הורות טבעית - mamy

כנסי לעמוד הפייסבוק שלנו לקבלת המלצות ועדכונים

הורות טבעית

 • הורות ירוקה תורמת לבריאות ילדינו וגם לסביבה

  הורות ירוקה תורמת לבריאות ילדינו וגם לסביבה

  פורסם ב: 05.06.2013

  הסביבה הביתית שלנו וההחלטות היומיומיות שאנו כהורים לוקחים על עצמנו, החל ברכישת צעצועים ועד קבלת החלטות בנוגע לכמות אבקת הכביסה או חומר הניקוי לרצפה, משפיעים לאין ערוך על בריאות ילדינו. להלן שורה של המלצות שיסייעו לנו  להפחית את הפגיעות הבריאותיות אליהם ילדינו חשופים במקום הבטוח ביותר עבורם בדרך 'ירוקה'.

 • לגדל בלי חיתולים

  לגדל בלי חיתולים

  פורסם ב: 03.02.2012

  לגדל תינוקות בלי חיתולים נתפס בעיני הורים כמשימה בלתי אפשרית וכובלת. מסתבר שזה יכול להיות בדיוק ההפך - הרבה יותר קל ומספק. על התהליך ולמי זה מתאים.

 • טוב לי אורגני - חיים אורגניים עם ילדים

  טוב לי אורגני - חיים אורגניים עם ילדים

  פורסם ב: 01.07.2010

  מזל טוב! הבאת תינוק חדש לעולם! את רוצה להעניק לו את הטוב ביותר.  את רוצה להגן עליו ולוודא שלא יאונה לו כל רע. מה יותר טוב מלהתחיל את חייו בצורה הטבעית לה הוא רגיל.

 • טיפים לגידול ילדים בגישה ההוליסטית

  טיפים לגידול ילדים בגישה ההוליסטית

  פורסם ב: 14.09.2009

  בעידן המודרני שבו סדר היום עמוס והורים  רבים  מתמרנים בין קריירה, דאגות פרנסה, ניהול בית, כיצד ניתן באמת לגדל ילדים בריאים ומאושרים. בתרבות השפע, הנטייה  היא  להעמיס על הילדים שפע חוגי העשרה ופעילויות,  צעצועים משוכללים, משחקים ושעות מחשב וטלוויזיה בלתי נגמרות. גידול ילדים על פי גישה הוליסטית  משמעה לחיות חיים שלווים ושלמים.

 • חיתולים ירוקים

  חיתולים ירוקים

  פורסם ב: 17.05.2009

  כדי לחתל ילד עם חיתולים חד-פעמיים דרושים כ-400 ק"ג נייר וכ-140 ק"ג פלסטיק! אך מה לעשות שחיתול הבד הנוסטלגי, גורם לרובנו לזיכרונות  לא נעימים.... ובכן, מסתבר שהזמנים השתנו ואיתם השתנו להפליא חיתולי הבד. יצאנו ליבדוק מה השתנה בעולם חיתולי הבד, וחזרנו עם מסקנות מפתיעות.

 • ילד ירוק / ילדה ירוקה – מגמה צומחת

  ילד ירוק / ילדה ירוקה – מגמה צומחת

  פורסם ב: 10.03.2008

  מוצרים אורגניים אינם עוד טרנד חולף כי אם דרך חיים. מחירם היקר יחסית, ביחס למוצרים מקבילים רגילים, נמצא אמנם במגמת ירידה כל הזמן, אך אינו מונע מהקהל הרחב לצרוך אותם באופן מלא או חלקי. שוק מוצרי התינוקות לא נשאר אדיש למגמה אף הוא, וניתן כיום למצוא חברות רבות הנענות למגמה ומשלבות במוצריהן רכיבים אורגניים.

 • לגדל בלי לחתל

  לגדל בלי לחתל

  פורסם ב: 11.10.2007

  בשנים האחרונות רווחת תופעת ההורים המגדלים את ילדיהם בלי חיתולים, מתוך התפיסה שלתינוק בן יומו יש מודעות ושליטה על צרכיהם. ההורים טוענים שניתן להתחיל בשיטה בכל שלב ועם כל ילד.