אמהות ובנות - mamy

כנסי לעמוד הפייסבוק שלנו לקבלת המלצות ועדכונים

אמהות ובנות

 • טיול אמא-בת - כל הטיפים והרעיונות שיעשו לכן את זה

  טיול אמא-בת - כל הטיפים והרעיונות שיעשו לכן את זה

  פורסם ב: 30.11.2021

  הבטחת לילדה טיול בת מצווה מפנק? החלטת להפתיע את הנערה שגדלה אצלך בבית עם טיול סוויט-סיקסטין שהיא לא תשכח לעולם? הנה כמה דברים חשובים לתכנן מראש.

 • ריסים מושלמים בהינד עפעף

  ריסים מושלמים בהינד עפעף

  פורסם ב: 29.12.2020

  נהוג לומר שהעיניים הן החלונות של הנשמה, שהן אומרות עלינו הרבה ושהן האיבר החשוב והבולט ביותר בפנים. אמרו וצדקו. אין זה משנה אם העיניים כחולות, ירוקות או חומות, מה שחשוב הוא המסגרת שלהן התחומה בריסים כהים וצפופים. הריסים עוטפים את העיניים ונותנים לפנים מראה רך ועדין. 

 • היעדים המושלמים לטיולי אמא ובת

  היעדים המושלמים לטיולי אמא ובת

  פורסם ב: 18.11.2019

  אם בימי השגרה בין העבודה לבית הספר לחוגים ולסידורים, אתן לא ממש מוצאות זמן איכות טיול משותף בחו"ל זו אחת הדרכים הנהדרות שיש לייצר זיכרונות משותפים, חוויות שאין לאף אחד אחר וזמן שהוא רק שלכן. 

 • בלי אמי..

  בלי אמי..

  פורסם ב: 19.01.2015

  כל מה שהחזקתי עד הרגע הזה- כוחות הנפש בהתמודדות, פאסון קשוח, והדמעות,  לא עמדו בפני דמותו של אבי ובין רגע הפכתי שוב לילדה הקטנה, שצריכה עזרה ותמיכה, שמישהו יורה לה את הדרך, בשביל הלא מוכר והלא ידוע שפסעתי בו לקראת הפגישה עם הילד שלי.

 • יחסי אמהות ובנות

  יחסי אמהות ובנות

  פורסם ב: 23.04.2010

  היחסים עם האם הם המשתנה החשוב ביותר להתפתחות העצמי וליצירת הבדלי אישיות בין המינים. לקשר בין אם לבת השלכות משמעותיות לגבי התפתותה המינית התקינה של הבת, ולהפחתתן של התנהגויות מיניות סיכוניות. להתנהגותה החברתית של האם קשר הדוק לביטויי חרדה ולתחושות של בדידות בקרב בתה.