גידול תאומים - mamy

כנסי לעמוד הפייסבוק שלנו לקבלת המלצות ועדכונים

גידול תאומים

 • המפתחות להצלחה בגידול תאומים

  המפתחות להצלחה בגידול תאומים

  פורסם ב: 01.03.2017

  כאשר מתבשרים על הריון תאומים, לרב שוטף את ההורים גל של חששות, מה יהיה ואיך יוכלו להסתדר בגידול של השניים(אלוהים, שניים?) עם זאת ביום שהתאומים מגיעים לעולם ההורים   לומדים להסתדר, מה הם הדברים שעוזרים להורים לגדל תאומים? 

 • איך ללמד תאומים, שלישיות ואחים צמודים לא להעיר אחד את השני?

  איך ללמד תאומים, שלישיות ואחים צמודים לא להעיר אחד את השני?

  פורסם ב: 18.12.2016

  החורף היא תקופה רומנטית ונעימה במיוחד כשאנחנו בריאים ומתפנקים עם תה וכירבולית.. אך הורים לתינוקות חווים את החורף אחרת לגמרי. מחלות החורף פוקדות את הילדים בזה אחר זה, והשגרה מופרת. אז איך בכל זאת שומרים על שגרת לילה, ומנהלים הרדמות לבד מול תאומים, שלישיות ואחים צמודים? 

 • פתרונות להורי תאומים שמתחילים לזחול

  פתרונות להורי תאומים שמתחילים לזחול

  פורסם ב: 13.09.2016
  מה עושים כשאני לבד עם שניים? איך מתפקדים בבית? מכינים ארוחת ערב? מקלחים שניים שזזים וזוחלים לכל עבר? איך מלבישים? איך מתלבשים?...שלא נדבר על הכנת ארוחות, תפעול של בוקר.
 • נולדה לנו חמישייה והיום אני אמא ל- 7 קטנטנים

  נולדה לנו חמישייה והיום אני אמא ל- 7 קטנטנים

  פורסם ב: 04.09.2016

  עד גיל 24 עברתי לידה של תינוק, אובדן הריון בשל מחלה נדירה, טיפולי פוריות, הריון של חמישיה. היום אני אמא ל - 7 קטנטנים!!!!

 • ברוכים הבאים לגיל שנתיים....בשניים!

  ברוכים הבאים לגיל שנתיים....בשניים!

  פורסם ב: 05.03.2016

  עד גיל שנה וחצי- שנתיים גידלנו תינוק מתוק, כזה שאנחנו יודעים להרגיע בחיבוק ומילה טובה, כזה שלא בודק כל הזמן למה אנחנו מתכוונים ולא מאתגר על בסיס יומיומי את הסבלנות ואורך הרוח שלנו... אבל היי... הקטנטן גדול יהיה... והאתגר רק מתחיל...

 • ברוכים הבאים לגיל שנתיים בשניים, איך שורדים עכשיו?

  ברוכים הבאים לגיל שנתיים בשניים, איך שורדים עכשיו?

  פורסם ב: 26.02.2016

  עד גיל שנה וחצי- שנתיים גידלנו תינוק מתוק, כזה שאנחנו יודעים להרגיע בחיבוק ומילה טובה, כזה שלא בודק כל הזמן למה אנחנו מתכוונים ולא מאתגר על בסיס יומיומי את הסבלנות ואורך הרוח שלנו...גיל שנתיים וסביבתו מכונים גיל ההתבגרות הראשון. איך מתמודדים עם גיל התבגרות זה?

 • השלישיה הפוטוגנית לבית משפחת מזרחי

  השלישיה הפוטוגנית לבית משפחת מזרחי

  פורסם ב: 07.11.2015

  לפני כשנה התבשרה רעות שהיא בהריון עם שלישייה. הרופאים הציעו לה לעשות הפלה אך רעות לא ויתרה וילדה  3 בנות מתוקות: טליה מוריה והודיה. הבנות שהו בפגיה במשך 6 שבועות .

 • שינת תאומים

  שינת תאומים

  פורסם ב: 26.12.2013

  להיות הורים לתאומים, יכול להיות כיף גדול, במידה ויודעים איך להתמודד עם הכל פעמיים. גידול תאומים, הוא לא דבר פשוט וקל בכל גיל ובמיוחד לא בגלאים הצעירים. הקושי קיים במיוחד כששני הילדים, מראים סימני עייפות, ורעב באותו זמן במהלך היום והלילה. 

 • כל מה שרצית לדעת על הנקת תאומים

  כל מה שרצית לדעת על הנקת תאומים

  פורסם ב: 31.07.2013

  הנקת תאומים היא בהחלט אפשרית. רבות הן האמהות לתאומים שהצליחו להיניק שני תינוקות עד תום התקופה המומלצת על פי האקדמיה האמריקאית של רפואת ילדים

עמודים: 1 | 2