תזונת פעוטות - mamy

כנסי לעמוד הפייסבוק שלנו לקבלת המלצות ועדכונים

תזונת פעוטות

 • 3 רעיונות לארוחת ערב לקטנטנים שלכם

  3 רעיונות לארוחת ערב לקטנטנים שלכם

  פורסם ב: 28.03.2022

  ילדים לרוב אוהבים לאכול את אותן מנות שוב ושוב ולכן קל מאוד להכין להם את הארוחה הזו, שכן היא אינה מצריכה שלבי הכנה ארוכים או מצרכים לא שגרתיים. לפניכם שלושה רעיונות לארוחות טעימות, משביעות ואהובות על ילדים.

 • אנטיביוטיקה ובשר: מה כדאי לדעת וממה להיזהר?

  אנטיביוטיקה ובשר: מה כדאי לדעת וממה להיזהר?

  פורסם ב: 27.08.2015
  למה כולם כל כך חוששים משאריות אנטיביוטיקה בשניצל שלהם? איך הבריאות של האוכל שלנו משפיעה על הבריאות שלנו? ומה מצב העופות בישראל? כל מה שאתם חייבים לדעת
   
 • מה עושים בגן כשהילד אלרגי לחלב?

  מה עושים בגן כשהילד אלרגי לחלב?

  פורסם ב: 18.05.2015

  רגישות או אלרגיה לחלבון חלב פרה, יכולה אף לעורר תגובה מסכנת חיים. את הבית התאמתם למצב אבל מה קורה בגן? מה קורה כשהילד מתארח אצל חברים?

 • 10 שחקנים (מינרלים) חשובים לגוף הפעוט

  10 שחקנים (מינרלים) חשובים לגוף הפעוט

  פורסם ב: 31.03.2015

  האם ידעתם שבלי מינרלים אי אפשר להתקיים? כולנו מכירים את "אבות המזון" -  פחמימות, חלבונים, שומנים, ויטמינים. אבל מה עם המינרלים? 

 • חשיפה למאכלים חדשים

  חשיפה למאכלים חדשים

  פורסם ב: 03.01.2015

  19:00 בערב, יושבים יחד לארוחה לפני רוטינת שינה, ושוב אותו משא ומתן עם הצוציקים אניני הטעם. "אני שונא עגבניה", "אוף הקטשופ נוגע לי בשניצל", "תוציאי לי את הירוק מהצלחת"... פעם נוספת אתם מוצאים עצמכם בתפקיד השף, שוברים את הראש כיצד להתמודד עם גיוון תזונתי כשהקטן מכריז שהוא רוצה לאכול כל יום רק "פיצה בלי כלום". מה עושים?

 • 10 טיפים להקניית הרגלי אכילה נכונים לפעוטות

  10 טיפים להקניית הרגלי אכילה נכונים לפעוטות

  פורסם ב: 15.11.2014
  עכשיו כשהפעוט שלכם נהנה מהיכולת שלו לנוע בכוחות עצמו ולגלות את העולם, קשה יותר לגרום לו לשבת בנחת ולאכול ארוחה מאוזנת. ייתכן גם שהוא בררן ומוחה באמצעות קריאות "לא רוצה!" או על ידי זריקת המזון בכל הזדמנות. הנה לכם 10 טיפים שיסייעו לכם ללמד את הפעוט לאכול נכון. 
 • הקשר בין הרגלי אכילה להתפתחות תקינה בקרב פעוטות

  הקשר בין הרגלי אכילה להתפתחות תקינה בקרב פעוטות

  פורסם ב: 16.09.2014

  עד סוף השנה הראשונה, אנו מצפים שהתינוק יעבור לאכילה מגוונת, במרקם המתאים ויתחיל לטעום מהתפריט המשפחתי. אז איך עושים זאת?

 • איך עושים לילדים סדר בהרגלי האוכל?

  איך עושים לילדים סדר בהרגלי האוכל?

  פורסם ב: 10.09.2014

  מה יקרה עם ילד שלאורך זמן יאכל רק פסטה, ימנע מפירות וירקות מבשר או עוף או ממוצרי חלב? כיצד ילד כזה יוכל להגיע לגן או לבית הספר ולהתרכז, למקסם את היכולות שלו, להיות בעל מזג אויר רגוע ונינוח ובעל יכולת לקלוט מידע חדש וללמוד? איך ניתן לסייע לו לגוון בתפריט?

 • עצירות בקרב תינוקות ופעוטות

  עצירות בקרב תינוקות ופעוטות

  פורסם ב: 07.08.2014

  איך תוכלו לדעת מתי תינוקכם סובל מעצירות? מהם הפתרונות האפשריים לטיפול ולא פחות חשוב למניעת העצירות? הכתבה הזו תעזור לכם לעשות סדר.

עמודים: 1 | 2 | 3