חדרי תינוקות וילדים - mamy

כנסי לעמוד הפייסבוק שלנו לקבלת המלצות ועדכונים

חדרי תינוקות וילדים

 • 6 טיפים ליצירת חדר ילדים מהמם ידידותי לסביבה

  6 טיפים ליצירת חדר ילדים מהמם ידידותי לסביבה

  פורסם ב: 22.01.2022

  התינוק לא רק ישן בחדר הילדים. התינוק שלך ישחק, ילמד וגם יגדל שם, אם כן, סביר לצפות שהוא ישים את הידיים (והפה!) על כמעט כל מה שנראה באופק. כדי ליצור מרחב ידידותי לסביבה ובטוח לתינוק, הוסיפי את הפריטים האלה לרשימות שלכם:

 • לכל דבר יש מקום - כשהתינוק משתלט על הבית

  לכל דבר יש מקום - כשהתינוק משתלט על הבית

  פורסם ב: 06.01.2021

  מזל טוב, נולד לכם תינוק ויחד איתו נולדו עוד עשרות אביזרים, כלים, תכשירים, בגדים, שצריך למצוא מקום לכולם. מה עושים כשהשידה כבר מלאה והחדר צר מלהכיל? 

 • חדר בריא, ילד בריא!

  חדר בריא, ילד בריא!

  פורסם ב: 06.10.2015

  ילדים הם האוצר והאושר שלנו , ברגע שאנו הופכים להורים הדאגה לשלומם ובריאותם היא בראש סדר העדיפויות שלנו. כלל זה תקף גם בעת שאנו בוחרים רהיטים לחדרם,  אז איך אנחנו עושים את הבחירה הבריאה והבטוחה ביותר?

 • כך תחסכו בהוצאות עיצוב חדר הילדים

  כך תחסכו בהוצאות עיצוב חדר הילדים

  פורסם ב: 23.10.2013

  כיום ניתן לעצב חדר ילדים או נוער מרהיב בעלות יחסית נמוכה. להלן סיכום נקודות עיקריות שניתן להיעזר בהן בעת התכנון.

 • עיצוב חדר לתינוק שיתאים בעתיד לפעוט ולילד

  עיצוב חדר לתינוק שיתאים בעתיד לפעוט ולילד

  פורסם ב: 15.07.2013 תינוק חדש הגיח לעולם ואנו רוצים שעבורו הכל יהיה מושלם.  חדר של נסיכים או נסיכות מהאגדות תמיד יתקבל בברכה עבור הפעוט ורוב הסיכויים שגם עבור ההורים.
 • טיפים להתאמת תאורה לחדרי תינוקות ופעוטות

  טיפים להתאמת תאורה לחדרי תינוקות ופעוטות

  פורסם ב: 16.01.2012

  מחשבה רבה משקיעים ההורים בבחירת צבע הקירות, צבע הריהוט ומיקומו, אך מה בעניין התאורה? המידע בנושא תאורה לחדרי תינוקות הידוע למרבית האנשים בדרך כלל לוקה בחסר, התאמת התאורה לחדר תינוקות שונה מחדר ילדים רגיל בעיקר בהיבט הבריאותי.

 • חדרי ילדים – העיקר הבריאות

  חדרי ילדים – העיקר הבריאות

  פורסם ב: 23.12.2011

  מהם החיים הבריאים והטובים שכולנו שואפים אליהם? הרמוניה, שלווה, אוויר נקי ומזון בריא הם ודאי חלק מהמרכיבים. יתירה מכך, בבית, ובפרט בחדרי הילדים, שהם ה"חיים" שלנו, הבריאות היא מעל לכל. במקום בו אנחנו מגדלים את ילדינו ויכולים להתנתק מהעולם שבחוץ, להירגע ולנשום לרווחה אנחנו מבקשים סביבה בריאה.

 • הכול על תאורת חדרי ילדים

  הכול על תאורת חדרי ילדים

  פורסם ב: 06.12.2010

  התאורה בחדרי ילדים מהווה נדבך חשוב מאוד בכול הקשור לעיצוב חדרי הילדים. מעבר לפונקציונאליות גופי תאורה נכונים ומתאימים יכולים להעניק לחדר אווירה שונה ומגוונת ולהפוך אותם לחדרים בהם הילדים ירצו לבלות זמן ממושך – בעיקר בימי החורף הקרירים והגשומים.

 • צבעי ילדות – בחירת צבע לחדר הילדים

  צבעי ילדות – בחירת צבע לחדר הילדים

  פורסם ב: 14.06.2010

  לצבע משמעות גדולה בחיינו, הוא משפיע על האווירה, מצב הרוח ולעיתים אף על יכולת הריכוז שלנו, לכן לצבע יש תפקיד מאוד חשוב בסביבה אשר אנו מעניקים לילד שלנו ובחירת הצבע לחדר שלו אינה עוד משימה עיצובית אלא משימה אשר לבסוף תשפיע גם על התפתחותו הרגשית והקוגניטיבית של הפעוט.

עמודים: 1 | 2 | 3