ביות - rooming in - mamy

כנסי לעמוד הפייסבוק שלנו לקבלת המלצות ועדכונים

ביות - rooming in

 • אפס הפרדה – האם זה מתאים לכם?

  אפס הפרדה – האם זה מתאים לכם?

  פורסם ב: 12.05.2019

  יש שיקראו לזה טרנד, יש שיגידו שכך דברים היו אמורים להיות מאז ומעולם. כך או כך, האפשרות ל"אפס הפרדה" בבתי היולדות השונים כבר נגישה כמעט לכל מי שרוצה – בתנאים שונים הקשורים לבריאות  האם והתינוק וכמובן הזמינות בבית החולים. 

 • ביות לאחר לידה

  ביות לאחר לידה

  פורסם ב: 14.04.2016

  עם תום הלידה, צריכה היולדת לתזמן בין זמן המנוחה שלה לבין דאגה לצרכי התינוק. מצד אחד האמא הטרייה רוצה להיות צמודה לתינוק כדי להניק אותו ולדאוג לו ומצד שני היא חייבת מנוחה. בדיוק עבור מצבים אלו, קיים נושא הביות לאחר לידה. מה זה ביות והאם הוא מומלץ ליולדת?

 • מוות לעריסה, או נטישה אחרי הלידה

  מוות לעריסה, או נטישה אחרי הלידה

  פורסם ב: 28.02.2013

  מתקן סודי. חדר סגור קטן, קירות לבנים, חשופים, בלי חלונות. ניאונים לבנים בוהקים מסנוורים את הכל. אין יום ואין לילה. במרכז החדר מיכל פלסטיק שקוף, ובו תינוק צורח. הוא נולד לפני 42 דקות. אדם עם כפפות מחבר לתינוק חיישנים. התינוק צורח, אחוז אימה, מבולבל ומבוהל. אנשים במדים מסתובבים בחדר, עסוקים בשלהם, אבל אף אחד לא ניגש אליו. המיכל מועבר לחדרי הגידול האוטומטיים, שם הוא מצטרף לשורות אינסופיות של מיכלים, בהם גדלים בני אדם…

 • השעות הראשונות עם אמא

  השעות הראשונות עם אמא

  פורסם ב: 11.01.2007

  שיטת הביות - rooming in צופנת יתרונות רבים, הן לאם והן לילוד. לאם היא מבטיחה קשר והיכרות מעמיקים עם בנה, ולו - ביטחון ושקט נפשי.