טיפוח ויופי בהריון - mamy

כנסי לעמוד הפייסבוק שלנו לקבלת המלצות ועדכונים

טיפוח ויופי בהריון

 • טיפוח במהלך ההיריון

  טיפוח במהלך ההיריון

  פורסם ב: 02.01.2017

  במהלך ההריון מעבר ל"מתנות" שאנו מקבלות בדמות תופעות לוואי כגון בחילות וכאבים למיניהם, אנו זוכות גם לכל מיני שינויים קוסמטיים בהם ניתן לטפל עוד במהלך ההריון. מהם השינויים ואיך נטפל בהם?

 • טיפול בציפורניים בהריון

  טיפול בציפורניים בהריון

  פורסם ב: 25.12.2016

  מכירות את זה שבחודשי הריון מתקדמים אנחנו כבר לא רואות את כפות הרגליים שלנו? לכן לעיתים שוכחות לטפח אותן ואת הציפורניים. בהריון הציפורניים שלנו גם בידיים וגם ברגליים זקוקות להמשך טיפול. אז מה מיוחד בטיפול בתקופה זו?

 • איך נראים מעולה למרות העייפות של ההריון?

  איך נראים מעולה למרות העייפות של ההריון?

  פורסם ב: 03.11.2015

  למה זאת שליידי יכולה להיראות מעולה ולמה האמא בגינה שילדה לפני רגע ניראת מיליון דולר. המאפרת שירי ברלוט תביא בפניכם את כל הטרנדים והטיפים לכיסוי ורענון המראה.

 • שיעור יתר ופיגמנטציה בתקופת ההיריון

  שיעור יתר ופיגמנטציה בתקופת ההיריון

  פורסם ב: 20.02.2012

  כולנו חולמות על עור חלק, רך, נקי וצחור. אולם בתקופת ההיריון, נשים רבות חשופות לשינויים הורמונאליים, אשר מתבטאים בין היתר בהופעת שיעור יתר וכתמי פיגמנטציה. בכתבה נסביר על התופעות ואילו טיפולים ניתן לבצע בכדי לשפר את ניראות העור, לאחר הלידה.

 • קוסמטיקה לפני ובתקופת ההריון

  קוסמטיקה לפני ובתקופת ההריון

  פורסם ב: 31.12.2010

   אישה המתכננת הריון ואישה בהריון צריכה לדעת שכל מה שאנו שמות על העור עובר דרך העור לכלי הדם ומשם יכול להגיע גם לעובר. רוב המוצרים הקוסמטיים מכילים כימיקלים שחלקם מאוד רעילים.

 • מטופחות מבטן ומלידה - על הריון והעור

  מטופחות מבטן ומלידה - על הריון והעור

  פורסם ב: 30.08.2010

  מה מתרחש בעור בתקופת ההיריון? מדוע השיער הופך בוהק ומלא בהריון  ומאידך העור עשוי לסבול מהופעה מוגברת של שומות, נקודות חן וכתמים? כיצד מונעים היווצרות סימני מתיחה על הבטן ואיך מטפלים באלה שכבר קיימים?

 • הריון וקעקוע - הילכו השנים יחד?

  הריון וקעקוע - הילכו השנים יחד?

  פורסם ב: 08.03.2010

  כאשר חושבים על הריון כל עניין הקעקועים, שנחשב עד כה מגניב ונחמד, מקבל פתאום צל אפור ומפחיד. האם יש דברים בגו? או שמה שוב מדובר במיתוסים שאפשר וכדאי להפריך?

 • גוף שלם (ועובר) דורש עיסוי

  גוף שלם (ועובר) דורש עיסוי

  פורסם ב: 18.12.2009

  הריון הוא זמן של פריחה. חגיגה של נשיות עגולה ושופעת. אך, הוא גם זמן של קושי פיזי, כובד, עייפות ומתח. ממש כמו שיגרת תרגול גופני רגוע כמו יוגה, יכול העיסוי, המותאם לנשים בהריון, להוות אחת מהמתנות הנפלאות ביותר שיכולות נשים הרות להעניק לעצמן או לקבל מחבריהן.

 • כתמים – פיגמנטציות בהריון

  כתמים – פיגמנטציות בהריון

  פורסם ב: 19.11.2009

  מסיכת ההריון מופיעה כהתכהות סימטרית, המופיעה בד"כ בעצמות הלחיים, מצח, סנטר, ולפעמים מעל השפה העליונה. השם מסיכת הריון ניתן לתופעה מאחר ובדרך כלל התופעה מתפרצת בחלק השני או השלישי של ההיריון.

  למה זה קורה?

עמודים: 1 | 2