות המזל הזוהרות לאורך כל תשעת החודשים ומנגד את המקיאות הסדרתיות המייחלות לסוף ה"סיוט". באמצע נמצאות מרבית הנשים, המייצגות את גווני האמצע.

עמודים: 1 | 2