צילומי הריון - mamy

כנסי לעמוד הפייסבוק שלנו לקבלת המלצות ועדכונים

צילומי הריון

 • ציירי לך (על ה)בטן

  ציירי לך (על ה)בטן

  פורסם ב: 25.11.2017

  ההיריון מעסיק אותנו כל רגע אבל לא תמיד אנחנו מוצאות לו באמת זמן. רק לי ולעובר שבועט בי, רק לי ולבטן שתעלם בקרוב (בשאיפה). חלקנו מוצאות את הזמן ומתעדות את ההריון אם זה בצילומי הריון, בפיסול הבטן בגבס או בציורים על הבטן והנצחת הציורים בתמונות. כל אלה יהיו לנו מזכרת לאורך שנים.

 • ציורי בטן הריונית משגעים שישאירו אתכן פעורות פה - גם לפורים

  ציורי בטן הריונית משגעים שישאירו אתכן פעורות פה - גם לפורים

  פורסם ב: 07.01.2017

  אמהות רבות הופכות יצירתיות במיוחד כשמדובר בתיעוד ההריון שלהן. החל מצילום הריון מקורי יותר או פחות, פיסול הבטן ההריוניות בגבס וכן ציורי בטן משגעים. ריכזנו עבורכן כמה יצירות מיוחדות על בטן הריוניות שישאירו אתכן פעורות פה ומתאימות בדיוק עכשיו לפורים.

 • צילומי הריון קסומים בטבע

  צילומי הריון קסומים בטבע

  פורסם ב: 25.05.2016

  צילומים בטבע מאפשרים גיוון רב ומעוררים השראה בהתאם למיקום הצילום.  לכל לוקיישן השראה אחרת וכל מצולמת מביאה את האופי שלה. השילוב בין הלוקיישן והמצולמת יוצרים בכל פעם שילוב חדש וייחודי שמרתק אותי.

 • ציורי גוף על בטן הריונית

  ציורי גוף על בטן הריונית

  פורסם ב: 07.10.2014

  ציורי גוף על הבטן ההריונית הם דרך מרגשת לחוות את ההריון כאישה, עם בן הזוג ואף עם האחים הגדולים

 • צילומי הריון בשילוב עירום אמנותי

  צילומי הריון בשילוב עירום אמנותי

  פורסם ב: 03.12.2013
  האישה וגופה בתקופת ההריון הן חלק גדול מאמנות עבר ואמנות ימינו. זה מתבטא בעבודתם של צלמים, ציירים, פסלים ועוד. נכון, לא לכל אחת מתאים לחשוף כך את גופה וזה בסדר. צריך להבין שאלו לא רק צילומים, אלא גם חוויה. חוויה שאפשר לעבור לבד או עם בן הזוג.
 • מתי הכי מומלץ לעשות צילומי הריון?

  מתי הכי מומלץ לעשות צילומי הריון?

  פורסם ב: 09.09.2013
  בואי נודה באמת הפשוטה: משום מה, רובנו (הנשים) פשוט לא אוהבות להצטלם. לא ביום יום ובטח שלא בהריון. חלק מאיתנו אף לוקחות מצלמה ליד...רק כדי להתחמק מצילומים...ובכל זאת, אני אנסה לשכנע למה כן כדאי להצטלם ומתי הזמן המומלץ לעשות צילום הריון.
 • כתבה מצולמת: 10 טיפים חשובים לצילום הריון

  כתבה מצולמת: 10 טיפים חשובים לצילום הריון

  פורסם ב: 03.01.2013

  על מנת שתבטיחי לעצמך את הבחירה המדוייקת והנכונה ותקבלי תוצאה שתגרום לך להתאהב בעצמך בהריון הזההנה 10 הטיפים החשובים ביותר בדרך לבחירת הצלמת\סטודיו שנכונים לך

 • 9 חודשים ב 1000 תמונות

  9 חודשים ב 1000 תמונות

  פורסם ב: 17.07.2012

  הפתעה חיכתה לנו בתיבת ההודעות מאב גאה ומאושר. תומר ואושר תיעדו בעקביות ובהתמדה מדהימה את כל תשעת חודשי ההריון שלהם. התוצאה יצאה מקסימה ומרגשת.

 • צילום סטילס או וידאו בלידה

  צילום סטילס או וידאו בלידה

  פורסם ב: 03.09.2011

  הטרנד החדש להזמין צלם וידאו ללידה, תופס תאוצה. לא לכל יולדת מתאים לאבד את האינטימיות של הלידה, ולהיחשף לאדם זר. האם לצלם את הלידה בוידיאו? בסטילס – במצלמה לאלבום התמונות הביתי? להזמין צלם? לצלם בעצמנו?

עמודים: 1 | 2